Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(106)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Neatza si de la mine

Zumzu, zice pe site ca au punct de desfacere si la Prosper. Ai fost acolo si n-au? Poate scapi mai usor... Si la Piciul, pe Drumul Sarii...







"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)


World all details Wallpapers on view

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

IRINUKA, daaa...am uitat rezolv, promit!

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Zumzu;e periostita..si la mine necesita infiltratii cu injectie si pus bratul in atela 10 zile..numai pana alaptez nu se poate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

bodyurile si pantalonii de trening sunt ff ok la danina..marimile se potrivesc..Eu am luat marimea 1 an si e bun!
Catal_ina ;sorry..am asteptat pana acuma cu adresa..coletul tau ramane la mine deocamdata
Aditza/Mayane;ati scos coletul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Tunde, diseara ma duc, cand vine tati acasa, ca nu ies cu Darius bolnavior afara.



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)


World all details Wallpapers on view

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica10 spune:

Mi-a aparut acu' reminderul de anul trecut "maine intalnire shines"; ne vedeam la KFC in fata sa pozam burtile..
nu m-as fi gandit ca pe vremea asta o iau de la capat cu burtzoc!

am luat un carucior de la mothercare, de-ala sport, xoob il cheama; da fie-mea niste capete de barele laterale... il duc inapoi, poate gasim altul cu barele imbracate.



Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (18.01.2011)
think pink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica10 spune:

Help! N-are nimeni nici o idee cum sa fac sa nu ma mai intorc la serviciu ianuarie -aprilie? Mi-e asa urat sa ma duc cu maimutzica in B
(unde evident, am inchiriat apartamentul), sa gasesc pe cineva sa stea cu ea astea 4 luni, apoi sa ne intoarcem iar la tati; plus ca o sa trebuiasca sa vin la vizitele pt doctor aici, deci alte plimbari..
Are cineva o idee salvatoare?? Pls, pls, pls...

Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (18.01.2011)
think pink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

Buna!

Simo, soste antiderapante am asa:
- de la H&M - au doar punctulete pe talpa si ii cam ies din picior;
- de la Minublu - au cauciuc mai mult si sunt ok;
- niste botosei cu fata de maimuta de la Debenhams - astia au tot punctulete de cauciuc, dar stau f. bine in picioare si nici nu aluneca.


Maimutzica, nu ma pricep la astea cu CIC, dar scrie un mail la astia de se ocupa cu indeminizatiile. Eu am scris acu vreo doua luni si mi-au raspuns, spre surprinderea mea.

Tunde, sanantate!

Cu caciula sau nu: iarna trecuta al meu nici nu vroia sa simta vreo caciulita pe capsor. Anul asta i-am luat un fes mai largut si l-a acceptat, iar pentru vremea asta mai rece avem o caiculita, tot asa, mai lejera si o accepta fara probleme.



Luca Alexandru, mica mea comoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

A inceput al meu sa fie fan biscuiti de la Organix. Cei care au ambalaj albastru. Cand ii vede intinde mana.Aseara i-am si ascuns si a vazut unde i-am pus si i-a cautat.



Luca Alexandru, mica mea comoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Maimutizca..nu ai cum sa beneficiezi de indmn daca ai intreruperi in cotizatie.
poti incerca prin cineva cunoscut eventual,sa iti bage cartea de munca undeva,la firma. iti platesti tu taxele pt angajat/angajator pentru 2-3 luni.
sa iti dai demisia de la fostul job..si sa incerci sa ai undeva contract fara sa mergi.




Mergi la inceput