Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(102)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Pupam fetele!
Noi am rupt patul de somn, ne-am trezit amandoua la 11..stiu, suntem niste lenese!
Iar a fost vorbaraie multa pe aici –imi placeeeee!

In primul rand – FELICITARI PETRO! BINE AI VENIT ELISA! Ce mult ma bucur! Ce emotii...

Apoi – wow, MAIMUTZICA!! Vine bebe2!!! Ce surpriza, felicitari!!! Mi-ai dat niste emotii...citeam si reciteam si nu-mi venea sa cred...mi-am adus aminte iar de nasteri, de sms-uri, de cum vorbeam la telefon...

IRINUKA, mi s-a rupt inima de ce scrii tu acolo...iti trimit PM!

PUFOASALAURA, nuuuuuuuuuuuuuuuu, cum sa iei legatura cu destinatarul cadoului?? Pt ea e surpriza!!! Daca ai nelamuriri ref la adresa, iei legatura cu ZIKI!

LILI, la multi ani sotului! Ce praji bun faci?

SIMO, mai pui te rog link-ul cu scaunul de masina al lui Edu? MI-a placut mult, dar nu am salvat adresa.

Idei de papa bun - ieri am facut asta - o minunatie!

De link-urile cu jucarii nu mai zic nimic...vai de buzunarul meu...


_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Roxx www.douceur.ro/Magazin-online-Douceur/Scaune-de-masina-pentru-copii/Scaun-Auto-701.html" target="_blank"> aici e scaunul.

Din pacate azi l-am si incercat ca siguranta nu imi doream asta.
bara din fata este foarte buna,din material moale,a venit in bara practic cat l-au tinut centurile si nici nu a simtit shocul. plus ca nu s-a miscat de la locul lui,sta foarte bine prins in centura cu trei puncte.
Din pacate Cami a aterizat intre scaunele din fata,mereu ii spun sa isi puna centura si uita..azi am uitat si eu sa ii tot repet si s-o bat la captocmai azi





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Da Roxx, bravo! Si eu am vrut sa-i spun Pufoasei dar am uitat: NU lua legatura ca mamica careia ii faci cadou!!!! Ea trebuie sa afle de la cine e cadoul abia cand il ia de la posta. Surpriza-surpriza!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Roxx mai e si asta,e de la Bertoni,are aceleasi caracteristici si forma,dar este mai ieftin.
eu pe asta l-am vrut initial,mi se parea mai confortabil,dar nu l-am gasit atunci si am luat din mag ceva asemanator.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

MADA, si te-ai hotarat - te intorci la serviciu in decembrie?

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Tunde, pot sa ma bag si eu la o cremuiala?






"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)


World all details Wallpapers on view

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Da Mayane

ADITZA;Da asta e crema numai are 10 ml..practic 5 buc da 50 ml..si tot iesi la 10 lei cutia de 50 ml

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Pffffai, mi-e asa de greu sa ma hotarasc. Am zis ca ma intorc in decembrie, apoi sapt trecuta m-am razgandit, apoi am aflat ca trebuie sa ma intorc in decembrie (daca vreau cei 500 lei/luna). O sa ma duc sapt viitoare la servici sa vorbesc cu sefu. Poate il conving sa ma 'considere' la servici de pe 20 dec dar eu sa ma duc pe 3 ianuarie. Practic eu o sa fiu 2 sapt fara plata iar ei imi vor plati doar darile ... Apoi vroiam sa le cer si cateva luni de program scurt. Vreau eu multe.

Citat:
citat din mesajul lui roxx26

MADA, si te-ai hotarat - te intorci la serviciu in decembrie?

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fragrant8 spune:

Felicitari Maimu!!!! Sa fie cu noroc! Sarcina usoara si sa treaca greturile rapid!

La multi ani tati de Lili!

mirelus si lori - ma gandeam aseara la voi; eu cu sophic bolnav, abia faceam fata; vrea numai in brate, i=am gatit 4 feluri si n-a vrut din nici unu, a adormit numai plimbata prin casa, plange si geme prin somn ca un batranel; aseara am luat-o cu noi in pat, pe la miez de noapte tati s-a dus in alta camera ca nu reusea deloc sa adoarma, iar eu am facut de santinela.
ma intrebam cum faceam cu doi, daca mie cu unu' bolnav si mi-e greu.

hai sanatate la bebei si la mamici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fragrant8 spune:

mai transpira bebelusii vostri prin somn? Sophia are nopti in care se trezeste leoarca; si nu e de la febra.

Mergi la inceput