Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (75)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

Delia, Strumphy multumim. DA zilnic il controlez, ii bag un deget in gurita si ii verific gingiile si culmea nu era nimic, el nu a schitat niciun gest, a papat tot, nu tu temperatura, nu tu marait, ba din contra e fericit si canta.

Delia sa stii mami ca e saptamana realizarilor lui.

Roxy eu il fac pe tot cand schimb nuanta, dar pana acum fiind aceeasi culoare, imi faceam doar radacina.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011




mandreac, pana sa sparga nu prea se simte la mana..gingiile sunt f umflate, rosii si spre final albe, dar e mai mult vizibil cu okiul decat la deget
felicitari pt realizari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

roxy ti-am trimis pm cu stirea
o cheama ca pe a ta si era din brasov...dar m-am gandit ca daca era la voi ne povesteai

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

va fac cinste cu salata beouf buna bunaaaaaaaa asta asa sa sarbatorim ca am trecut cu bine de 11/11/11 si de ora 11 naiba nascocesc astia tot felul de prostii sa sperie lumea

am bagat si eu 2 linguri cat sa o gust restul cand apare`n zare domnu smith romanizatu mananca si asta la salata beouf de ii pocnesc falcile mi-a iesit asa de bunaaaaaa de o vreme, mai bine spus de cand am inceput sa ii cumpar piscoatei fructe si legume bio , cumpar si pentru noi aproape toata mancarea bio, legume, fructe oua, lapte, faina, ulei,carne ...cam tot ce gasesc ...chit ca e mai scumpa, aproape dublu la unele chestii, dar se merita cu varf si indesat, alt gust, alta savoare mustar si lamai bio nu am gasit inca, poate mai caut si o sa si gasesc, dar mi-a iesit o salata gustoasa, exact ca la mama acasa foarte foarte gustoasa asta asa sa ma laud singura

na ca a aparut si englezu meu acasa , ma duc sa pun garlic bread la cuptor



_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

strumph... aveam carne de pui la cuptor am fiert morcov si telina.. astept cartofii sa se coaca ca maioneza e gata si legumele maruntite dar maine pap ca azi e vineri...
si apropo de 11.11.11 zicea o astroloaga ca e de fapt o chestie de bine nu de rau... cica azi gaseste unul solutia iesirii din criza

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

Fetelor, va multumesc ptr aprecierile la adresa Sarei

Madutza, bravo asa rasfat vreau si eu sa-ti fie de bine si asteptam pozici sa te admiram cu noul look
Andreea, felicitari ptr iepurasul mic ce scumpi sunt cu dintucii abia iesiti
Strumph imi imaginez ce nervi aveai cand vedeai cucoana ca nu mai iee din baie, dar chiar asa frate cat poti sa freci la o baie, ce a si varuit-o???
Simona cum ati petrecut ieri???
Lavi,eu n-am vazut pozicile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

Stiu ca e cam tarziu ,dar le urez oricum "LA MULTI ANI!" sarbatoritilor de astazi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

fug la Dansez


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

eu am ajuns deja la Dansez!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

eu am ajuns deja la Dansez!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

ai fost mai rapida

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

sunt doar la 1000 de km

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput