Prietene la bine si la greu - 146

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

La multi ani, d-na Mac, Oana si Stefania!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui dana n.

David este bine...David este bine



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Stanucel Ade e superba. Are vreo 2 poze cand doarme si seamana la gurita cu Fitosica mea. De unde esti? Poze cu tine nu pui? Sau doar tu esti fotograful, ca si mine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

dankutza multumim frumos
eu sunt fotograful, acum vad si eu ca in acest album nu am nicio poza cu mine am sa pun si cu mine poza, cei drept am foarte putine poze cu mine, eu fiind cea care face poza, mai rar las aparatul din mana

multumim la toate fetele pentru timpul acordat cu vizionarea pozelor noastre,timpul asta care stiu cat este de pretios
mie una nu imi ajunge ziua

aaa, am uitat sa scriu sunt din Bucuresti


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b

se baga cineva maine la o excursie www.happyplanet.ro/index.html" target="_blank">aici

Raluca, viitoare mama de doi cucuieti, Remus Andrei(8 nov '09) si 36+cu


Ai fost vreodata aici? ma refer in interior? e fain?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

La multi ani Duamna cu Macii!! Sanatate multa lui Teiu, sa nu stai cu stres la munci!

La multi ani Stefania, sa fii sanatoasa, ca frumoasa stiu ca esti, ca mami a ta!!

La multi ani Oana!


Stanucel, bine ai venit la noi, si eu eram curioasa ca si Smara. Deh..matze curioase, o sa te obisnuiesti cu noi! Frumusica ochioasa ta, si ..chiar ca ai avut curaj dupa 18 ani sa faci bb2 Eu dupa doar un an si 10 luni il am pe bb2 si tot mi se pare greu sa o iau de la capat..darmite tu.

Sa ma mai plang de frig??? de alaltaieri primaria a oprit caldura de tot in toata mangalica (adicalea alea 6 ore de seara), stam cu calorifere in prize si aeroterme si tot frig e.. Si din cand in cand mai cade si curentul pe tot blocul, din cauza tuturor care stau acum cu calorifere sa se incalzeasca. Si de ieri am iar crize super nasoale de stomac/fiere sau ce pupaza o fi. Ajuns la urgente, iar regim, iar..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Dana, ma bucur ca Davidutul e mai bine! Sa ne pregatim motzatele???


Ancutz, da' ce surpriza bre!! Si nu ne zici si unde e noul job, program? Banuiesc ca ti s-a acrit de bancheri..

Raluci ai facut tranzactia cu Lili? te imbraca au ba? Eu am doar camasi de noapte de Daca ai nevoie, just say!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Stefania !

_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5
Magda ma bucur ca Rares e mai bine! Drum bun si astptam cele mai bune vesti? Iarina cu cine ramane?

Multumim ! Iarina ramane cu mamaia. Ar fi vrut ea sa vina, dar... data viitoare.

Laurairina

_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaranditza spune:

stanucel, imi cer scuze daca te-am facut sa te simti stanjenita cu intrebarile mele. monis a tradus foarte bine vorbele mele incurcate: ma miram cum de a ajuns la noi o mamica ce nu are copil nascut in toamna lui 2009, si totusi i se par utile si interesante discutiile noastre de aici.
Sunt asa obosita acum, ca efectiv nu ma pot concentra sa explic ce am gandit. Sper ca ai prins tu ideea si nu te-ai suparat pe mine.

Licu, draga de tine...chiar nu stiu cum rezisti cu doi pui mici in frig. E mai bine Dragos?
Eu sunt in ceatza rau de tot: pe cand ma gandeam ca sunt pe trecute kinderii mei cu mucii, si ieri si azi Teodora mi-a facut febra 38,2 rectal. Nu e asa mare, dar tot nu e ok.
Oare poate fi virus daca in primele doua-trei zile a avut temperatura asta, apoi 37,8-37,9 rectal, apoi nimic, iar acum pe final din nou 38? Maine sunt cu ea la medic din nou.
Timi nu mai are nimic, dar cu pisicutza tare ne mai temem...e asa de firava...





Mami de Timi nazdravan si micuta Dora pisicuta

Mergi la inceput