Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(104)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

Mirela..dau eu cafeaca toata ziua am fost chiauna de somn si de lipsa de inspiratie..si m-a sunat mama ca mi-a lasat tataie(care a murit cand eram eu gravida)mostenire 250 milioane lei..sa fie primitbun colosa la saltea pt Tudor

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rmbbc spune:

Am revenit; am citit da nu am reusit sa ma concentrez... si nu mai tin minte nimic! (de vina e o veste buna)
IN PRIMUL RAND MULTUMESC FETELE PENTRU RASPUNS!
deci pot incerca sa-i dau sa guste mazarea uscata sa vad ce zice; vroiam sa stiu parerea voastra pentru ca ma gandeam ca nu are aceleasi vitamine si etc, ca si cea verde congelata.

Apoi tot am vrut sa te intreb LORI cum e Robert aka "gene luuungi" cu gradi? s-a mai imbunatatit ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rmbbc spune:

Evident am uitat ceva...
MIRELA dau eu cafea!! si daca as fi in buc. m-as duce sa ti-o duc personal; dar pana am scris eu am vazut ca a dat si Angi una....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rmbbc spune:

Inca ceva si dispar.... scuze ca am umplut pagina degeaba....
SI LA VOI REZULTA FB. "CA NU ESTE DISPONIBIL" sau numai la contul meu e ceva ce nu merge....?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Va salut si io ca iar nu mai apuc am citit cap 102, nu am retinut nimic
Lori,Louty, Dedicut v-am votam pozicile, eu sunt mad1, mad2 la pag 17 daca aveti chef de votat , multumesc celor ce au facut-o.
Sanatate puilor bolnaveiMire mamica eroina multe pt tine
Gravidutile noastre imi fac pofta, as vrea atat de mult si eu o pereche pentru Mateiutz dar inca am in minte perfuziile si injectiile si nu as putea sa-l las singur atatea luni, ca se pare ca va fi tot o sarcina grea din ce am citit...mai vedem ce ne rezerva viitorul, le aseaza Doamne-Doamne.
Cam atat, ma duc poate recuperez si 104 cat mai doarme strumful.
pup fetele

Aaa, era sa uit ce-i mai important, bebeluseala traznet, superbe comori aveti, sa va traiasca, foarte frumos ca va intalniti, mi-ar fi placut mult sa fiu langa voi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

mai noi nu aprindem lumina. avem lampa aia tommy care abia abia mai are baterie. deci e o lumina cat sa nu te impiedici prin camerade una de alta. de jucat nu ne jucam, dar o apuca pe ea in timp ce o leganam sa aplaude, sa rada, sa cante, trage de noi, ne ciupeste, si ne mai trage si zambete din alea criminale de nu poti sa stai indiferent..




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

ooo angi vreau si eu asa o mostenire
sarna de cafea si tie si lui carmen



mada23 pupici

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:

Hello fete dragi!
La multi ani sarbatoritilor, oltenashului, maslinutei, Carmen si Medeea!!!
Noi in continuare muciosi, dar parca e putin mai bine azi, maine mergem oricum iar la doctor sa vedem ce ne mai zice.
Eu sunt obosita moarta, de lunea trecuta cand s-a inamplat nenorocirea sunt cu ambii baieti( sotul) acasa, si nu stiu daca ma credeti dar parca e mai greu decat atunci cand sunt singura.
Angie Sa ii stapanesti sanatoasa si sa va bucurati de ei
Mi ati facut pofta de facebook, si cred ca o sa mi fac si eu sa vad bebelusi frumosi si o Tunde frumoasa.
In rest multa sanatate la bebeii bolnaviori.

Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

Hola Chicas.
Mada23 multam' de vot, v-am votat si noi.

Stef are chef de joaca si eu sunt deprimata, n-am chef de nimic. Am starea asta de o sapt.

Va pupam. Sunt pe "Invisible".

Vream si noi un vot www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=16" target="_blank">aici pt pozele ly1.jpg si ly2.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

a aparut si piscotica ...Doamne subu ce vis ai avut...nu-mi mai zi ca mi-am amintit de un cosmar de acu vreo doua saptamani...am visat ca mai era putin si-mi murea piscotica si plangeam in hohote ptr ca ma simteam asa neputiincioasa privind-o...ce sentimente am trait in visul ala, nu doresc nici dusmanilor mei...a fost horror...bine ca nu am apucat sa visez pana la "final"

angie - wow...ce mostenire...norocoaso

lori - cine o are pe lori la craciuneala stie ce sa-i ia...sosetute antiderapante...mami ce ai tras-o...ia nu mai alerga tu si mergi catinel asa ca e mai sigur

LA MULTI ANI BEBEILOR DE 14! SA FIE SANATOSI SI FRUMOSI!

si io ma intreb cateodata daca fi-mea ma va astepta peste ani la fel cum o astept io pe mama...

nu mai stiu ce sa mai zic...aaa ziki acu ma duc la PM...mirela - ai o crema de maini la mine...sa vad cum am drum zilele astea pe la tine prin zona si ti-o aduc..nu accept comentarii....pupici multi ptr bebei bolnaviori...aaa si io mi-am pastrat ceva hainute ca cine stie...mi-e tare drag de ele...

gata i;m out...puuuuup

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput