Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(106)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

Pamelaviata lunga impreuna
si si lui tati de Andrei,ca n am apucat sa i zic,si sanatate,poate nu are boala, cine stie

Roxx zi mi te rog, tu ii dai biscuiti Catalinei sa roada?ca nush ce sa iau
i am luat rondele Organix, musca asa cate o boaba din aia de orez si scuipa,nu inghite,si cand se plicti da cu ele pe jos
am incercat eu sa i fac biscuitii de pe diversificare punct ro si au iesit acri

si am lasat o nemancata ,dar intr un final tot la san a ajuns,nu pot sa o las sa planga

sotul meu...cea mai are calitate....haha ca ma iubeste asa ciufuta cum sunt

serviciul ...imi placea ceea ce faceam din pacate in Cta salariile sunt pe jumatatea celor din Bucuresti



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

Neatza fetele cochetele.
Mi-am facut abonament la zumba(cupon de 29 lei nelimitat o luna) DE sapt viitoare tre sa ma apuc sa dau fundul jos ca nu se mai poate.

Carmen vad ca incep sa se vada mici raze de soare. Eu una ziceam sa incepi noaptea sa ii scoti din mesele de lapte. E bine macar ca exista lp special pt problemuta lui. Eu lui Stef ii dau cereale cu lapte seara(210ml apa+7 cupe lp + 7 cupe cereale) si abia la 4-5 dimineata mai papa tzitzi, cand rade tot ce gaseste si se culca iar pana pe la 7-8. Carmen multa sanatate sotului.

Hai ca mi-am adus aminte cum a fost cu suplimentul de 100lei de pe legea veche la colega de munca care a venit in locul meu anul trecut. Ea s-a iontors cu o luna juma inaite sa faca fetita 2 ani. Stiu ca a facut o cereare de reincadrare, o cerere pt suplimet si o cerere de reducre a nr de ore tot la fabrica. Stiu ca a primit banutii dupa 30 zile de la depunerea cerererii pe suplimet. Nu stiu de ce ar fi diferit acum. Eu cred ca atata timp cat depui cererea inainte de a implini bebe 1 an chiar si cu o zi nu ar trebui sa faca fite. oricum banutii se primesc pe luan din urma ca si salariu.
Sper sa nu gresesc.
Maimutzica de situatia ta nu stiu ce sa zic, cum ziceau si fetele, fie te pui bine cu firma si iti platesti tu, fie faci concedii medicale pe perioada respectiva.
Lori LA MULTI ANI!!!

LA MULTI ANI SI SARBATORITILOR DE AZI!!!
Iar m-am intins cat o zi de post.

Vream si noi un vot www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=16" target="_blank">aici pt pozele ly1.jpg si ly2.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

mirelush da eroare linku' tau ! si multa sanatate la motani,sa scapati odata de mucii aia !!!offfffffffffffffff

ma duc sa fac ordine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

fac capitol nou

Vream si noi un vot www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=16" target="_blank">aici pt pozele ly1.jpg si ly2.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

chair Maimu',stiam eu ca mai vreau sa zic ceva
eu de la 2 luni de sarcina am stat numai in medical
ma internam la fiecare 21 zile cate o zi si mi l dadea medicul meu gineco
desi ma costa spitalizarea 200 ron/zi, era mult mai complicat sa mi de si med de fam
dar e adevarat ca daca te cauta tre sa te gaseasca la domiciliu
si mie mi se pare asta o solutie....sa stai cele 3 luni in medical
succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

Capitol Nou

Vream si noi un vot www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=16" target="_blank">aici pt pozele ly1.jpg si ly2.jpg

Mergi la inceput