Aspirante optimiste > 20 ani (734)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monique77 spune:


plangem plangem pana ne umflam iar


Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katy82 spune:

Buna fetele! Moni imi pare tare rau.
Eu mi-am mai revenit putin. pe toate.



http://lt1m.lilypie.com/Mom0p3.png
Toata nadejdea mea spre tine o pun Maica lui Dumnezeu, pazeste-ma sub acoperamāntul tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monique77


plangem plangem pana ne umflam iar


Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi




ma ofer k sa te racoresti si sa pormim din nou la drum

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bebe strumph
bobocel de 6 luni
Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este īn felul īn care urci pantele abrupte spre varf!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns draguta spune:

moni imi pare rau, am aceeasi stare ca si tine , fereasca Dumnezeu sa ma supere cineva zilele astea ca si-o ia rau, luna noastra e in decembrie de luna cadourilor, eu tocmai studiam cu sotul problema, incotro s-o luam ca nu se mai poate, suntem la limita rabdarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefulici spune:

Moni si miki, imi pare rau ptr rezultate! ... nu stiu ce sa mai zic!
Alex, eu am avut trimitere doar prima oara , adeverinta n-am adus!


http://lmtm.lilypie.com/p1DRp3.png?Nr8NoC0w
2 sarcini pierdute la 5 s si 7 s, mutatie MTHFR ( A1298C) genotip heterozigot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

Of Moni cat de rau im pare!


YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA

POZE
Mami de Eva scumpa

bebedoiu
Trombofilie, Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irmaria spune:

Monica imi pare rau de rezultat! E ok sa plangi, sa te descarci dar sa nu renunti! Luptam pana la capat! Va veni si ziua aia cand vom vedea si noi 2 linii reale pe test si apoi ziua cand ne vom tine bebeii in brate!

www.fertilityfriend.com/home/28714c" target="_blank">grafic TB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelafalt spune:

Buna.
Am ajuns si eu dupa lungi razboaie acasa.
Fetele imi pare asa de rau, nici nu stiu ce sa mai zic chiar nu ma asteptam dar inca mai sunt sanse daca nu au venit rusii inca.
Moni daca vrei sa plangi, plangi dar eu zic sa mai astepti sa vezi exact daca iti vine, poate totusi e vreun bebel si il superi.
Stiu ce inseamna ca si eu imi pusesem asa o mare speranta luna trecuta si beta a fost tot mica.
Va imbratisez si sunt aici laturi de voi daca vreti sa vorbiti cu cineva.

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo_82 spune:

Moni si Miki,
Imi pare forte rau de rezultate. Sunt alaturi de voi.
Stiu ce inseamna sa treci prin stimulare si inseminare si sa obtii rezultatul asta. Dar va rog sa nu cadeti prea tare in butoi, ca avem nevoie de voi optimiste. Nu uitati ca bb vine numai daca sunteti linistite si optimiste.
Gaby tu nu ne mai spui nimic?Nici o noutate?

Cu ajutorul lui D-zeu in curand mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bettercy spune:

Moni si Miki, imi pare rau ca luna asta nu s-a intamplat pentru voi.

Ylari, ma bucur ca totul e bine.

Fetelor, eu cred ca stau cam prost cu matematica.Vorbeam cu sotul si ii spuneam ca abia astept sa incercam luna asta sa ramanem insarcinati :)si el imi spuna ca luna a treia dupa sarcina trecuta e abia in Decembrie. Ajutati-ma sa calculez. Sarcina pierduta in August 31, am luat metrotrexat si cred ca am avut ciclul cam pe 9 septembrie. Celellalte cicluri au fost in 10 Octombrie si 9 noiembrie...voi ati considera luna asta a treia sau Decembrie ar fi a treia luna? Nu stiu daca sa consider 9 septembrie un ciclu...a fost fortat de metrotrexat mai mult.

Mergi la inceput