Strumfi & prichindei iul-aug 2011 (19)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Miha, ma omori tu cu ceaiul ala englezesc. Eu sunt mare amatoare de ceai (si cu lapte mniam, mniam), dar pana acum n-am baut ca sa nu se duca teina la bebe, dar cred ca-mi fac azi unul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cioranitza spune:

Va multumesc pentru primirea calduroasa si mai ales pentru pontul despre cum pot scapa de moderare:D chiar ma gandeam aseara cand am vazut ca trebuie sa astept..oare cat va dura treaba asta, insa daca doar trebuie sa ma pun pe scris, atunci e usor si placut:)
Despre bebelina mea ce va pot spune decat ca e o voinica mancacioasa de cand a venit pe lume:) s-a nascut cu 3.940, a luat titi din prima si nici ca i-ar mai fi dat drumul si la fel e si in ziua de azi:-P
Imi pare rau ca unele dintre voi sunt racite si va doresc insanatosire cat mai grabnica si mai ales sa nu treaca la puiuti raceala!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna_M spune:

Hello.....

mai primiti o "oaie ratacita " ?

imi era dor de voi




Mamica de zanik Arianna-Maria (29.07.2011)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALINAOPREA spune:

Buna fetele,
revin si eu dupa o lunga absenta, am avut probleme de sanatate si am fost internata in spital 2 saptamani.
Incep sa-mi revin si sper sa fiu mai activa si aici pt ca tare-mi sunteti dragi si mi-ati lipsit.
Va pup dulce !

PS : pun acum si niste pozici de la botez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

dana, bine ai revenit!

alina
, multa sanatate!

miha, multumim pentru ceai. ce mai face imi? te ai mai odihnit si relaxat? sa stii ca ti-ar prinde ff bine sa o lasi pe imi in compania lui tati sau altcuiva de incredere si sa petreci cateva ore singura, cu amice sau relaxandu-te cu o baie calda, un masaj sau ceva dragut si atunci te vei simti excelent si bebelina ta va simti relaxarea ta si se va relaxa si ea.

_

Mami de Iustin-Andrei (18.07.2011)
Doamne Doamne, te rugam ai grija de noi....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna_M spune:

Alina....imi pare rau ca ai fost bolnavioara




Mamica de zanik Arianna-Maria (29.07.2011)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna_M spune:

Citat:
citat din mesajul lui babyblue

dana, bine ai revenit!


_

Mami de Iustin-Andrei (18.07.2011)
Doamne Doamne, te rugam ai grija de noi....






Merci




Mamica de zanik Arianna-Maria (29.07.2011)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca-28 spune:

Salutare fetelor
Eu sunt mai bine, multumesc tuturor pt gandurile bune; aseara am facut o baie fierbinte, am luat un paracetamol si m-am bagat in pat, Natalia a dormit si ea bine azinoapte cu o singura trezire, iar azi sunt aproape noua, deja am facut o gramada de treburi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisssa_ana spune:

nu mai pot, zau ca o iau razna

s-a culcat la 9 seara, s-a trezit la 10.30-12-1-3-4-5-7.30 de tot. in tot acest timp, supt si marait. mai tras cateva parturi...groaznic....o iau pe aratura. cand am vazut-o pe Ana la 7.30 in patul meu imi venea sa plang.


ce sa ii mai fac??? i-am dat si cu bibe, bea max 30 de mil si adoarme la loc, se foieste, plange dupa suzi...numa nu doarme




Mama de Ana (29 Ian 2009) si Filip ( 11 iulie 2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roberta84 spune:

off Lissa, imi pare rau.... poate o fi vre-un dinte?

Mami fericita de bebe Gabriel ( 14.07. 2011)

Binecuvinteaza Doamne copilasii nostri !

Mergi la inceput