Par deteriorat

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Tanti, metoda observatiei si abordarii: Vezi o doamna pe strada cu par ca al tau, mergi si o intrebi unde se tunde. Sau mai bine zis, la cine se tunde.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

peria speciala se numeste Tangle Teezer.

si aici un forum care pare "promitator"
http://www.longhaircareforum.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ema spune:

Corina...chiar ca e promitator...cred ca stiu ce urmeaza sa-mi cumpar...merci mult de pont.Eu perie nu folosesc,in viata mea nu m-am pieptanat-periat...numai cu degetele dimineata prin par...ofofof ce neingrijita sunt.No,acum serios...merita incercata si gama la care se face acolo reclama...nu dureaza mult si inmultesc colectia de flacoane...apropos...a fololsit cineva produse de la mixed chicks?Ceva pareri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anja spune:

Ema, am ramas impresionata de uleiul de argan. Am cauta pe google sa vad cum se comanda Gold of Marroco, dar nu prea am gasit. Tu de unde ai comandat?

Se poate comanda depe linkul de mai jos?

www.hairforce-germany.de/index.php?nav=348&action_print[]=cat&cat_sel=97&show_article=1181854" target="_blank">http://www.hairforce-germany.de/index.php?nav=348&action_print[]=cat&cat_sel=97&show_article=1181854


Merci
Anja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ema spune:

Anja,eu am cumparat de pe ebay.pe aici se gaseste si in saloane.Daca ai ocazia,cumpara ulei de argan pur...din cate am inteles ala ar fi the one.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanti Zavaidoc spune:

Citat:
citat din mesajul lui ema

Anja,eu am cumparat de pe ebay.pe aici se gaseste si in saloane.Daca ai ocazia,cumpara ulei de argan pur...din cate am inteles ala ar fi the one.


Ala e the one, dar nu e prea light Gasisem un link din Franta, sa vad daca il mai am (ulei import Maroc si Tunisia, dar cam scumpicel).

Uleiul de argan e excelent iarna si in loc de crema de fata. Stiu ca e vorba despre par aici, dar dupa un peeling facial si o masca cu argila rezultatele chiar sunt evidente.

Eu in continuare caut coafeza... Tina Turner are parul ordonat fata de ce claie am eu. Curand o sa o concurez pe Diana Ross

Mergi la inceput