FIV in Ungaria 142

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

sami, muuuuuuuuuulta bafta!macar ca la compras, ca vaz ca nu a scapat nicio casa de marcat fara contributia ta!
lyly,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

senkiu


3 sarcini extrauterine
FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A
3 FIV-uri nereusite
2 FET-uri nereusite
urmeaza FIV4... in toamna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 5ab1na spune:

samira iti doresc sa fie totul ok la histero.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Bafta pe la histero, Samira...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cybele spune:

hello unguroaicelor

multumesc din suflet de incurajari si sustinere

samira bafta multa maine! sa fie cu folos!

ne-am intalnit cu PK, am stat de vorba cu dosarul in fata, am avut o discutie foarte utila si care ne-a ajutat mult, va povestesc in detaliu cand ajung acasa si ma loghez pe o retea mai buna, concluzia a fost ca in baza istoricului si a faptului ca am obtinut o sarcina sa mai incercam cu materialul genetic propriu macar o data


MTHFR C667T Heterozigot
FIV 1 Budapesta reusit, sarcina oprita in evolutie la 8 saptamani; tratament in sarcina cu Femibion, Acid Folic 5mg, Cetebe, Clexane 04, Aspenter


Keep walking --life is such an incredible journey!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Samira hai ca nu ai cumparat chiar asa multe oricum sa le porti sanatoasa
Si cu histero mult a fost , putin a mai ramas...Nici zidul Berlinului nu fu construit intr-o singura zi na ca ma facui filozoafa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaradia spune:

Samira, bafta maine la histero!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

samira, am frunzarit capitolul anterior si am dat de postarea ta cu nectarul varsat in cizme. Mare figura esti!


Vladut vrea sa traiasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

salutare fetelor!
am ajuns la zi cu ctititul si vad ca samira e deja la Budapesta ... bafta la histeroscopie...si mai vreau sa-l intrebi pe Robert(parca asa il chema,-te rog,daca poti- ) daca as putea face rezervarea pt sf lui noiembrie doar cu cateva zile inainte de a sosi ,pt ca eu astept ca maine sa-mi vina CM si pe urma o sa-i terimit mail lui PK sa vedem ce facem in continuare ,pt ca nu cunosc procedura de ET cu congelati.

cybele imi pare rau pt nereusita.

matilda parca tu intrebai de clexane,eu la FIV-ul reusit am facut clexane toata sarcina ,am inceput cu 0.2 si am terminat cu 0.4.Aveam doar MTHFR C677 hetero .A fost o solutie de compromis (asa mi-a zis dr).Acum hematoloaga m-a pus sa fac PAI 1 si mi-a zis ca daca iese bine o sa fac Clexane doar pana pe la 8-9 sapt si pe urma aspirina,daca nu iese bine o sa fac clexane toata sarcina (in eventualitate ca o sa obtin vreuna la ET).

By the way samira cu cate zile inainte de transfer ai ajuns in Budapesta cand ai facut ET?

PUPICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

cybele, o veste buna, asadar! bafta data viitoare!

Mergi la inceput