Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(101)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

neata
multumim de cafea ocsanica
gabiv...ce ma bucuram ca ai revenitdar ..deizia e a ta,cum simti,oricum multumim ca ai intrat si ne-ai aratat ca iti pasa de noi,cele carora ne pasa de tine
hai elisaaaa...abramburika mai ai putin si tii minunea la piept...

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Neata!

multam de cafea!
sunt atat de obosita!!

Gabiv..multe imbratisari,eu chiar vreau sa te vad pe aici,sa ma ''plcitisesc''cu povestile tale,sa aud de voi. nu mai am nici adresa ta de mail,nici nu indraznesc sa te deranjez cu tel
Imi esti datoare cu o vizita..de mult promit ca imi fac timp liber 5 ore






HAI ELISA! CURAJ PETRO!








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simis spune:

Neata!
Ocsanica mersi de cafea, e nevoie mare! Cred ca 2 perfuzii ar fi indicate, ca Florin nu a dormit de la 1 pina la 5 jumate, cred ca l-a cam chinuit burtica.Si am de lucruuuu de mooooor pina la 12 tre sa gat ceva oferta.Dar am intrat iute sa zic si io
HAI ABRAMBURIKA!!!
HAI ELISUCA! BEBE IUBIT SI ASTEPTAT
Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

Buna dimineata!

Nastere usoara, Abramburika! Si bebe sanatos!


Petrecere frumoasa la Zumzu ! Imi pare rau ca nu m-am inscris si eu Dar poate mai organizam.


La multe lunite bebeilor de 09!


Sa nu uit sa va zic ce a functionat la noi la fundulet rosu si cateva bubite: i-am dat aseara cu apa termala Avene, apoi cu crema de galbenele. Dimineata mai era doar rosu putin, bubitele au trecut. O sa mai repet figura si azi.





Luca Alexandru, mica mea comoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

Citat:
citat din mesajul lui fragrant8

asa e...emotionant mesaj; dupa prima postare imi zic, ia uite, se intoarce gabiv... dupa a doua - uite ca nu se intoarce gabiv
gabiv - speram sa vina repede clipa aia cand vei hotara sa te intorci de tot. pana atunci, sanatate si toate sa-ti mearga cum ti le doresti.

...



Subscriu.



Luca Alexandru, mica mea comoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

neata

ce surpriza placuta gabiv, ma bucur tare mult ca ne-ai scris . noi te asteptam cu bratele deschise cand o sa fii pregatita sa te intorci !esti o femeie minunata !

shines pup mamica obosita
fragrant bine ca asta a fost cauza febreisi nu ceva grav! va
tunde fratele tau este puternic, dar cred ca ii este foarte greu departe de familie. dar odata ce a luat-o pe drumul irakului ... cam greu sa scape de atata adrenalina. i-a intrat in sange . DD sa fie cu el mereu ! si se revina acasa definitiv in curand !


Hai Petro, Hai Elisa

Doamne Ajuta !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rmbbc spune:

Buna dimineata la toate mamicile!
CAFEA pentru voi toate MUUULLTAAAA!!! Carmen iarasi s-a trezit din doua in doua ore!!!

Am tot citit incurajarile voastre pentru Petro si pentru bebelusa Elisa.... si mi-am adus aminte de ultima mea zi de sarcina si tot ce a urmat dupa.... vroiam sa spun si eu:
desi nu ne cunoastem PETRO iti doresc nastere usoara si fara probleme sa fie intr-un ceas bun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariana2005 spune:

Buna dimineata si de la noi..

Madalina, si eu folosesc Bioderma atoderm gelul de dus si crema de corp la Ari, indicate de medicul dermatolog si suntem multumite..pentru par la amandoi folosim Tofher..

noi inca suntem mucosi si am inceput si sa tusim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Gabivalceanu;NU STIU DACA VEI CITI POSTAREA ASTA ,VREAU SA-TI SPUN DOAR ATAT;M-AI FACUT SA PLANG IN HOHOTE PE STOMACUL GOL..NU ORICINE POATE OBTINE ASA CEVA DE LA MINE..TE PUP CU DRAG SI TE ADMIR PT SUFLETELUL ACELA AL TAU IMENS ..PLIN DE DRAGOSTE!
ESTI O FEMEIE MINUNATA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Mneata! Multu de cafea. Noi stam si azi acasa, fara cresa.
Gabiv, foarte emotionant mesajul tau. Atat de emotionant, incat mi-e greu sa iti inteleg decizia, recunosc. Dar o respect, ca toate celelalte fete de aici!

Hai PETRO!! Hai ELISA!!

Eu am o stare destul de proasta, asa ca incerc sa nu-mi imprastii energiile pe aici.
fetele mele dragi!

Andutza- de pepenas Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Mergi la inceput