pampers

pampers | Autor: aimeea

Link direct la acest mesaj

Buna,m-am inscris si eu in concursul de pampers,sper sa reusesc ceva,sincer imi tot spune sa adun puncte.Nu stiu de ce toata lumea spera sa castige ceva,cred ca am luat si eu aceasta 'boala' sa zicem asa,mie personal mi se pare o tampenie si totusi continui sa ma inscriu in asa ceva,cu toate ca nu am o parere prea buna,poate si din cauza la ce s-a intamplat in atatia ani,in care fara sa se poata abtine,cei care erau la butoane nu se puteau abtine sa nu castige familia sau alte rubedenii,sau poate vin eu din epoca de tranzitie intre comunism si democratia pe care fiecare a inteles-o asa cum a vrut cu conturi cat mai mari in banca,binenteles ca nu la noi in tara,masini,influente si case in insule cat mai exotice la care costa numai intretinerea pe o luna cam cat castigam noi intr-un an.Nu stiu ce sa mai cred si nici nu mai stiu ce sa mai zic despre aceste campanii de publicitate gratuita in care se dau diferite obiecte de la cele mai mici pana la cele mai mari ca vacante.Oricum sper intr-un fel sau altul sa castig,macar o geanta.Va multumesc.Aimeea.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:


Nu ar trebui mutat subiectul la "un ochi rade,altul e vanat"?




Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=6&mode=3&User=cris_09" target="_blank">un votic pentru Sebic va rugam:cr1 si cr2


Mergi la inceput