Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (75)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

ailed, LA multi ani sanatosi pt tati tau
viss nu mai gandi negativist, roaga-te si ai multa credinta si va fi totul bine, vei avea un baietel sanatos tun
bbyasmi eu nu te vedeam altfel decat blonda mie imi placea inainte...cum pe mine nu ma vad blonda deloc..oare cand mi-oi lua si eu inima in dinti si voi incerca ?
srumph fii multumita cu scorurile alea la facturi ca ale noastre depasesc cu mult.. iar de venituri nici nu merita comparatie, doar stii in ce tara de kk stam

andra mea are muci galbeni..scuzati descrierea..ca de infectie..mi-am permis si am folosit de la vlad niste picaturi date de orl-ist..contin dexa si neomicina..din cate stiu eu au spectru microbian, deci sper sa fie bine
va las ca o am pe bunicuta m,ea in vizita si nu vreau sa-mi simta lipsa..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

viss vaiii dar nu gandi asa....gandeste-te ca va fi bine si cu operatia, ca va reusi si va fi bine dupa aia si sanatos. fi optimista. de fapt, esti optimista ce sa mai, ca mereu gasesti si cate o gluma sa faci oricat de grea ar fi situatia. of dragutul de el, ce incercare grea pentrue l si pentru voi. pai si daca ii va scoate rinichiul? va ramane doar cu unul sau vreti si implant de rinichi? intreb si eu....
mult curaj si sanatate.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

bb_yasmi acum am vazut ca ai scris ca parul era ud. si eu te intrebam

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

strumphitza cred ca este mai bine cu menajera romanca. te intelegi si tu cu ea ca omu'. asa-i, bine faci ca o tii legata pe Sophia ca uite ce le trece prin cap'sorul ala mic, sa faca tot felul de nazbatii

bb_yasmi ce crezi ca numai strumphitza a fost sincera cu culoarea...si eu am fost la fel de sincera, mie chiar imi place cum iti sta, este faina si culoarea, presupun ca in realitate este si mai faina ca in poza si mai deschisa. oricum, tie sa-ti placa(si sotului) si mai ales sa te poti obisnui. abia astept sa ma fac si eu cu ceva, orice...sa vad, numai sa ma fac odata

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui persi

Neata!!!

Madutza,intr-o zi cand ai timp si daca nu-i cu suparare te rog mult sa-mi trimiti si mie regimul tau...ca asa nu se mai poate tre sa fac ceva.

Mamicuta fericita de Radu Andrei (31.03.2011)








nu-i cu suparare si nici nu-i greu, dau doar un FW. trimite-ti pe PM adresa ta de mail, si ti-l trimit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

offfff juniorul a inceput sa imi scoata hainele de prin dulapuri e bagat pe jumatate in dulap si le trage afara..... si eu il las sa pot sta relax putin


mamica implinita cu 2 comori !!



fa-i pozee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-off, vad ca nu ati inteles.-exceptie roxy.
de operatie nu scapa!!!!!!!!!!
- miki- soory- dar cu rugaciuni clar nu-mi vine rinichiul inapoi. ma rog sa fie bine-bine care se paote in conditiile date, dar rinichiul lui e distrus din nastere. functiona la 3 luni la 30% din capacitatea normala, acum poate la 10%.prin operatie cred ca se paote pastra la acest nivel, sau imbunatati putin, dar sa fie copilul sanatos tun- niciodata
-dc insa va deveni nefunctional, trebuie scos de tot.se zice ca poti trai mult si bine cu un rinichi,dar de obicei oamenii isi scot rinchiul la 20-30 ani, si au trait pana la 60,alte exemple n- am, nu stiu exemple reale cu oameni fara un rinichi de la 1 an,asa ca nu-mi pot face o parere..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

wowww ce poza frumoasa cu sophia manechina ti-ai pus la nume !!! superr!!! hai ca pun repede-repede apoi o sterg poza cand avea iasmi 9 luni sa vezi cum eram este in albumul lui lucas :)


mamica implinita cu 2 comori !!



nu-i corect..eu n-am prins nici o poze cu tine , abia dupa ora 2 mai intru...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

iony bombonica ta este asa dulce si ce i-a crescut perisorul este o zambareata

va mai pun o poza sa vedeti ce mai face Anastasia

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-off, roxy- cred ca una din conditiile transplantului de rinichi e ca unul sa fie lipsa, si celallat sa mearga prost..la noi dreptul merge bine.inca.ca atunci cand va fi unul, el va fi suprasolicitat,si dc vor navali infectiile pe capul lui-a rinichiului-nu stiu cat de ok va fi.asta ramane de vazut.. nici nu vreau sa ma gandesc la transplant.nu vreau sa ma gandesc cati bani trebuie ca sa fii pus pe lista de asteptare,sa intri in sisitemul ala..habar n-am cum merge treaba..si nu vreau sa stiu deocamdata, ca naibii, n-o sa mai dorm noaptea..

Mergi la inceput