Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(107)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

andutza multumesc pt raspuns ... si eu vreau sa ma duc la ortoped pt un control de rutine, dar pe la 1 an , cred...
zumzu hai ca iti merge treaba...ma bine un costumas de ren, decat sa stea hainutele intr-un dulap uitate ....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns de_ea spune:

Carmen-multumesc de rasp.Si Medeea merge asa uneori, dar am intrebat pediatru si mi-a zis ca e normal.

La multi ani tati de piscotel!Sa fii sanatos si fericit alaturi de fetele tale!


Eu cu greu am reusit sa adorm gazuta,iar dupa 25 de min mi-a trezit-o tusea asta blestemata!

Andreea, mami fericita de printesa Medeea 14.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:

Ziua buna!

n-am mai intrat 2 zile, sunt super obosita, fiica-mea plange noaptea, cred ca de la dinti.

am citit din urma, vad ca sunteti mai multe in situatia mea...macar eu nu fac de mancare...doar ptr fata ca in rest imi trimite soacra-mea.

SZV1- imi iubesc meseria, imi place ceea ce fac dar nu-mi place locul meu de munca...e plin de oameni fatarnici, rai, credinciosi prefacuti ce cauta doar sa te infunde, oameni fara caracter, sef slab de caracter pe care nu te poti baza, etc. Sper sa nu ma mai intorc.

SZV2 - m-a enervat zilele astea si nu vreau sa scriu ce am in minte acu referitor la el...poate altadata. Oricum, nu fumeaza in masina ptr ca l-as gatui si-si cere iertare cand greseste ca sotul lui Tunde...dar repeta greseala, si ce folos... Are si calitati ca doar l-am luat dar altadata le enumar. Mda. Vreau sot de Simo, asta am cautat eu dar al meu nu are calitatea asta...Simo, il imrumuti asa, din cand in cand?

Noi suntem bine in rest, 8.500 gr si 73 cm la 9 luni. Are o iritatie la pasa dar speram sa treaca. Nu e de la scutec, cica ar fi de la dinti. Cu Dumnezeu inainte.

ok. V-am pupat!

AMR:5 kg

Mamica de minune Antonia Luiza (18 feb.2011)
Multumesc Doamne, multumesc parinte Arsenie Boca, multumesc sfintelui Spiridon si Fecioarei Maria.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

vedeti ca e oferta la relax&tone pe bestedealz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Monica...nu atenta la bunul omului :)))) nu iti dau soatza mea..DELOC!!!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Buna fete dragi
LA MULTI ANI TATI DE PISCOTUTZA !

Deea_sav;sa va faceti bine repede..sa fuga febra aceea urata de la bebe mumos!

Zumzu;Si Eu am vandut de 200 de lei..=cu 40 buc de hainute /5 lei buc..am luat niste caciulite,sosete,strampi..si pac 200 a fost gata

AVEM FRIG /CEATA/BURNITA SI -8 GRADISOARE..
azi ma duc la ginecolog..
pusici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:

Am plecat la doctor.Doamne ajuta sa fie totul bine.

Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vasilasanita spune:


La multe lunite sarbatoritilor de 21!!!!!

ZUmzu mi se par tare ieftine.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:

Ne-am intors.
Avem amigdalita cu pungute de puroi(asta am retinut eu, sper sa nu spun prostii ), ne a dat augmentin, nurofen si bioics. Vineri trebuie sa mergem iar sa vada daca s-a vindecat sau continuam cu antibioticul.

Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Bonjurica!

Multumim de urari, ca astazi face Tudor al meu 10 luni. E baiat mare!

A plecat bona. Pare sa fie totul ok. Se joaca cu Tudor, el o place... Sotul a sunat si a cerut recomandari astazi de dimineata si femeia aia a avut doar cuvinte de lauda pt ea. Parca incep sa ma mai linistesc cate putin, Are si ea un nepotel de un an si ceva, care nu e langa ea si o busea plansu azi cand imi vorbea de el. Imi zicea ca o sa aiba grija de T ca si de nepotelul ei.

Eu ma bag sa fac un peste prajit, ca e dezlegare la peste azi.

Apropo, ce mai gatiti de post, daca tineti? Anduta parca pe tine te auzeam...

Mergi la inceput