Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (75)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

miki, spor la treaba.
Azi-noapte Cristi a venit la noi in pat..nici nu mai stiu cand..de obicei si el ne striga noaptea sa-i dam apa sa bea. Parca imi amintesc ca l-am invelit in patura langa mine, dar nu stiu cat era ceasul..nu a mai facut asa. El venea dimineata daca se trezea Disear daca repeta figura il duc la el in pat...ca pe urma se obisnuieste asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

ally imi vine sa il pap pe Edutu, e un scump.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Sunt fericita fetelor ca azi Rares a cantat La la la la, cu limba scoasa, l-am si filmat si acum 5 minute a zis da, da, ta-ta Uraaaaaaa uraaaaaa uraaaaaaaa

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadyazuza spune:

buna mamici si pitici
felicitari rares pentru cantecel si ta-ta
ally ce mult imi place de edy. imi vine sa ii mananc falcutele.frumusete mica
la muulti ani david de simonacip. petrecere frumoasa si sa iti bucuri parintii toata viata
viss si eu am patit asa acum 2 saptamani si cand puneam degetu pe gingie urla si mai tare. si de curand i-a iesit un dintoc. eu sper sa fie de la dintisori si nu de la rinichi sau burtica. trebuia sa ii dai o doza de nurofen sau ibalgin. ceva de dureri. cu toate ca eu i-am dat adunci ibalgin la 6 ore dar degeaba.sa treaca repde

mamica fericita cu de zambaret Cristian Andrei21.03.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

miki, noi stam cu maria si acum sa adoarma... berbecii astia..., persi poate sa fie febra mare si de la dinti..., roxy cand am timp intru sa vad si eu pizza si cioco...,
andra a adormit tare greu... am pus supa la fiert si cartofii la copt
dya, parca: ficateii ii spal bine-bine ii pun in yena si adaug lapte si usturoi in vas si ii bag la cuptor... azi ii dau si andrei din el , data trecuta i-am fiert separat..., ma duc sa pun la spalat, daca am noroc si un aspirator... ca maine vreau sa tin de sarbatoare ca e sf mina... si m-am rugat eu la el pt ceva

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

Sunt fericita fetelor ca azi Rares a cantat La la la la, cu limba scoasa, l-am si filmat si acum 5 minute a zis da, da, ta-ta Uraaaaaaa uraaaaaa uraaaaaaaa

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

felicitari!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

DELIA, nu tine de zodie..crede ma

miki, tot am vrut sa raspund dar am uitat.... nu stiu...am gasit 2 variante de prospect la rinoneft....ma pun sa caut sa vad daca exista vreo diferenta ca am impresia ca este exact aceasi compozitie doar au modificat prospectul.


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:



Buna ziua fetelor!
Suntem in forma astazi !
Madutza,multumim mult pentru capitol nou! As vrea sa dau si eu o mana de ajutor in sensul asta, de a face cate un capitol nou dar, nu promit ca-mi iese faza.Sunt cam stangace la capitolul Pc,dar incerc. Imi da-ti si mie parola va rog?

Va multumesc mult pentru aprecieri !!!
Are mama o comoara.

La multi ani David de Simonelu !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:


Andreea, felicitari pentru cantecel si pentru ta-ta-ta-ta ! Ai o minunatie de baietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

rares felicitari!!
al meu junior cand am treaba ma cauta prin casa si cand apar in aria lui numai poate de fericire si striga ma-ma mama....

persi, deci amandoi copilasi ai nostri au patit la fel!!! au facut temp asa mare de la dinti!! si se spune ca nu se poate face asa mare temp la dinti

pun cateva pozici cu juniorul.....sa vedeti ce de "treaba" avea el astazi si cum a papat ca si un purcel.
cine ma ajuta sa fac pozele micute???plssss


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput