Scolari de Iulie - August 2004 * 85

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

foarte, foarte frumoase caietele lui Gizmo

io raportez ca al meu copil doarme este franta de oboseala si a spus ca o mai doare burtica un pic. uof.

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Si tu poti fi Mos Nicolae

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Sanatate multa burticilor deranjate !!
Noi se pare ca stem mai bine, am depasit faza de ... orez, heheheh !!

Alice si Andrei
"Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"
www.youtube.com/watch?v=DybPQjeBQF0" target="_blank">By an ion

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

neata,
kim, da`mi un motiv pt care sa nu`l muti... ca io nu vad nu vad niciunu` sa stati 4 ani in stres si voi si L. e prea mult
vazut pozele cu gizmou`, felicitari pt scris
eu am reclamatii ca e prea lenta, scrie foarte frumos, aproape ca nu se deosebeste ce e scris din tipografie cu ce e scris de mina ei da` ce folos ca-i ia juma de zi;)) asa e si`n viata de zi cu zi habar n-am cu cine seamana, cu mine nu. mai am rabdare semestrul asta;)) la abecedar au ajuns la litera u, ritmul nu`i foarte rapid. astazi dau smartul la cultura generala. si ion are prima teza, la romana. toata saptamina am disecat cu el sinonime, antonime, epitete, opere literare si alte cele;))
hai s`avem o zi buna!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
ieri copilu lua 2 fb-uri la dictari, cu minus... si tot un -fb la fise de lucru (ptr ca scrie in continuare 3 invers, la fel ca si pe P si R - neatent, neatent). deci l-am laudat de numa'
pe mine ma apuca guturaiul deci stau cuminte in banca mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

neatza. e iarna
Felicitari lui Patrick
Si felicitari Ilincai pt scrisul frumos

si Giulik are in carnet un carnat de fb uri, insa daca o intreb dc, n are nici cel mai mic habar in continuare ii place sa citeasca si are si viteza si cred ca de asta o incanta
ce bine ca e vineri ...

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Si tu poti fi Mos Nicolae

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

felicitari pt fb-uri, bravo! ilinca are si fb si b in carnet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

am trecut si eu pe la scoala azi, am mai vb de cadourile de MN si serbare, strangem 20+20 lei;
doamna ne-a zambit, i-am zambit, a intrebat cum suntem, altceva n-a zis. ma tot gandesc ca daca e ceva de rau mi-ar zice


_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Si tu poti fi Mos Nicolae

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Ce caiete ingrijite am vazut....si Radu scrie frumos dar foile sunt indoite la colturi si cam mototolite. Plus ca ei scriu exclusiv cu creionul, ceea ce-i da posibilitatea sa stearga....si a zapacit radierele alea de la atata folosit
In carnet are doar 5 note, mi se pare cam putin avand in vedere ca nu mai e asa mult pana la finalul semestrului. Zilele trecute am incercat sa-i explic cum e cu mediile...n-a inteles nimic saracu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Irina, lasa mai copilul in pace de unde sa stie el ce e aia medie?

Ii spui doar ca trebuie sa aiba cat mai multe FB uri si gata ..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

A...pai initial nici nu intentionasem sa-i explic pt ca...nu stiu pt care motiv am crezut ca stie cum e treaba...venise vorba despre vacanta, note...oricum am lasat-o balta, nu am mai aprofundat subiectul

Mergi la inceput