Strugurasi de sept-oct 2011 **04**

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kora_B spune:

Hellena, felicitari ptr micul crestin

Cat despre intalnirea face-to-face, poate reusim sa ne mobilizam, fetelor din Bucuresti macar, si sa ne intalnim in decembrie, cam inainte de sarbatori


Citat:
citat din mesajul lui hellena_d

Fetelor= TOATE va multumesc din suflet ca v-ati gandit la mine si la Petru ieri! Nu am citit inca nimic din urma insa stiu ca v-ati gandit pt ca...v-am simtit prezenta spirituala, dragele mele, voi sunteti cele mai bune prietene ale mele si tare rau imi pare ca suntem asa "imprastiate" care mai de care mai "aruncate" in colturile tarii, si dincolo de ea, ca altfel zau asa ca veneati la botezul lui Petru negresit! Eu totusi sper la o intalnire la un moment dat cu voi....

Am pus poze pe contul yahoo, mai urmeaza sa pun

In cateva cuv ca sunt obosita rau (nu din pricina botezului ci a laptelui dupa care am alergat azi, a nervilor facuti ca nu am gasit si Petru nu mai vroia deloc Milupa , a stresului ca maine e ziua vaccinului si dupa ziua de ieri care clar l-a dat peste cap, azi care iar a fost teroare ca nu a mancat, urmeaza maine, cireasa de pe tort! In fine, asta e acum, scapam noi si de asta ! Sunt optimista!

Sunt fericita ca am un baiat exemplar de cuminte, cum o sa vedeti si in poze, Petru NU A PLANS DELOC LA BOTEZ :) Nici cand parintele l-a bagat in apa, nici cand l-a miruit, nici , nici, nici! Ba mint! A plans cand nasa i-a pus caciulita! dar aia face parte din repertoriul normal Am un mic crestin! Sunt happy! Slujba slujba (adica nu varianta prescurtata ), am avut noroc daca pot sa numesc asa de un preot f constiincios .

Va pup si va urez noapte buna si vise frumoase, puricii sa nu va pupe

Minunea mea mica Petru Severian, a venit in viata mea pe 09.09.2011 ca sa-mi lumineze existenta !


mamica de Iannis 2 ani + si de bebe Dimitris (21.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kora_B spune:

Klau, noi avem o lumina de veghe.

Foarte haioasa caciulita lui bebe


Citat:
citat din mesajul lui klau_ditza

voi stingeti lumina complet noaptea la bebe sau stati cu veioza?
Eu as vrea sa inchid de tot lumina, poate doame mai bine, insa mi-e teama. Nu stiu de ce, simt nevoia sa supraveghez bebe din cand in cand.

It's a boy !!!
I'm a happy mother!
25.09.2011 Radu George


mamica de Iannis 2 ani + si de bebe Dimitris (21.09.2011)

Mergi la inceput