Caut bona in Iasi

Caut bona in Iasi | Autor: oanapac

Link direct la acest mesaj

Daca imi poate recomanda cineva o bona in Iasi va rog mesaj PM

sau

eventualele doritoare va rog contact.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

vad ca n-a raspuns nimeni la subiectul asta. eram si eu curioasa cu cat se plateste o bona in iasi.



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CAMELIA28 spune:

Se plateste in functie de cate ore sta pe zi: 6 h-600 RON, 7 h-700 RON, 8h -800 RON si tot asa, acuma depinde, poti negocia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarinaJurcoi spune:

Buna ziua,
Mai este valabila cererea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanapac spune:

e valabil. inca caut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarinaJurcoi spune:

Imi puteti da detalii? Ce varsta are copilul si ce program ati avea nevoie? Putem vorbi pe mess- adresa mea isaincu_marina@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Georgy76 spune:

Iti pot recomanda eu o bona daca te mai intereseaza insa ea isi desfasoara activitatea la domiciliul ei ,e o doamna tanara de un calm neinchipuit,eu am lasat-o pe Iulia,fetita mea,pe perioada vacantei de vara s-au inteles foarte bine,mai mult cand am plecat cateva zile din localitate la o nunta a preferat-o pe ea in locul bunicii.Da-mi un pm daca te intereseaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxanaa91 spune:

Eu sunt interesata. Imi poti lasa un id? Sau da add la rucsy.4love

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brandusica spune:

Citat:
citat din mesajul lui oanapac

Daca imi poate recomanda cineva o bona in Iasi va rog mesaj PM

sau

eventualele doritoare va rog contact.


Buna ziua,

Vad ca este postat demult mesajul dar ma gandesc ca poate mai este valabila colaborarea.
Ma recomand ca fiind o fire calma, iubitoare de copii, capabila de a oferi multa atentie si dragoste copilasului /copilasilor ( 1 sau 2) care se afla sub supravegherea si ingrijirea mea. Sunt creativa in jocurile si activitatile specifice varstei copilului/copiilor. Experienta ca bona timp de doi ani cu 2 copilasi( 1 si 6 luni si 6 ani), calitatile mele de bucatareasa si gospodina iscusita, precum si studiile superioare ( Facultatea de Psihologie [finalizata] ), ma ajuta sa fiu in conformitate cu asteptarile parintilor. Ofer si cer seriozitate.

DESPRE EXPERIENTA DE 2 ANI

A fost o experienta foarte frumoasa deoarece am avut in grija 2 ingerasi. Atributiile mele au fost ingrijirea si supraveghere, jocuri si activitati specifice varstei, ajutor la treburile casnice precum si respectarea programului impus de parinti copiilor. Aceasta colaborare cu parintii a avut si un final deoarece aveam de dat examenele finale la facultate. Acum dupa finalizarea studiilor imi exprim dorinta de a fi contactata in vederea unei noi colaborari. Am oferit si mi-a fost oferita seriozitate.
Pt contact va rog sa dati un PM pt date de contact sau pe id-ul de messenger brindusa.astefanoaei@yahoo.com.
Va multumesc.
Cu stima si respect,
Brindusa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingrid009 spune:

buna:)mai este valabila oferta ta cu bona??si daca da in ce zona din iasi???:)m-ar interesa sa ma angajez ca bona.imi plac foarte mult cei mici...si firea mea fiind mai copilaroasa ma inteleg de minune cu ei.astept un raspuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leksioa spune:

Citat:
citat din mesajul lui ingrid009

buna:)mai este valabila oferta ta cu bona??si daca da in ce zona din iasi???:)m-ar interesa sa ma angajez ca bona.imi plac foarte mult cei mici...si firea mea fiind mai copilaroasa ma inteleg de minune cu ei.astept un raspuns.

Buna. caut si eu o bona. Poti sa imi scrii la alecsaioana pe yahoo.

Mergi la inceput