Strugurasi de sept-oct 2011 **06**

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Jade... l-am sters..o sa fac altul si o sa-l pun, doar intr-o saptamana am evoluat..300 gr in 8 zile .. oau .. si eu am impresia ca slabeste insa mi-i se pare doar, desi nu mai are falcutele de acu 3 sapt..

Bunny.. nu mai avem doar daca mananc iaurt si apoi mere , insa nu neaparat colici ci plange la basinute.. insa si daca nu beau ceai ne scremem si ne strangem la basinute..

Lena.. noi ne spalam zilnic o data cu apa si gel, o spal des cu ser sau apa termala, am dat-o cu bepanthene.. sa stii ca suntem mult mai bine.. unele surse din care am citit zic ca poate fi pe fata altele nu.. eu cred ca poate fi ( oricum noi nu avem chaiar pe fata ci pe obraz langa ureche si pe frunte).. eu l-as crede pe alergolog..bubele ei au si cap alb?
Edir.. acu am vazut pozele.. scumpa ce iritata e .. noi nu am avut cap alb, tind sa cred ca e atopica.. si nu iti fa mustrari ca ai mancat gemul acela, vb cu cumnata .. nepotica a avut atopica si era pe LP, si a avut forma urata si pana la 2 ani on si off, depinde si de gena

Oana imi pare rau pt Mur.. sper sa fie bine...

May.. descarca-te mami... .. ciocolata asta ce ne facem fara ea?


Cea mai fericita de Elena Alexandra (24.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea2011 spune:

Buna sear fetelor!
Primei fetite din odisee i-a iesit primul dintisor!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Sei, maine il operam. sper sa fie bine ca tare ma doare sufletul dupa elll

Oana mamica fericita de Maria Ecaterina 18.09.2011

Doamne iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea2011 spune:

Oana, ma rog pt bebelusul tau!
O sa fie bine!
off, ce rau imi pare ca trebuie sa treceti prin asta!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea2011 spune:

Eu in locul vostru as merge cu smurdul direct la bucuresti! Cum a inghitit obiectul? Eu nu sunt la zi. ce varsta are Mur?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui andreea2011

Buna sear fetelor!
Primei fetite din odisee i-a iesit primul dintisor!!




Eva 05.08.2011


.. ce frumos... ce ii aduce zana maseluta ?
Voi ce faceti?

Mur e catelul Oanei nu bebele

Cea mai fericita de Elena Alexandra (24.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea2011 spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

oana, bafta

andreea, bravo
a plans? febra?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea2011 spune:

Tot un sufletel mic e si Mur!
Ne rugam si pt el!
Zana maseluta , merge maine la mall, in ctanta!
Sa vad cum fac cu Eva va nu vreau sa o tin in aglomeratie si fara mine nu sta, ca na, nu are lapticul!
Sunt rusinata pt confuzie!Vedeti dc nu reusesc sa tin ritmul cu voi si nu apuc sa citesc toate mesajele.Asta mica nu ma slabeste o secunda. Ziua dc nu stau langa ea, nu doarme. Cum plec se trezeste. E si maraita acum cu dintii.
Lumea spune ca-i cam devreme sa-i iasa dintii, dar ce sa-i fac?. Voi stiti ceva in legatura cu asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea2011 spune:

Mai, plange seara un pic dar nu ca atunci cand avea colici!
E maraita oricum, si-si duce tot la gurita. Partea proasta e ca eu nu i-am dat suzeta de mica ca sa aiba pe ce sa-si ia nervii si acum degeaba i-am cumparat 3 suzete ca nu vrea sa ia niciuna!

Mergi la inceput