Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(105)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

Mada, !

Eu am luat jumatate de decizie si gandesc cam ca Andutza. Daca merg nu o voi lua pe Sara. Pentru ea nu ar fi decat un stres, o schimbare de program. In plus e iarna, unde-i lume multa sunt si viroze, ce sa mai spunem asteptari neasteptate prin aeroporturi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

Si sa nu uit ce-i mai important. Multe multumiri fetelor, pentru raspunsuri !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

subscriu..si mie Lori mi se pare deosebita, parca ar fi din alta tara, nu stiu care
si eu nu am cunoscut-o "live"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

monika,lucia

eu l-as lua pe Darius, am fost la Viena cu el si n-am avut nici o problema, Darius al meu a fost zen,s-a comportat mai bine ca acsa daca ar fi sa plec fara el as sta mereu cu un ghimpe...dar cateodata parca mi-e ciuda ca nu pot sa plec fara el, sa fiu doar eu cu sotul alea alea, mazare,fasole cu carnati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Si mie, si mie! Lori scoate gargaunii aia din cap, revino-ti mamica... i-a raspunde tu: daca nu ai fi asa deosebita cum ti-ar iesi, nu unu ci doi copii asa mumosi?!? Si nu zice ca seamana cu tati ca nu te credem,,, avem si noi ochi!!!

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

www.dropshots.com/PatrickCristian01#date" target="_blank">Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Zumzu..m-ai nenorocit azi cu mazarea,radeam prin casa,nu am mai apucat sa scriu.
acu,cand ai completat tabloul cu fasole si carnati am murit




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rmbbc spune:

Citat:
citat din mesajul lui zumzu

monika,lucia

eu l-as lua pe Darius, am fost la Viena cu el si n-am avut nici o problema, Darius al meu a fost zen,s-a comportat mai bine ca acsa daca ar fi sa plec fara el as sta mereu cu un ghimpe...dar cateodata parca mi-e ciuda ca nu pot sa plec fara el, sa fiu doar eu cu sotul alea alea, mazare,fasole cu carnati

Mamica de Darius Alexandru 2.01.2011
http://photosbynicoleta.blogspot.com


hihihi!!!, mazarea trebuie sa fie galbena, da? :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

am vrut si eu sa inchiriez dar m-am lasat pagubasa, alea care le vroiam nu le aveau si nici nu stiau cand le primeste inapoi. adica eu credeam ca se stie clar ,de pe 1 pana pe 10 e la x, de pe 10 pe 20 la y, dar nu se stie cat il tine fiecare mamica-eu asa am inteles de la tipa.eram k sa le rezerv si peste 3 luni dar nu mergea..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

lorich nici eu nu te-am vazut live INCA ... dar sunt sigura ca arati superb...esti o femeie interesanta, cu niste trasaturi deosebite.
mayane mititelul dariusel , Doamne ajuta sa se refaca repede . chiar daca e spre bine, da-i o fuga pana la dr sa stai tu linistita, totusi a avut febra mare ... diaree. offff d'aia are el funduletul rosu, asa e si andrei cand face diaree. e nasol rau, stiu. la noi nu a trecut pana nu am dat cu baneocin. multa sanatate !


acum fie-va mila de mine si ajutati-ma cu faza asta cu intarcarea. deci nu stiu ce sa fac, cum sa fac ! deja ma simt mega vinovata de ce urmeaza. deci pe 1 ian incep munca. stanciu zice sa il intarc la incep lui dec, pediatra lui cu o saptamana inainte. dar cum fac? pur si simplu nu ii mai dau? pai el e disperat dupa titi(Desi accepta bibe daca ii dau). in fine acum nu ii mai dau lp deloc , ca stiti suntem in alea 2 sapt, bla bla. deci...daca o iautreptat, NU POT ...stiu ca o sa cedez si o sa ii bag titi. trebuie sa spun stop si gata ! dar mi-e teama sa nu il traumatizez cumva. dupa ce ca are el durerile de burtica sau ce o avea mititelul...sa il mai privez si eu de momentele maxime de relaxare ale lui ?! trebuie sa il intarc, pt ca o sa lucrez in ture. m-am gandit eu sa il alaptez cand sunt acasa. dar ce se face mamaie sau tataie cand o sa fiu eu in tura de noapte ? ca andu pana nu ii bagi titi in gura plange si te impinge si se freaca la ochi. poti sa il legeni si sa ii canti intr-una. Sunt stresata si nu sunt deloc impacata cu gandul ca ii voi lua copilului meu aceasta placere . si cat o dura pana se obisnuieste fara
?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

si nu mi-a raspuns nimeni la intrebarea despre oscilo...stau aici cu gatul in pioneze si stresata cu titile si nimeni nu ma baga in seama !!! jucariile nu mi le iau si plec pt ca mi-e tare drag de voi, dar va

Mergi la inceput