Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(104)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Magnetism79 spune:

Shubulina ai PM!!!!!!!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Citat:
citat din mesajul lui madalina_m

Cocutza merci de raspuns! Si inca o rugaminte la tine: stii cumva o cazare ieftina in Viena? De fapt, poate sa fie si pe langa Viena. Ceva pana in 50 euro.

Mami fericita de minune Razvan Petru (20 ian 2011) si cu ingeras sus in cer, Filip Andrei (27 nov 2008-11 dec 2008)
Cu ajutorul lui Dumnezeu, al Sf. Stelian si al Sf. Nectarie, de data aceasta sunt mamica



Arunca-ti un ochi aici: http://www.venere.com/



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)


World all details Wallpapers on view

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Ziki ai pm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Magnetism79 spune:

La multi ani sarbatoritilor zilei!!!!!

Am dat trezirea de dim ca l-am dus pe ala micu la gradi shi pe drum la intoarcere m-am oprit la cumparaturi ca deh se glose frigi, pt mine doar de slabit, mai trebuie sa dau jos , sper la inca 4 kg ca deja nu mai pot.
Mirelush vreau sa te sun, tot zic dar gata azi te sun !!!!!

ma duc sa scot niste visine de la congelator sa fac o [prajitura!!!!

Tunde , mamaaaaaaaaaaaaaaa da ce bine arati, iar cu rochia aia de epoca esti mortala!!!! Imi plac tare pozele tale!!!
Lacul Rosu e una dintre cele mai frumoase zone pe care le-am vazut eu din tara!!!!
Shubulina am vazut shi pozele tale pe facebook shi mi-au placut tare!!! Bravos pentru curajul cu titi!!!! Oricum arata f. bine!!!
Am sunta la Stela shi i-am zis de tine , ai detaliile pe PM!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:

Ziua buna, fetele!

Si eu am luat de la blueflower si de alte fete si sunt multumita...fata creste si sa dau atatia bani pe haine noi nu-mi permit si, sincera sa fiu, imi place la nebunie sa caut pe net, ma uit la fel de fel de hainute si ptr fete si ptr baieti. Hainutele le pastrez poate se insoara frate-miu asta mic si face un copil si sa aiba...daca face baiat, hainutele roz si rosii le voi da la alte mamici necajite ca sigur gasesc pe aici.

Shubu, chiar m-am gandit cand ai spus de operatia la sani ca eu nu stiu daca as fi suportat o alta operatie atat de curand...eu inca sunt marcata de cezariana... Esti curajoasa! Mi-aduc aminte ca erai nemultumita ca pleca sotul si te lasa singura si fetele iti spuneau ca se va schimba dupa ce vine Bogdan si uite acum ca numai cu el doarme, au avut dreptate, nu??

Ma intristeaza rau cand aud de bebei bolnaviori...Ma rog sa se faca bine repede!

Eh, voi acu vedeti cum arata Tunde?? haha, eu mi-s verde de mult..de invidie! la fel si cand o vad pe Carmen, pe Bebelu, pe Simo, Mada, Aditza...deci sunt multe si eu nu-s printre ele. Dar voi fi, na! intr-o zi...cu soare!

Cand incepe craciuneala? dupa 1 decembrie? mi-a zis frate-miu ca in State e ceva traditie chestia asta, mai ales la servici. Eu nu am cumparat inca dar stiu ce voi lua.

Am si eu bebel dansator, voi pune pe FB cand voi descarca filmuletul.

La multe lunite ptr ultima data Edisor oltenash de Simo si Carmen de RMBBC!! Luna viitoare veti primi un mare LA MULTI ANI!!!

La multe lunite,Ana de Lorich si Medeea de De_ea!!

Ce mai era??? scuze, scuze...nu mai stiu...Promit ca revin!

AMR:5 kg

Mamica de minune Antonia Luiza (18 feb.2011)
Multumesc Doamne, multumesc parinte Arsenie Boca, multumesc sfintelui Spiridon si Fecioarei Maria.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Ziki, Ralu, Mayane multumesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Ziki am mai trimis un pm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shubulina spune:

Neata fetele.
Am terminat curatenia si mancarica pe Bogdan.Mai am pt noi.
Mai tineti minte ce ma mai plangeam de coana SS cu masina de spalat?Ei,acu poti sa dai cu tunu si n-o mai prinzi pe acasa.Ce oameni,domle...Irina,o impachetez cu masina cu tot

Ralu,daca stingeti toate luminile,tot chef de joaca are?Eu nici nu mai aprind lampa noaptea,bajbai nitel,da ma ajuta lumina de la telefon.Si adoarme dupa ce papa imediat.

Andri,Din pacate dintii mai dor si dupa ce sparg.Puii mici,ce dureri pe capu lor.Se zice ca noi adultii n-am suporta asa dureri.

Magne,gata,ma duc sa ma uit.Numa numai tipa A,si alea din poze era dinainte,una era cat capu de mare iar la cealalta puneam bureti.Viata,no?

Monica,din pacate n-a fost la alegere,a fost pentru ca a trebuit.

Of cate am de zis,stau seara si compun mesaje,da a doya zi uit.Plus ca nu reau sa a plictisesc.Eu is mai vorbareata de felu meu si poate nu pica bine.

Tunde,de vede sportu pe cracii tai.Gata,de maine ma apuc din nou de fiare,macar pentru picioare.

Gata,revin mai tarziu.Andreea,ai legatura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Am o stare de toata jalea... sunt deprimata da' nu stiu sigur de ce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

lavi mi s a inchis tel, l am pus acum la incarcat

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput