Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(103)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Citat:
citat din mesajul lui missmj

Citat:
citat din mesajul lui ziki

au dat si la noi dintosii nr.7 si 8 deodata, incisivii secundari de jos. bietul copil - inca nu se plange, se tine tare dom' injiner


ce de dinti ! noi tot la 6 am ramas !

Carmen , mamica fericita de bebe mumos Andrei ! (12.01.2011)


Subscriu - si la noi 6 este nr norocos!

Ziki... asa deci... a fost prieten... Ce mica e lumea!

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

www.dropshots.com/PatrickCristian01#date" target="_blank">Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Intereseaza pe cineva produze Chicco la preturi mai umane: http://outlet.chicco.ro/# ?

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

www.dropshots.com/PatrickCristian01#date" target="_blank">Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

Da... de asta ma si miram, ca pe FB de obicei ai prieteni in comun cam din acelasi domeniu. Dar asa, era un ex cu o mamica de pe forum, mi s-a parut foarte comica coincidenta.
Chiar ca mica lumea! De-aia vreau sa fug, sa nu ma mai stie nimeni



never play leapfrog with a unicorn

AMR 8 weeks before job

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

E si am uitat sa laud cele 2 maimutzele ce s-au aratat la fata! Ne plac!!! Si in continuare nu stiu daca am mai vazut poze cu tine, dar te apropii catusi de cat de imaginea formata!

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

www.dropshots.com/PatrickCristian01#date" target="_blank">Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Citat:
citat din mesajul lui ziki

Da... de asta ma si miram, ca pe FB de obicei ai prieteni in comun cam din acelasi domeniu. Dar asa, era un ex cu o mamica de pe forum, mi s-a parut foarte comica coincidenta.
Chiar ca mica lumea! De-aia vreau sa fug, sa nu ma mai stie nimeni



never play leapfrog with a unicorn

AMR 8 weeks before job



Era culmea sa fiu si eu o ex..., dar nu-s! N-am prea multe in comun cu el!

Ai AMR a? Brrr, ce urat!

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

www.dropshots.com/PatrickCristian01#date" target="_blank">Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

ZUMZU ai mai intrebat o data de hainutele pt vanzare sau mi se pare mie?
eu oricum am mai raspuns o data, poate vin din viitor!

ideea e ca trebuie sa faci poza la fiecare hainuta in parte, ca oamenii trebuie sa stie ce cumpara...
eu mi-am incarcat pozele si pe okazii (hainutele noi sau in stare ff buna) si toate pe blog, iar adresa blogului am pus-o pe bazarurile de pe reclamamascataatentie, reclama mascata//avertizare si DC.
si, exact cum spunea CARMEN, adaugam "pentru mai multe produse, intrati pe..." si dadeam linkul blogului.
e si asta o idee. cert e ca am vandut totul (3 saci mari de hainute) in 2 saptamani. m-am intalnit cu doua persoane in bucuresti, iar restul colete. nu m-am imbogatit, dar le-am dat sigur cuiva care a fost multumit.

mult spor! si eu vreau sa ma apuc din nou, inainte sa incep serviciul, desi ezit intre a le vinde si a le pastra pentru prietenele care vor urma, sper, intr-o zi, sa nasca...

EDIT: NU AM VOIE SA SCRIU NUMELE ALTOR SITE-URI DECAT DC???
moaaa, asta e cenzura din aia, fascista!!! sa nu te inchini altor dumnezei decat dumnezeului tau. am inteles, sa traiti, tovarase DC!


never play leapfrog with a unicorn

AMR 8 weeks before job

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

Citat:
citat din mesajul lui Irinukaaa

Citat:
citat din mesajul lui ziki

Da... de asta ma si miram, ca pe FB de obicei ai prieteni in comun cam din acelasi domeniu. Dar asa, era un ex cu o mamica de pe forum, mi s-a parut foarte comica coincidenta.
Chiar ca mica lumea! De-aia vreau sa fug, sa nu ma mai stie nimeni



never play leapfrog with a unicorn

AMR 8 weeks before job



Era culmea sa fiu si eu o ex..., dar nu-s! N-am prea multe in comun cu el!

Ai AMR a? Brrr, ce urat!

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

www.dropshots.com/PatrickCristian01#date" target="_blank">Poze noi


hihihi, sincer mi-a trecut prin cap, dar apoi am crezut ca sunteti rude, de-aia am intrebat mai mult, dar colegi de facultate - la asta nu m-am gandit
dar tu ai facut fac la bucuresti?
acum am tabarat pe tine, scuze



never play leapfrog with a unicorn

AMR 8 weeks before job

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

Irinukaa..faza e ca Tudor doarme noaptea bine,adoarme pe la 8-9 seara si se trezeste la 5 sau 6 papa si adoarme la loc..nu are treziri noaptea,doar ca ziua rar doarme de ex azum doarme de la 12,dar are zile cand nu doarme deloc,si nu da semne ca i-ar fi somn..cred ca seamana cu ta-su,ca sta se satura si cu o ora de somn..mie imi trebuie 3 zile sa ma refac dupa o noapte alba
in rest pup dintosii

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shubulina spune:

La noi masa dureaza 10-15 minute,timp in care numai se mananca,nimic altceva.Am noroc,ii place mancarea.
Mirela,pe FB,am album intreg cu bibi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Ziki, eu da, sunt din Breaza (vreo 18 ani), facut facultate de Geodezie la Buc, stat vreo 7 ani pe-acolo (5 de fac si 2 ulterior), intalnit sot la aceeasi fac, iar acum 3 ani soacra ce ne-a constrans sa ne mutam la Resita (acum nu-mi pare rau ca o ducem bine n-am ce zice, dar probabil de-aia nici nu pot avea o relatie umana cu ea...).

Nah ca am detaliat eu chiar de nu te interesa,..,

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

www.dropshots.com/PatrickCristian01#date" target="_blank">Poze noi

Mergi la inceput