Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (82)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

roxy, multumim!
ai fost tare cu bucuratul lui miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

strumphitza uite ti-am pus poza sa vezi ce frumosi sunt copacii

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yvyana spune:

'Neata la pranz!

Interesant subiect jucariile... si eu trebuie sa-i mai cumpar piticei, doar ca ea nu e interesata mai deloc acum de ele sau sta doar cate 5-10 minute si se joaca apoi o ia la sanatoasa, vrea sa intre la baie si la bucatarie ca stie ca nu are voie si numai la usa sta, poate poate deschide cineva usa si ea tusti pe usa... a lasat sotul usa deschisa la hol intr-o zi si ea a iesit tiptil si am gasit-o sugand la cipicii mei de strada
Cea mai interesanta jucarie e imprimanta, sta si o studiaza si cate o ora, ii mai da cate un pumn , apasa pe butoane...vad ca inca rezista...

Strumphy L e tare maraita, cred ca o supara vreun dintisor, i-am pregatit fructele mar, para, banana, pepene galben cu cereale si le-am papat eu cred ca o imbrac bine si iesim afara pe vremea asta poate doarme si ea! Am pus poze, dar nu le-am redimensionat din cauza piticoatei maraite, le las cateva zile si le sterg ca ocupa cam mult loc.
Am si vazut cateva poze cu fluturasii minunati: Piscoata ta e superba, dar stiai deja! Dodo de Ailed e ochioasa foc si vad ca nici ea n-are stare si a plecat la plimbare ca a mea Edy al lui Ally e fenomenal cum merge el fara sprijin BRAVO!!!, dar cred ca si scoate untul din tine Ally Cami am vazut si poze cu minunatiile tale, SUPERBE! In rest nu m-a mai lasa pitica... si asa am scris mesajul asta de 2 ori ca m-a deconectat pitica de la net ca sta sub birou si pac! scoate cablul de net din calculator!


Pupici mamici si intru mai pe seara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

dodo esti de belea. M-am amuzat copios, ...Doamne ce figura de copil ei. gurita si ochisorii ca piperu
lparpala am vazut niste ochi l apuiuta ta....mama-mama!!!
dya..frumoase ghetutele. Sa le poarte sanatos! Eu zic pas la ele...astept primavara
alina06 sa stapiniti sanatosi tot ce am vazut!

Si noi ne apucam din nou de renovari. Schimbat usa principala, ferestre etaj, si usa beci....acum, pina in sarbatori; soata se ocupa, ..eu doar de jucarii
roxybafta la supita!!!

Ioana a papat la 10.30 fructe cam 200 si s-a culcat la 11 fata titi, inca nu s-a trezit. Acum ce sa-i dau oare?Tita sau piure? Am sinii bomba.Daca amin supa ptr 5 o fi tirziu?si iaurtul la 7? uffffffff ce fac? Mereu papa tita inainte de somn
Deci, ce-i dau cind se trezeste?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

multumi de aprecieri fetele!
va tzuc , ma duc sa imbrac copilul si sa mergem sa o luam pe Maria


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

catank da-i titi. poti sa-i dai mai tarziu legumele si iaurtul n-are nimic ca i-l dai la 7. eu i-l dau de regula la 7-7.30.
eu asa as zice.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

Happi - toys r us din is livreaza si in ro? Off cat mi-as dori ca iubesc magazinul ala. Doar din state le cumparam si acum nu am cum...poate la vara

Mai sunt si in alte tari?
Ia sa ma uit eu pe site

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yvyana spune:

Catank da-i tzitzi! Si eu patesc asa cu L, noi nici acum nu avem un program si ne-am diversificat de 2 luni... aseara nu a papat iaurtul, azi a papat doar san la 8 si la 11 am vrut sa-i dau fructele dar nu a servit si eu ma gandesc sa sar peste legume acum la 14 si sa-i dau san apoi legume la 17 daca o servi

Acum chiar ies afara ca urla...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

catank da-i titi. poti sa-i dai mai tarziu legumele si iaurtul n-are nimic ca i-l dai la 7. eu i-l dau de regula la 7-7.30.
eu asa as zice.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)




Ahhh si am pus paharul in incalzitor deja...dar l-am scos cu aceeasi viteza cum te-am citit. Sincer, imi curg sinii deja...Ai dreptate! L-am pus iar la rece si I doarmeDraguta de ea....abia astept sa se tezeasca si somnorici sa pape titi, asa imi este de draga....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui yvyana

Catank da-i tzitzi! Si eu patesc asa cu L, noi nici acum nu avem un program si ne-am diversificat de 2 luni... aseara nu a papat iaurtul, azi a papat doar san la 8 si la 11 am vrut sa-i dau fructele dar nu a servit si eu ma gandesc sa sar peste legume acum la 14 si sa-i dau san apoi legume la 17 daca o servi

Acum chiar ies afara ca urla...

asa fac, ..lasa nu fi trista, bine ca e titi!

Mergi la inceput