Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(104)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

O, fetelor, de-acum ma rusinez, prea sunt in centrul atentiei! Nicicum nu-i bine cu mine!

Da, si mie mi-a crescut nr la picior, dar eu ma bucur! Ca purtam 35 jumate, acum port 36, imi gasesc, in sfarsit, de incaltat!!

Am uitat : Luiza, multumesc mult pentru linkul legat de vinderea unei case prin Prima Casa!

Andutza- de pepenas Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shubulina spune:

Auzi,da tie nu-ti convine nimic??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rmbbc spune:

Subscriu, si mie mi-au "ramas" picioarele mai mari dupa sarcina.

Raluca si copilasul meu Carmen (14.12.10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

Citat:
citat din mesajul lui florintunde

Neata
am scos extrasul
mi-au intrat banii de la
Madalina
Mayane
Dedicut
Bebelusi
Irinuka
Carmen
Zumzu;nu stiu daca are legatura cu tine"Ceausescu Cristina Ioana"..dansa mi-a trimis 89 de lei

Loutzy/Aditza/Maimutizca/Zumzu .nu am gasit pe lista

----------------------------------------------------------
Tunde
-mamica fericita de printesuca Sonia-Diana 10.02.2011 si de barbatel Florin Mario 04.03.2004. Doamne ajuta



e sormea,de la mine sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

nico macar nu ma omor cu mazarea
oare o sa mai pot sa mananc vreodata mazare?
de-aia v-am si povestit ca sa va fac sa zambiti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

Servus,
nu am apucat sa citesc pentru ca s-a stricat routerul si ieri am avut pauza. Acum am pus stick-ul si Alex una-doua il scoate, ma trezesc doar ca nu mai merge....

Tunde, am ridicat ieri coletul, multumesc foarte mult, esti draguta ca de obicei... Sper ca au intrat si banii ieri.

Olita nu-i place deloc, plange cand il asez pe ea....
Cu decalotarea se vad ceva progrese dupa o saptamana de dat cu crema, intr-o luna sper sa rezolvam treaba.

Sanatate bolnaviorilor si sarbatoritilor!

Mai citesc....


Copilul meu este atat de frumos...Cum strange-n pumni radacini lungi si coapte de-asteptare.
Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

rsz...si mie mi-a placut sa fiu gravida,a fost si va ramane cea mai frumoasa perioada din viata ma,chiar daca am facut injectii in burta fara numar si m-am ingrasat 38kgmi-a dat Dumnezeu ce e mai frumos pe pamant,o bucata din mine..si inca una reusita(cra-cra0

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:

Citat:
citat din mesajul lui zumzu

nu cred ca e fata pe aici care nu se fi simtit ignorata la un moment dat. si eu am lipsit cateva zile la un moment dat, nu a observat nimeni si m-am ofticat si n-am mai intrat
noroc ca a fost ziua lui Darius de Mayane, si a a facut tunde legatura si m-a pomenit

daca nu ti se rapsunde la o intrebare insista!

Mamica de Darius Alexandru 2.01.2011
http://photosbynicoleta.blogspot.com


Subscriu...La mine a fost ziua de nastere si nu mi-a zis nimeni La multi ani, m-am suparat atunci si nu am mai intrat vreo 3 luni pe forum dar acum mi-a trecut. Nu am putut sa stau fara voi, creati dependenta

Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

Citat:
citat din mesajul lui deea_sav85

Citat:
citat din mesajul lui zumzu

nu cred ca e fata pe aici care nu se fi simtit ignorata la un moment dat. si eu am lipsit cateva zile la un moment dat, nu a observat nimeni si m-am ofticat si n-am mai intrat
noroc ca a fost ziua lui Darius de Mayane, si a a facut tunde legatura si m-a pomenit

daca nu ti se rapsunde la o intrebare insista!

Mamica de Darius Alexandru 2.01.2011
http://photosbynicoleta.blogspot.com


Subscriu...La mine a fost ziua de nastere si nu mi-a zis nimeni La multi ani, m-am suparat atunci si nu am mai intrat vreo 3 luni pe forum dar acum mi-a trecut. Nu am putut sa stau fara voi, creati dependenta

Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)




LA MULTI ANI ( CU INTARZIERE)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

Eu am impresia ca Sarei ii iese un canin. E posibil?

Mergi la inceput