Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (81)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

Am uitat sa va spun fetelor, ca Rares al meu cum aude muzica, cum incepe sa danseze, ma rog se balangane fata spate. E mortal!

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011



Andra face un fel de genoflexiuni cand aude musica ritmata!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

oau!
Am patru stele! Si sunt turcuaz!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

neata fetele

ma vedeti in ceata asta? este o ceata la noi..... si un ger... azi cred ca nu iesim afara. sa vedem cum o fi mai incolo. noi stam la caldurica, la o cafeluta cu lapte, Anastasia doarme.

n-am mai apucat sa intru ieri ca am faqcut treaba pe acasa, am iesit afara, am facut papa, am spalat...din astea.

miki am vazut filmuletul puiutii sunt adorabili, ce rade Andra la Vald, ce o distreaza, tare dulci sunt , ce se iubesc ei

strumphitza nu se vede chiar asa bine in poza, este cam intunecata....mie mi se pare ca nu te-ai tuns prea tare, adica tot asa te stiam. ma asteptam sa te vad tunsa scurt, scurt dupa cum ai zis tu, vorba madutzei dar nu cred ca te pridnea foarte bine o tunsoare prea scurta. asa iti sta bine tie

dya am vazut si dolofanul tau ce grasun este, ce tatuci are este un scump

cami asa se intampla, cand ai si tu timp de palavre dispare toata lumea multaq sanatate la fete. of, cu alergiile astea... si mie mi-e cam asa de ele. cand i-am dat oul prima oara m-am tot uitat sa vad daca apare ceva. in cat timp i-a aparut Petrei? a doua zi?

scrish bravo pentru statul in fundulet al lui Luca, este baiat mare, gata. maine-poimaine se ridica in picioruse si numai asa va vrea sa stea, sa vezi

mandreeac sa poarte Rares sanatos tot ce i-au luat. si noi mergem dupa jucarii noi saptamana viitoare. abia asteptam tu cat ai dat pe jucarii?

chiar, fetelor, legat de jucarii....am vazut acu in catalogul de REAL niste jucarii...cu 150, 200, 300 lei, nu pareau cine stie ce.. una era cu 2 cantecele, cateva beculete si 5 clape...159 lei , 6-36 luni. dar ce-au frate jucariile alea? pai eu nu dau atatia bani pe jucarii. eu as vrea acolo pana in 100 lei. voi luati jucarii asa scumpe? eu ce i-am luat deja s-a plictisit de ele....pai sa dau atatia bani si sa se joace ceva vreme apoi ni sa nu le bage in seama...

madutza sanatate Catalinei. of, saracuta de ea...

noi am facut pauza vineri, ieri si azi de legume. papam doar fructe, branzica, cereale, iaurt si titi la greu. poate uita de legumele alea si o luam de maine de la capat cu succes.

m-am uitat la gingiute...cea de sus este foarte umflata chiar in dreptul lopatarilor . oare sa-i iasa acolo? dupa cat timp de gingiuta umflata ies dintisorii?

toate mamicile.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

roxy, la mine gingia a fost umflata ceva timp..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

miki chiar ca ai asa o voce calda, blanda....
spune-ne ce ai, de ce te simti rau. de aia suntem aici sa acultam si sa ne putem descarca

yvy ma bucur ca sunteti bine acum. multa sanatate la puiuta mica

iony bravo pentru dintisorul nr.3

ailed bravo si voua pentru dintoc voi mai aveti dintisori in afara de asta de acum? ca nu mai stiu

urez si eu , cu intarziere, La multi ani! bebeilor scumpi sarbatoriti zilele acestea


Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

neata fete dragi

noi ne bucuram de wkd cu tati si cu multe plimbari
am fost ieri pana in afi si am intrat la next...wow fetele au bagat hainute pt craciun cu tot felul de costutmatii pt bbei...am innebunit.numai la hainutele alea ma gandesc

strump- te prinde f bine tunsoare...a avut mana buna gay-ul :) ; si eu zic ca ai mai slabit si arati tare bine.
mada- micuta ta sa nu mai faca febra. of numai muci peste tot..unde aud copii au muci si sunt raciti. ce sa facem daca e rece afara si circula toate virozele pamnatului.
mandreac- sa va fie de bine cumparatturile. n-am mai fost in unirii din facultate cred grasunul de RARES
MIKI- mi-a placut mult filmuletul si teea s-a prapadit de ras cand ii auzea pe picii tai. l-am pus de vreo 3 ori. si eu voiam sa-ti zic ca ai o voce tare blanda
ailed- sa vezi cand o prinde andra mancare pt adulti...parca vad ca atunci o sa manance de numa. si de a mea am aceeasi impresie
azi i-am facut banana cu mango si a mancat dar nu pr3ea s-a dat in vant. mai bine mananca legumele de la o vreme...
yvy- multa sanatate. prin cate ati mai trecut,offf.

hai ca scriu de o ora

ne auzim maine ca nu cred ca mai apuc azi

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ailed care a fost primul dintisor la voi? jos, cum iese normal?
ca eu ma gandesc ca daca avem gingiuta de sus umflata, ii va iesi sus, nu?

am o vecina, i-au iesit la copil prima oara caninii


Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

saptamana viitoare vin prietenii nostrii din Spania, sper sa si ninga sa putem merge la ski, abia astept si la vin fiert cu portocale, dar eu mai putin ca altfel bea si Anastasia si n-are voie

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

roxy, asta e sus, mai avem 2 jos care sunt mari
alexina si eu cred asta... ca o sa pape mai bine cand da de real food

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Miki super piticii tai, si Vladutz, febletea mea ce dragastos e cu sora lui...

Mergi la inceput