Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(101)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Neata!




Hai Elisa!!!!
HAI PETRO!!!



Tunde RSZ: Ana papa la trezire un pic, apoi la nani de pranz destul de multicel, la culcare seara si (sa citez dintr-o persoana extrem d edraga) "noaptea sfarcii" :))

Anduta avem www.romedic.ro/boala-mana-picior-gura" target="_blank">boala asta....dar , mai nou, vad ca Ana stranuta si-i vin niste muci, desi nu am mai iesit din casa...nu-mi dau seama de unde ar mai fi si mucii astia??!??!?!?

Sunt bucuroasa ca azi viata Ambramburicai va deveni completa, fericita si implinita....sunt trista de mesajul lui Gabi...nu mai zic nimic, stau cuminte ca se aude ecoul.

aaa..intalneala placuta gagici!!! Nu uitati de noi, faceti poze!!! (aveti si artista acolo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

NEATA;

Carmen;da...asa as vrea si EU..Sa renunte.I-am propus Germania,Anglia..Austria..orinude numai nu in IRAK!E capos ca sora-sa..nu vrea!Ma rog doar la DUMNEZEU sa-l apere de cele rele la tot pasul

Ma duc sa pregatesc coletele..sa fac curat..de 2 zile nu vine bona ,ca are copilul bolnav acasa..si se simte lipsa EI prin casa

REVIN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata si din Dudesti

gabiv te imbratisez cu mare drag si ma bucur ca sunteti bine, imi e dor de tine

petro sa fi tare

noi tot cu mucii, urati si cu concert de bormasini, numa ce i culcasem si au inceput tampii sa gaureasca
speram sa beau si eu o cafea cu voi in liniste

le curg mucii de zici ca le a deschis careva robinetul si acum nu se mai poate inchide

a draq de treaba, ce mi s astia cu bormasinile, ce mi e dl B
viata de kkt..ma duc in butoi ca va stric ziua

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wudy spune:

HAI ELIZA!
HAI ABRAMBURIKA!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

Hai Petro! Hai Eli!

Gabi Te mai asteptam .
Distractie placuta la intalnire !


Copilul meu este atat de frumos...Cum strange-n pumni radacini lungi si coapte de-asteptare.
Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wudy spune:

neata!
eu sunt intr-o alergatura, trebuie sa ajung la munca, nu am citit nimic din urma dar am intrat s-o sustin pe Petro si sa va dau un pahar de " ceva" ca doar imi sarbatoresc fata astazi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

neata
HAI ELISAAAAAAAAAAA

HAI ABRAMBURIKAAAAAAAAAAAAAA


Gabiv




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Sanatate puisori de LORI si MIRELA!!!!
Andutza;Asa m-am trezit si Eu fara chef..si am facut o faza de care am ras cu lacrimi singura 10 minute in masina!
L-am dus pe Mario la scoala..in drum spre casa mi-am adus aminte de punga cu gunoi de pe bancheta din spate..o plimb de 2 zile..noroc pe frigul asta
Aaaasa..ma dau jos din masina..arunc gunoiul..ma pun inapoi in masina..stau..cuget..ma uit..nimik..satu asa vreo 20 de secunde asteptand..pana imi dau seama ca Eu-s soferul..m-am urcat pe partea dreapta!!!!!!!!!!...DOAMNE FERESTE!...cobor si rad singura cu lacrimi...spre sa nu ma fi vazut vreunul pe geam..
M-am bine dispus fara sa vreau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

Buna dimineata si salutari din east side!
bag si eu azi ca omul, ca ieri .. a fost cum a fost!

o tura de motate pentru Petro, am visat ca ai nascut in masina cu Silvia, inca de ieri si chiar ma gandeam ce chestie, cum a iesit Eliza inainte ca asa a vrut ea...




HAI ELISA!!!
HAI PETRO!!!



nastere usoara si sa fie totul intr-un ceas bun!

revin dupa ce va citesc din urma

o zi frumoasa sa avem!




never play leapfrog with a unicorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

tunde eu ii dau titi dimineata la trezire, inainte de fiecare somnic de pranz si de dupa-masa , seara la culcare si noaptea cand se trezeste. deci fara numar. eu ii dau cat vrea...multumesc lui DD ca mai am lapte !!!
mirelush .lorich,mami de ariana toti muciosiiiii
andutza sa iti treaca

LML tuturor bebelusilor de 9 !

gata.ma duc sa ma pregatesc de plecare catre bebeluseala

Mergi la inceput