Strugurasi de sept-oct 2011 **04**

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Neatza

Didi cum a iesit blondul?

Kora Natalia are o tanti la fete, ea e multumita de cum are grija de fete. poate intra ea si iti da mai multe detalii..

Helena.. nici eu nu sunt cu filmuletele insa acu cu guu si cat de frumos vorbeste , am zis ca sunt momente de aur ce trebuie tinute .. Ea aseara a zis tu..., o intrebam cine a facut partul.. ea tuu a tuu,

Cea mai fericita de Elena Alexandra (24.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Mie imi merge aiurea forumul de ieri...e vreo problema cu el?

Oana mamica fericita de Maria Ecaterina 18.09.2011

Doamne iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

buna dimineata !
Doreste cineva ???

It's a boy !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

Oana si la mine merge rau de tot forumul. Ce sa fie?

It's a boy !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Neata si de la noi pe fuga.
Azi am o petrecere si maine se insoara fratele meu.Am emotii cu Eva lasata asa 2 zile cu altcineva si eu fuga numai la alaptat.

camady's baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abmariana spune:

Kora B, mi-am luat bona de cand bebe avea 3 sapt( la inceput a stat tati acasa , 5 zile cuvenite plus 10 zile lucratoare de la Scoala Mamelor). Bona sta cu bebe cat sunt eu plecata la sport, la cumparaturi, cand am treburi administartive, etc.( pe toate acestea incerc sa le rezolv intre 2 alaptari)
Eu nu am intrerupt munca, lucrez part-time acum. Bebe si bona merg cu mine la munca. Eu lucrez si ei se plimba. Daca Anton e infometat mi-l aduce sa-l alaptez, avem o camera unde am intimitate si unde ei pot sta daca vremea nu-i prietenoasa cu plimbarile lungi.
Sta cu mine de luni pana vineri, de la 10 pana la 18.Cand BB doarme facem impreuna mancare si menaj usor.Eu sunt f multumita de ea.
Am inceput cu un salariu de 10 mil, dar am sa-l mai cresc fiindca il iubeste tare pe Anton si lui ii place sa stea cu ea. Daca o chem sambta si duminica , sau daca sta peste program ii platesc in plus orele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

neatza fetele

hellena, ce baiat minunat, foarte dulce, cine stie ce-o zice el acolo lui mami:))) e un grasun frumos; e bine ca totusi nu se poreste din vb cand vede camera,eu am incercat de o gramada de ori sa ii fac pzoe cand rade de ex,sau sa fac filmulete cand e el in verva si vb, dar se opreste dint oate cand vede camera

Sei, depinde de tatici, fiecare cu parti bune si rele, indi are partea asta buna ca a prins curaj si e dezinvolt cu bebe, dar are altele rele, asa ca se compenseaza totul, fiecare in felul lui, o sa mai prinda si sotul tau curaj cu timpul,conteaza dragostea ce o poarta pt fetita; draga de Ela, eu m-am zapacit de tot, si uneori nu mai imi dau seama si il musc de obrajior

natalia, tinem pumnii sa fie al vostru daca v-a palcut atat d emult

May, sa treaca repede raceala la bibi

Kora, mersi, chair vroiam sa stiu ca nu aveam nici cea mai mica idee cand ar trebui, oricum ma apropii, sunt s luni juma si nimik

Didianana, pai rad si ei cand au pofta:))

eu deja am gatit o ciorbita cu galuste,in rest nu mai situ, dar nu v-am zis ca nu mai pap de o sapt dupa ora 7 seara, mananc piane neagra si doar cateva felii pe zi, cat mai putine dulciuri si portii mai mici de mancarica,sper sa dau jos, nu?







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

Sei, ce am vazut io pe grup? o dulceatza de fetita cu rochita roz, off Doamne, si ce bulanase, cred ca as manca-o toata ziua, Ayu nu e asa:(((, adik nu ar epiciorusele asa bune de mancat

Oana04, ce frumos cu colacelul, super interesant si cred ca e cea mai mare bucurie pt bebe

Petru, nu esti pudic deloc deloc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didianana spune:

sei a avut apgar 5 si apoi 7 se noteaza normal, varsta nu influenteaza scorul, dar Luca a fost hipoxic de aia a primit atata, fiind si intubat dupa 2 zile..
Inca sunt galbena in cap va anunt dupa ce pun vopseaua..

34+ si mamica fericita de 3+ anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hellena_d spune:

Super Sei, bravo fetelor!
Zubie atent la camera dar continua pe limba lui acolo sa zica ce are de zis, ca doar e important si trebuie sa imi aduca la cunostinta :))
Asa-i, n-are nici o rusine iar cand vine dr-ul la control si il dezbraca face si pisu pe el (de acum dr-ul stie si se fereste)

Fetelor, mie ieri mi-a venit CM. In valuri mari si de un rosu aprins.
Maine am botezul. Am voie in situatia in care ma aflu sa intru un Biserica sau fac planton in fata ei?

Minunea mea mica Petru Severian, a venit in viata mea pe 09.09.2011 ca sa-mi lumineze existenta !

Mergi la inceput