Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(104)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

o sa raspund si eu la SZ, dar mai tarziu, acum merg afara s o scot pe Eva un pic

ziki, merci

pupici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Catalina, mai era aici o buburuza care nu a "respectat" ordinea iesirii dintilor... Sara cati are acum?

Andutza- de bebelusa fericita Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andutza_B

Catalina, mai era aici o buburuza care nu a "respectat" ordinea iesirii dintilor... Sara cati are acum?

Andutza- de bebelusa fericita Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)



noi noi
momentan ne-am oprit la 6. 4 sus, 2 joa. au iesit asa: 2 jos, 1 sus central dreapta, lateral stanga, lateral dreapta si central stanga




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica10 spune:

zumzu, deci azi gatesti mazare?!?!
andutza: mi-a displacut spre final ca eram cat zidu' chinei si nu ma mai puteam misca, ca nu-mi mai veneau decat 2 rochii; mi-a placut ca aveam un par si un ten mai misto
tunde, iti trimit pm cu numele persoanei de la care ar fi trebuit sa-ti intre banii (desi a virat ieri din ING si cred ca dureaza transferul intre banci)

noi am avut febra 2 zile 38,3, cam asa; azi noapte n-a mai avut febra, in schimb a tusit de-a rupt; am fost acu la doctor, cica n-are nik la plamani, sa dau cu ser.. astia is de-un zen teribil..
a dormit groaznic noptile astea; mi-a dat niste picioare in burta in timp ce sugea de mi s-a intarit burtica, am trecut pe no spa.

Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (18.01.2011)
think pink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Fetelor, tocmai mi-am achizitionat un Relax&Tone de www.thegift.ro/aparate-de-masaj-anticelulitic-c-3_149/relax-tone-spin-aparat-de-masaj-p-1052" target="_blank">aici, cu 38 de lei. Aviz amatoarelor!

Il incerc in seara asta, maine vin in bustiera la lucru, asa abdomen imi fac!

Andutza- de bebelusa fericita Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ian_feb2011 spune:

fac capitol.



Odiseea noastra
Blogul nostru

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fragrant8 spune:

multe multumiri, mamici!

doloress - da, Goran - Lullaby. L-am facut cu Picassa. Am scapat de roseola, mergem de maine la gradi, din nou. Si voi tot cu proteina bovina?? parca-i contagioasa treaba asta...

Lucia-picassa e f usor de folosit si user friendly. tre doar sa-l instalezi; daca ai intrebari, nu ezitaé

deea - urat din partea noastra ca nu ti-am urat la multi ani cand trebuia. uite o facem acum, cu surle si trambite si cu toata inima

La Multi ani, deea!!! sanatate, armonie, bucurii mii si mii!!!


cata - eu zic ca depinde de ce planuri aveti acolo, si de persoana cu care intentionezi sa o lasi. noi de ex vrem sa mergem la iarna in state, sa mai cumparam hainute pt sophia si pt noi de acolo, ca-s mai ieftine.
intentionam sa stam 2 zile, si sa o lasam pe sophci cu buni, ca o zapacim din magazin in magazin toata ziua.

apropos de shopping, fetele fan carter's, cand am fost la toronto, am intrat in magazinul lor de acolo; am luat 2 seturi a cate 4 body-uri cu 12 cad fiecare; super faine; un set era pt ocazii speciale - primul meu craciun, prima mea aniversare....

andutza - simpatic tare mesajul tau; mie imi place cand lumea se simte destul de in largul ei incat sa spuna ce a deranjat-o;

luam pauza de pampers. revin


Mergi la inceput