Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(104)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

neata !

Luai micul dejun si astept sa se trezeasca andu sa mergem sa ii schimb pansamentul...offf abia astept sa ii scot firul sa scapam .

simo mi-a iesit un numar doar pe toate cele 3 variante. nr 1 ! e bine asa

mayane,adryii ce fac buburuzele ?

La multe lunite dragi bebelusi : Oltenash, Carmen ,Maslinuta si Medeea !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata si o cafea mare mare

roxx a murit asa cum s a nascut....in faza de proiect
aditza le as face mamica, dar n am aparat de aerosoli

sa intre indemnizatia si oi cumpara, nici nu stiu cate oi cumpara eu din 16 mil, dar eu vreau multe

in rest au dormit legat si fara lapte de la 1 pana la 6 juma Razvan si pana la 7 juma Robi
oricum vad ca de cand cu mucii astia Robi abia mai bea lapte seara, noaptea nu, dar bea ziua, la fiecare somn cate aproximativ 120 ml, dar manca mai multa mancare solida decat Razvi

mai ma dispera copii astia, Robert casca o ditai gura la masa si frasu abia o intredeschide, ca sa inghita cat inghite frasu o data, tre sa i dau de 3-4 ori

nu stiu cate kile mai au sau ce inaltime, dar arata ok, pt niste muciosi, arata bine

mayane cu e Darius?
tunde eu tot n am gasit pozele cu Sonia

multi ani la sarbatoriti, sa fie sanatosi si sa traiasca o mie de ani
o sapt buna

ps: dl M, s ar putea sa plece la Galati iar, a murit atusa care l a crescut

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

neata..multumim de cafea Simo
la multi ani bebelusilor zilei!!!
o saptamana frumoasa va doresc!

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Neata!


Sunt bucuroasa ca azi vine mami meu!!!

La multi ani sarbatoritilor zilei EDUARD, MEDEEA, CARMEN si La multi ani iubirii mele mic si scumpe si ochioase si minunate!!! In fiecare zi sunt si mai indragostta de ea, e altfel, e scumpa foc! Zece luni, nu pot sa cred ca aiu trecut deja, cineva sa puna o frana timpului asta!!!

Intre timp mami va ofera si si si sub forma asta si decorat cu o floare amarata de zahar, cu sangele siroind :))))

Aseara am descoperit si noi minunata lume a lui vplay - am luat-o usor cu 3 episoade de "3 and 1/2 men"... noua serie cu Aston K. superrr, deci un actor bestial si i-au creat un rol perfect, pt zapacitul de om care este el...BINE TE-AM GASIT VPLAY!!

roxx, bebelu ce-am gresit??? Ca nu puteam intinde pasta aia cu facaletu' sau cum ii zice, se lipea ca naiba, nu am putut face trandafir fin, a iesit o pleasca din topor asa si am renuntat la el.

Sanatate puilor bolnavei, motani, Dariusica, Elena

Tunde ai drepatate mama!Atunci aveam nunta, sambata asta am botez!! Iar nu poci dansa...sau iar o sa dansez la fel de mult ca de obicei.
A...super poza de avatar! Frumoasa foc esti si ai ceva..un aer de ala sexos, mama, mama stie barbactu ala ce are acasa???? Sau nu te vede de pijamaua flausata???

mayane cum mai e Darius??? FELICITARI pt mers, pt primii pasi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

Buna dimineata!

inca o tura de si de la mine! am avut vizite peste vizite weekendul asta si deja vad cerculete, o saptamana stau in barlog si nu zic nici buna ziua.


O zi super sa aveti,
si o saptamana plina de reusite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Citat:
citat din mesajul lui aditzaC

tunde ti.am trimis o cerere pe fb de ceva vreme deci nu ma vrei , a?


aditza ..o mama implinita( Mihai 12.01.011)

Vezi iubita ca aseara am acceptat o gramada de cereri..Eu v-am mai spusp nu-s mare facebookista..intru rar..dar atunci cu mare drag va accept

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Neata!
La multi ani sarbatoritilor zilei!
Sa cresteti mari si sanatosi!
Pupa tanti Tunde toti pitici

Lori;care poza mami?asta cu tricou mov?o urasac!!!!!si vreau s-o schimb si fascisti astia nu ma lasa..ca s-o citez pe Zikiutz!

Bravo Dariusu!!!!!!!!!!sa te faci bine repede!

Mai Ziki!ce s-a intamplat cu relatia noastra ..mai?noi am mai fost prieteni pe fb..si cum de acum iarasi te-am acceptat..nu intelege fata..ai disparut..ai aparut iarasi sau cum?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Scuze dom director..m-ati lasat sa schimb poza

Lori;acu inteleg la ce poza te referi..sarumana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Nu Tunde ai poza www.facebook.com/photo.php?fbid=239433229430466&set=a.239433176097138.62149.100000913715131&type=1&theater" target="_blank">asta ca avatar! E super!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Mirelush;www.facebook.com/media/set/?set=a.239437386096717.62150.100000913715131&type=3" target="_blank"> aici mamai!..Tu esti MARIUS ARONOVICI?Sau ai cont facut pe numele tau?..

Mergi la inceput