Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (75)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

fetelor daca ati stii ce a facut Anastasia azi...era sa cada din scaun. pun o poza s-o vedeti pe Duracell nr.2 ca nu mai sta locului deloc, tot timpul trebuie sa faca ea ceva stau cu ochii pe ea mai ceva ca pe butelie

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

"LA MULTI ANI!" David de Simonacip sa fii sanatos si sa le aduci parintilor numai bucurii
si ptr mamica de David un buchet de


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadyazuza spune:

vaaai roxi ce tare e anastasia. imi place maxim

mamica fericita cu de zambaret Cristian Andrei21.03.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

Madutza, saru-mana ptr e-mail, esti foarte draguta, mereu ai timp ptr un sfat sau o vorba buna ptr fiecare, felicitari
Mandreeac, felicitari ptr cantecel si ptr da da si ta-ta
Delia
Strumph, incerc in seara asta sa pun cateva poze cu bombonica mea special ptr tine ca sa ma ierti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

Millie, felicitari ptr permis si sa-ti aduca mosul cadoul dorit
Yasmi, e foarte scump Lucas cum papa el singurel
Roxy, foarte tare Anastasia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki1979

strumph cum vine aia sa ma supar ? eu m-am dat cu parerea, tu ai dreptul chiar sa nu fi de acord cu mine..sa-ti spun un secret..eu sunt o fire atat de pasnica, enervant de pasnica..nu cred ca m-am certat cu cineva vreodata, ii este imposibil pt ca eu nu sar la harta, nu dau replici, daca cineva vrea cearta..bat eu in retragere nu stiu de ce, asa mie firea..cred ca-l mostenesc pe tatal meu



mami de 2 prichindei


hai ca-mi place de tineChiar imi place

Fetele va multumesc pentru urari tuturor, sunteti minunate!!!
Andreea, ce de progrese face Rares! Cu prima ocazie de vreme frumusica poate ne vedem
Millie, felicitari si voua pentru progrese si felicitari pt permis. Sper sa primesti masinutza si sa mergi neaparat!!
Mada, Delia, eu am o burtoaie azi mama-mama...cred ca de la conopida ce-am tot mancat-o....ca nu cred ca de la bomboanele de ciocolata vreo 8 la numar.
Catank, sa va distrati la botez si sa vii inapoi cu pozici frumoase
Ally, ce scump e Edy in costumasul de bluegeansi!! de fapt oricum ar fi imbracat e tare haios si expresiv!
Deea multam mai vecina, sa stii ca si eu i-am zis lui barbatemiu de multe ori ca Arsenie e cel mai frumos...poate unde e bebelus si are dulceatza aia...
Roxule, frig si la noi, darmite la voi... brrr...sa stii ca pe ploaie nici eu nu prea ies, e incomod, intru apoi cu rotile ude in casa...nu ma relaxez deloc...SI am inteles ca va urma o perioada lungutza de vreme rea...Urasc!
Strumpfiare piscotzica laptik de la tzitzi...d-aia nu papa .. oricum arata f bine in pozici, e chiar rotofeie la fatzuca. Sa nu te deprimi cumva ca nu papa fata..o sa pape ea pana la urma!
Persi sa stapanitzi sanatosi dintzocii, ca sa zic asa!
Andreea, nici noi n-avem dinti inca
Lavi, ce mestereste Lucas acolo la masa aceeaSa nu zici ca n-ai ajutoare.
Viss, Lalely sper din suflet sa nu aiba nici Sergiu nici David nevoie de operatie. Doamne Ajuta!
lalely si Arsenie e cu ochii numai dupa mine, cand ma pierde din raza lui vizuala si vine lipalipa sa ma caute infloreste tot cand ma gaseste.SI eu asijderea.
Delia, eu am vazut stirea cu botezul..Nici nu am putut sa ma uit
Roxyyy, ai grija de Anastasia!!!Parca o vad pe Ilinca sora-mii..Pfuuui, am avut copilasi cumintzi ce sa mai...Cel ptuin ultimii doi, ca David era destul de neastamparat si el...macar ultimii doi mi-au stat in carut/scaun...Pup gimnasta...cred ca vrea sa coboare si ea la abdomene
Iony ma bucur sa te citesc...Nu scrii des tu, dar cand scrii te iei de toata lumea...de bine vreau sa zic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deea99

si afara ploua plouaa si eu nu am oo
si afara ploua ploua si enelul mi-a luat curentul de la 9 pan la doua
asa ca avem si eu 4 oua sa fac cartofi frantuzesti...curent nu era sa-i bag la cuptor ..copila mi-a venit infomenata de la scoala si a mai venit si cu prietena ei asa ca cele 4 oua pretioase le-am transformat in omleta..acum am curent si nu pot baga cartofii la cuptor..plus ca fimea a venit si mi-a zis ca maine trebuie sa duca o prajitura de casa la scoala..desi iar oo


asa...am citit cap trecut....astea 4 pag nu....dar toata dimineata amm stat cu gandul sa intru sa-i urez si eu lui David
La multi ani!!!!!!Sa cresti mare si sa le aduci numai lacrimi de bucurie parintilor!!!

ma duc sa imi sun sotul sa vina mai repede cu oualele acasa...dar nu doar cu cele din dotare


------------------------------------------------
de 2x fericita....Anna Theodora (07.03.11) si Andreea Stefania (14.12.99)




Mersi de urari deea...mai dar sunt naspa rau astia cu curentul Naspa!
SI sa schimbam registrul ...Niste oo ceva ai si tu prin bucatarie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

simo sigur de la conopida ca da flatulentza, ciocolata nu.... si cu stirea eu cred ca daca eram maica-sa copilului ii saream la gat...sau il bagam si eu pe el cu capul in apa asa...

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

am vazut poze frumoase cu Sohpia si Lucas si am ras de gimnasta Anastasia.
Ieri sau alaltaieri povesteati cum se urca bebeii pe spatarul scaunului de masa, nu i-am zis sotului de asta, iar in jumatate de ora dupa ce am citit ma cheama sotul s ao vad pe fi-mea ce face...era catarata pe spatar ..eu cred ca fluturasii nostrii comunica prin telepatie

Roxy, azi nu am reusit sa fac decat 15 amarate de abdomene, pt ca nu m-a lasat Catalina, cum ma vedea ca ma ridic de jos venea sa se urce pe mine .
Daca nici maine cantarul nu e mai dragut cu mine, il iau la tranta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

maria se aseza cu fundul pe gatul/gura mea cand faceam sport..., mada ia-l la tranta ..poate-si revine in fire

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput