Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (75)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns millie spune:

Viss deci para era de vina ,felicitari pt.un baiat asa cuminte Sonia doarme la fel de bine?

Delia ce sa facem mai sint si nopti din acestea ,sanatate la fete !
Cami sa vi cu vesti bune!
Delia ,La multi ani sanatosi si fericiti tatalui tau!
merg sa prepar branzica cu banana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

mada ce fain!! si eu as vrea sa ajung azi sa ma tund.....de fapt nu prea as vrea ca vreau sa il las inapoi mai lung, tot aman dar trebuie!!


mamica implinita cu 2 comori !!



de cand ma stiu pana in primavara asta am avut parul lung, dar de cand m-am tuns nu ma mai pot imagina altfel decat cu par scurt ..nu stiu de ce..poate e de vina varsta...oricum imi e muult mai usor cu el scurt. Cand il aveam lung, de cele mai multe ori il tineam in coada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

neata fetele

madutza n-o baga pe Cata in fata...ca nu poti face abdomenele de ea. te-ai scos repede eu aseara ale-am facut pe covor, greu tare....

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)




pe covor le-am facut si eu si ma dureau toate oasele bazinului de tare ce era. Cand m-am bagat in pat am mai facut inca 20

Cantarul nu vrea sa ne imprietenim asa cum imi doresc eu, dar e buna si prietenia asta..asa mai platonica , azi la fel minus 300 gr. Incep sa ma gandesc ca tot e bine ca scad constant. Poate in primavara m-a ajutat si faptul ca alaptam...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

viss ma bucur ca a dormit bine puiul, aia era cauza. dragutul de el

cami te asteptam cu vesti bune de la doctor.
zici ca mergi la eco, ca asa ziceam cand mergea una dintre noi la eco sa-l vada pe bebe

La multi ani! Dorothea de copiloi, andrada de millie si natalia de ama


Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

roxy, mami am dat si eu si cami cafea!, uite-te tu mai bine!
mada, auzi la ea .... varsta, pai eu tb sa-mi iau bastonul....atunci...

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ailed n-am vazut, abia acum m-am uitat si am vazut scuze, scuze.... dar sunt cam multe cafele acum si nu fac bine
La multi ani! pentru tatal tau.


Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

madutza este bine si asa incet ca scazi, mai faci si abdomnene...este bine

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-da, asa e madutza- vremea e naspa, ai mei inca tusesc..eu am sistat ieri medicatia ca mi s-a parut ca sunt mai bine,si na, ce atatea medicamente.iar azi dim. hamaiau amanadoi si dim e cel mai propice- ca dc m-am facut smechera-ii cocot pe perne ,le inmanez biberonul, si mai caut si eu cate ceva pe net.pe la 9.30-10 au primul somn..dup-aia e mai greu de intrat..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

mada e mai bine ca scazi putinel , ca e mai trainica scaderea, intotdeauna dupa sarcina imediat e mai rapida scaderea....o sa fie bine, ai sa vezi....


mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns persi spune:

Neata!!!

Azi noapte am avut o singura trezire ,deci sunt fresh.
Partea proasta e ca Raducu,are iar febra..38.6..

Milie,la multi ani pentru printesa ta!!

Ailed,la multi,multi ani sanatosi tatalui tau!!

Lavi sa-ti fie de bine vopsitul...cred ca in felul asta auzindu-va pe voi,imi fac si eu timp sa ma vopsesc si sa ma tund...ca de cand zic....

Roxy,eu ti-am zis il fac deobicei seara,il tin pana a doua zi in prosop dupa care il bag la frigi pentru cateva ore si abia apoi il consum.Il tin de obicei pe blatul de la bucatarie departe de caldura.
Daca il ti la caldura nu se mai incheaga.

Madutza,intr-o zi cand ai timp si daca nu-i cu suparare te rog mult sa-mi trimiti si mie regimul tau...ca asa nu se mai poate tre sa fac ceva.

Mergi la inceput