Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (81)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

gata am pus pozele sa aveti ce va speria, ma duc sa piscoata si sa faca un pic de nani ca sta agatata la bara de la patut ca maimuta si se uita la mine , ca si cum ar spune, hai mai ai mult de forumit, eu vreau la nani



_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

CE faceti mamicilor?

Se pare ca nu am avut mult de citit, ca de e week-end.

Noi am fost ieri la cumparaturi si i-am luat lui Rares cizmulite de la Orthopedia, de care sunt absolut incantata, sunt minunate, un combinezon gros de iarna, un body f frumos cu papion sa il imbrac de ziua lui si inca o chestie gen fularel, plus o girafa cu cercuri, dar nu prea intelege el ce trebuie sa faca cu ea, mananca la cercurile alea.Azi ma duc poate ii gasesc niste cuburi moi si poate si o masinuta, la fel mare, ca nu are si el o masinuta.

In rest suntem bine, nu mai e marait, tot da sa se ridice, dar nu prea il ajuta fundul, ca e tare greu,

Miki scrie-ne ce te doare, ce stare ai, ca mie imi place sa te citesc, evident ca mi-as dori sa te simti f bine, dar cand ai ceva de spus, spune,

Maduta multa sanatate Catalinei. Fir-ar sa fie cu racelile astea.

Somleac multa sanatate si voua va doresc.

Simo tu ce mai faci mami? SUnteti bine cu totii?

Ally cum e cu plimbarile, va simtiti bine?

Strumphy sa iti fie de bine tunsoarea.

Lalely, Alina06 multa sanatate puisorilor.

Roxy, Yasmi, Alexina, Ioana, Lparpala, Iony, Cami,

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Strumph iti sta f bine, nu mi se pare ca te schimba prea mult si iti incadreaza f bine fatza.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Miki ce voce calda ai! Ce nazdravan e Vladut si ce dulce e Andra.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Happiness multumim din suflet pentru toate comentariile f frumoase. Si eu m-am tot uitat la jucarii ei prin Unirea, dar nu am vazut nimic care sa ma impresioneze. O sa ma mai duc si azi prin Cora. Vb ta, nu mai scot astia si ei o jucarie noua. Multa sanatate va doresc si pupici dulci pentru piticii tai frumosi si scumpi si bineinteles si pentru mami cu suflet mare.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Strumph, super!
Andreea, si de ziua ta nu ti-ai luat ceva? Ca nu vine numai ziua lui Rares...!
fetele mi s-a terminat telefonul.. displayul e alb in cel mai bun caz se vede cu dungi.. ce ziceti de nokia X2

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

abia acum o intind din loc..dar nu am putut sa plec fara sa-i vad freza Strumphitzei
Strumph, iti sta ff bine, ma asteptam sa fie mai scurt de atat, iar tu in pozele alea estii ff slaba te-ai tras si la fata, nu stiu cum spui ca nu ai mai slabit(..bine cu panetone inteleg eu...) dar esti mai subtire decat atunci cand ne-am intalnit



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Si tot pentru Happiness pentru cand ai timp , este un site unde gasesti orice film serial doresti, orice emisiune, orice vrei www.vplay.ro. Eu si cu sotul meu am innebunit cu the amazing race, il dau si pe axn si aici am gasit toate sezoanele. Sper sa iti placa si sa te uiti in momentele tale de liniste.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

Strumph, super!
Andreea, si de ziua ta nu ti-ai luat ceva? Ca nu vine numai ziua lui Rares...!
fetele mi s-a terminat telefonul.. displayul e alb in cel mai bun caz se vede cu dungi.. ce ziceti de nokia X2

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


Delia, da vine ziua mea de nastere, mai pun un an la socoteala.Nu mi-am luat decat un set de sosete,ca nu mai aveam, in rest nu consider ca as avea nevoie de ceva, prefer sa ii iau tot lui Rares. Azi ma duc sa imi iau vopsea

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Am uitat sa va spun fetelor, ca Rares al meu cum aude muzica, cum incepe sa danseze, ma rog se balangane fata spate. E mortal!

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput