Cleaningfornication (7)

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alra spune:

Abort? Retry? Ignore?

Mmm - Ignore.


Rall, tu midnight poison il porti si ziua? Il am si eu, dar imi pare cam de seara. L-am dat uneori insa si pe zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

E de seara toata ziua (unde toata ziua = "evident")
Insa iarna, la un ger mic, e superb zi si noapte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

e de grele cu unii/unele...


mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanti Zavaidoc spune:

Mihaelka, nu ti-am inteles interventia. Ok, nu iti place subiectul asta si nici simtul umorului pe care il posed. Bine... Si? Vii sa faci educatie, sau... Cred ca exagerezi, te-ai catarat la alta catedra decat cea care iti apartine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanti Zavaidoc spune:

Citat:
citat din mesajul lui alra

Rall, tu midnight poison il porti si ziua? Il am si eu, dar imi pare cam de seara. L-am dat uneori insa si pe zi

Asa, ca sa vorbim despre parfumuri in nimicnicia noastra, sa va zic de ce mi-am cumparat susnumitulparfum: ca mirosea bine pe hartie.

Cand il port e... altceva. Mai bine zis, mi se pare prea greu si pentru seara.

Azi mi-am cumparat decoratiuni de brad si perdea de becuri. Am zis sa fiu in rand cu suedezii si sa ornez casa incepand cu prima duminica de Advent.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

...


1.Eu nu i-am facut/zis nimic Ancai74!

2.Parerea mea despre subforumul "Paranormale" mi-am expus-o dupa o mica experienta intre moi si 3x3!Deci e pertinenta

4.Pe mine nu ma face "bullie" ca asa iti place tie, mai ales ca nu te-am ofensat in viata mea cu nimic!

5.Aici e subforumul "un ochi rade, altul e vanat..etc"...care-i problema?E vreun topic-vital, de interes general, unamitar? si starea noastra de spirit pica greu la mate?

6.Umorul lui T.Zavaidoc..il gusta cui ii place...aici citeste cui ii pica bine...cine nu...olelelei...sunt atatea subiecte de citit!!!

7.Aici poate veni si glumi...rade..discuta..despre orice, ORICINE...si userul Anca74...si tu...si cine vrea...nu e pe baza de cartela sau recomandare

Si daca s-a ras.... s-a ras cu Anca, nu de Anca..privind..curatenia exagerata..din ce am citit..asta am inteles, au fost mici rautati de ambele tabere...Nici pe Anca n-am vazut-o cu cadelnita pe acolo..deci...care-i baiul?

Iar de cand s-a facut split si tanti a deschis acest topic..n-am vazut pe nimeni...zau..ponegrind, adresand injurii etc...E un subiect interactiv, dinamic..fara topic....e ...si e relaxant..socializam...nu ne intalnim ca "vacile" sa ne lingem seara sub coada, in staul!

Acum, ma ridic sa dau cu ceva parfum..ca am lasat miros de "bullie" in urma mea!Ma scuzati!

PS:Mihaelka..citindu-ti diferite postari..imi facusem alta parere despre tine!M-ai uimit!.Pe bune..fara cinism, sarcasm sau ironie!



29+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alra spune:

Midnight are patchouli, ceea ce il face diferit de alte poisoane. E un pic barbatesc, combinat cu o dulcegarie de fundal. A mi me gusta.

Jasmine noir de la bulgari mirosirati?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanti Zavaidoc spune:

Citat:
citat din mesajul lui alra

Midnight are patchouli, ceea ce il face diferit de alte poisoane. E un pic barbatesc, combinat cu o dulcegarie de fundal. A mi me gusta.

Jasmine noir de la bulgari mirosirati?


Dap, tot dulce si greu mi se pare... Straniu e ca se schimba substantial gusturile in timp. Acum niste ani poate l-as fi purtat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

My_lady, cand am citit pct. 7, mi-am adus aminte ca subiectul asta e ca serialul Seinfeld : un serial "despre nimic", dar de fapt despre "de toate, pentru toti", plin de umor, reconfortant.

off-topic : chiar asa fac animalutele numite vaci ? se pot linge in locul pomenit ? intreb, pentru ca mamaie n-a avut vaca la tara, iar eu le-am vazut pe vacute de departe, doar pe camp, la pascut, mi-era frica sa ma apropii de ele, mi se pareau uriase fata de statura mea de copil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alra spune:

Asa sunt eu cu coco. Acum sunt intr-o perioada pro coco, dar dupa ce il cumparasem nu imi placea

Midnightu, daca e sa fac pe criticu, nu isi imbina bine mirosul ascutit cu cel dulce. Mi se pare cam unul hais si unul cea. Dar tot imi place

Am o lene de nici pe robbie nu am chef sa il pun. Zac in pat si astept dr.

Mergi la inceput