Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (75)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

simo sigur de la conopida ca da flatulentza, ciocolata nu.... si cu stirea eu cred ca daca eram maica-sa copilului ii saream la gat...sau il bagam si eu pe el cu capul in apa asa...

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

voi ma faceti sa ma uit la 10:30 la stiri...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

... fetele.. 111 era de nutrise sau de la naturals?...oricum tb sa ma duc sa-mi iau feon intai... ca l-am ars... vreo sugestie...?

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

vad ca v-ati culcat toate!nb!
Somnic pufos!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

... fetele.. 111 era de nutrise sau de la naturals?...oricum tb sa ma duc sa-mi iau feon intai... ca l-am ars... vreo sugestie...?

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

eu am Browun, a mers si mereg ore intregi in gol de 3 ani in coace. Asa il linisteam pe Cristi cand era bebelus, si pe Cata o mai linistesc cu el. Dau drumul pe rece, il pun pe jos la viteza mica si il opresc cand cred de cuvinta sau cand imi aduc aminte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

n-am vazut la stiri povestea de care siceti voi.

Am plecat si eu la somn. noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

hop si eu la spartu' targului
veste noua: NU MAI SUNT BLONDA :(((((((((( oare cat voi rezista pana sa ma fac inapoi???

saptamana asta in fiecare zi il iau de la gradi si pe bogdi, prietenul iasminei inca de cand erau in burta vaiiii nu va zic ce e la mine in casa.... upsss sigur nu as face fata la 3 copii + inca un copil mai mare:sotul


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

Strumph ,cum e piscoata topaitoare? sper ca nu si-a facut vre-un cucui ,te cred ca te-ai speriat eu de cate ori le aud ca plang ami sta inima in loc de frica sa nu se loveasca una dintre ele

Deea ai razbit pana la urma cu oole , sa sti ca acum mi-am adus aminte ca nu am mai facut de multisor cartofi frantuzesti,poate maine o sa-i compun
Delia nu am auzit de nuvaring
Roxi zici ca nici Anastasia nu sta locului? uuuff ai mare grija ,am si eu un duracel mai mare acasa .
Yoni ,Simona multumesc sper si eu sa nu ma rateze mosul ca altfel acolo o sa-l tin in vitrina daca va trece prea mult timp
Delia ,braun ca eu din asta am de aproape 5 ani si sint tare multumita de el
Am reusit sa vad poze cu o parte din fluturasi,ce au mai crescut si ce superbi sint ,maine sper sa reusesc sa-i vad si pe restul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

Lavi ,te-ai vopsit? ce culoare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Lavi, tb sa-mi pastezi mie blondul tau!Cum esti?
Satena? la salon?te-ai facut acasa...Eu am fost blonda cand m-am maritat si dupace am avut-o pe Maria....

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

delia,millie m-am facut castaniu deschis singura acasa cu vopsea-spuma care se aplica atat de usor!! exact ca si spuma de par!
delia, eu am fost blonda o viata intreaga cu mici exceptii cand am vrut cate o schimbare (roscata, bruneta, ciocolatie,roz ..etc) dar de scurta durata si reveneam inapoi la coafeza mea sa ma faca inapoi blond si ea se lua cu mainile de cap

ma retrag.....



mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput