Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(104)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Am observat, cum sa nu? Dar : SUNT CERTATA, DECI EXIST!


Andutza- de pepenas Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Sa raspund si eu... In timpul sarcinii am fost cea mai fericita. Eram asa surazatoare si zen si relaxata. M-am enervat doar de vreo doua ori la munca din cauza unor clienti absurzi si cicalitori. Dar si astia cand ma vedeau ca ma ridic din scaun si le cadea ochii pe burtica mea, renuntau. Am avut o sarcina usoara din fericire. Doar pe final am avut arsuri. Dar a fost super sa fiu insarcinata si mi-as dori sa repet experienta, cu toate ca stiu ca a doua oara nu o sa mai fie la fel. O sa-l am pe Tudor, iar timpul meu o sa trebuiasca impartit altfel. Dar cand o sa ma mangaie pe burtica si o sa vb cu surioara, cred ca o sa fiu cea mai fericita!

Andutza, zic si eu... esti interesanta, funny si te citesc cu placere. Asa ca nu-ti mai plange de mila ca nu ai de ce. Puuup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

neata

andutza cunosc sentimentul asta fffff bine . Cred ca am scris multe mesaje si am pus multe intrebari fara sa imi raspunda nimeni , dar am cautat raspunsul in alta parte . Si eu am fost trista si m.am simtit aiurea, dar am trecut peste . Multe fete au renuntat la forum tocmai din aceasta cauza . Suntem multe , citim dar nu retinem totul , nici nu avem timp sa stam sa analizam fiecare mesaj in parte si cred ca asta este motivul pt care unele dintre noi nu primim raspunsuri .
revin plange mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

fimiu mi-a tras clapa, eu ma pregateam de zor sa iesim afara si el a adormit in fund, singur!! e prima data cand se intampla asa ceva!!
acum nu-mi ramane decat sa vizes la pachetzel si sa-l astept sa se trezeasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

neata !
sunt prin zona...mi-e frig,desi sunt 25 grade in casa si afara e frumos...si ma doare in gat ! sper sa nu ma trezesc cu vreo raceala. nu am mai racit de o mie de ani

andutza esti crazy woman sau ce ? toata lumea citeste pe toata lumea, doar ca mai uitam sa raspundem. eu imi mai aduc aminte cateodata a doua zi... ! si esti o persoana interesanta , cu foarte mult umor...stii prea bine. doar ca mai ai momentele astea de slabiciune, dar e ok, spune tot ce ai pe suflet...stii ca noi suntem aici
RSZ mie in sarcina mi s-a parut extraordinar sa il simt cum se misca in burtica...eee nu chiar in ultima luna cand ma lovea in toate organele din jurul lui . oricum un sentiment unic. asa...mi-a placut faptul ca eram activa , nu am fost genul ala care sa se tolaneasca in pat si sa puna sotul sa ii aduca capsuni in decembrie si la 2 noaptea ! Si cum zice lorich imi placea ca toata lumea se uita la mine si imi zambea ! si nu stateam la cozi ! mai putin la medicul de familie unde se uitau urat mosii, stiti voi . ce nu mi-a placut ... hmmmm .... ultima luna ... cu burtoaiaaaaa asa de mare si de grea. ma durea spatele, nu mai puteam sa merg ca simteam ca imi cade burta , abia asteptam sa asc. si nu mi-au placut greturile de dimineata din primele 3-4 luni
lorich saracuta masliuta !!! avea sange in gura ?! e nasol?ramane cu semn? eu am oroare ca am trauma de cand a cazut fratele meu cand era mic si s-a lovit de coltul mobilei in barbie si cand ii ridicam buza se vedea in gura . a fost nasol. bine, la voi nu e asa grav, dar m-am speriat cand am auzit ca are gura plina de sange . offfffff
zumzu felicitari pentru putzulica !! si ce vis ai avut , Jesus

ma duc sa calc....am un mormaaaaaaaaaaaaaaaaan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

subscriu




Citat:
citat din mesajul lui aditzaC

neata

andutza cunosc sentimentul asta fffff bine . Cred ca am scris multe mesaje si am pus multe intrebari fara sa imi raspunda nimeni , dar am cautat raspunsul in alta parte . Si eu am fost trista si m.am simtit aiurea, dar am trecut peste . Multe fete au renuntat la forum tocmai din aceasta cauza . Suntem multe , citim dar nu retinem totul , nici nu avem timp sa stam sa analizam fiecare mesaj in parte si cred ca asta este motivul pt care unele dintre noi nu primim raspunsuri .
revin plange mihai


aditza ..o mama implinita( Mihai 12.01.011)


www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Vai, Lori, am uitat sa iti zic ca stiu cum e la faza cu sangele din gurita, te sperie ca naiba. Si Miruna a dat cu gurita de marginea patului si si-a spart buza si gingia... Vai, ce mila mi-a fost de ea. Dar, culmea, i-a trecut intr-o zi!

Andutza- de pepenas Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

nu cred ca e fata pe aici care nu se fi simtit ignorata la un moment dat. si eu am lipsit cateva zile la un moment dat, nu a observat nimeni si m-am ofticat si n-am mai intrat
noroc ca a fost ziua lui Darius de Mayane, si a a facut tunde legatura si m-a pomenit

daca nu ti se rapsunde la o intrebare insista!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Magnetism79 spune:

Sa rapundem la RSZ:
Sarcina 1 a fost destul de grea ca ma pocnise o durere de spate de am crezut ca nu mai ajung la final!!! Am luat 30 de kg, pe care le-am dat jos repede ca m-am apucat de beut tutun shi am ajuns din nou aschiutza!!!! A fost frumos am mers mult shi pe jos, am facut multe plimbari insa m-a omorat spatele!!!!
La Teo cea mica a fost f. usor, nu am avut dureri de spate deloc, am muncit pana in luna a 8-a , am fost mai relaxata, am luat mai putin la gabarit, doar 12 kg , shi inca nu reusesc sa dau jos asa cum am zis, iari o bagasem pe maneca pentru ca era cat pe-aci sa ma reapuc de fumat, aveam o pofta ceva de speriat!!! Am rezistat tentatiei!!!
Fumatul m-ar fi ajutat mai mult in sensul ca mai inhiba pofta de mancare, shi mai are un atu, cand se combina cu anumite parfumuri: (la mine asa e), se simte altfel, uite de ex la Armanimania care imi place mult ca e mai de iarna , e bestial combinat cu tutunul!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Magnetism79 spune:

Angi am vrut sa-ti scriu de ieri ca a fost frumos cum ai zis tu cu bunicul care i-am lasat la nepotel banutzii, frumos din partea lui!!!
Zumzu ce vis maica!!!! scuze citisem ceva de putzulica lui Darius dar frate ce aveti cu putzicile baietilor!!! Eu la asta mare nu am decalotat nici un pic nu umblu acolo, nu are depozite, shi nimic, e bine merci, al meu sotz e traumatizat cu putza ca a avut fimoza shi facea pipi cand era mic in pahareal statea cu ea in apa rece , imi povestea soacra mea ca ti se rupea inima cand facea pipi ca il ustura tare shi zicea : putza la pahar, adica sa-i puna apa rece, probabil ca ii mai calma durerile!!!

Mergi la inceput