Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(100)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Magnetism79 spune:

Zum zule ca de obicei , SUPERBE POZELE!!!

Bebelule merci fain de reteta!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

aditza felcitari pt viitorul iepuras !!! sa vina fara dureri si maraieli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

Buna seara,

Zumzu, ti-am admirat pozele, sunt SUPERBE! Zici ca am fost acolo, asa bine ai surprins atmosfera de toamna. Nu te-ai inscris la concursuri foto? Eu urmaresc blogul unui tip din Cluj, nu-l cunosc dar imi plac pozele lui, asta blogul . El a si castigat concursuri.
Chiar, tu ai mai trimis poze la concursul ala cu vara de pe DC? Le-am cautat dar nu am gasit.
Daca vrea cineva sa ne voteze pozele le gasiti www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Vara 2011 amintiri de vacanta&page=7" target="_blank"> aici sunt de1 si de2.
Lori pe tine te-am gasit si te-am votat, sunt foarte frumoase pozele tale. Daca mai vrea cineva voturi sa strige.

Abia astept sa ne povestiti cum a mers intalnire de buburuze, si sa ne aratati poze cu nebunia!

Pentru dinti eu dau Camilia, Osa gel si cand se ingroasa gluma si e noapte Panadol.

Cu decalotarea stam tare rau, gaurica e mica-mica, nu se vede nimic, am inceput de azi sa dau cu crema din aia Mercurialis Salbe, sa vad ce minuni face. Mai dadeam cu vitamina A, efect 0.

Sanatate mamicilor bolnavioare, si bebelacilor muciosi si fierbinti, sa va faceti repede tari si mari si sanatosi!

Deea_sav condoleante !



Copilul meu este atat de frumos...Cum strange-n pumni radacini lungi si coapte de-asteptare.
Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocutza2011 spune:

Carmen, multumesc. Cred ca ai dreptate, se dezvolta acolo ceva, in somn baga niste tuse seaca asa (poate de la mucii care ii inghite, nu stiu) si parca se inmultesc din nou muciiii. Off si eu care credeam ca mai un pic si gata. Sunam maine doctorita, ne bagam inainte ca urgenta sper.

Aditza, mi-am trimis sotul dupa tantum. Acuma cine stie pe unde o fi farmacia de noapte azi,poate face un tur de oras, dar trebe la fata deci efortul merita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

Doloress, multumesc pentru vot !

Azi am primit mei-taiul, nici nu am apucat sa-l probam. Ramane pe maine, abia astept sa plecam noi doi la plimbare....


Copilul meu este atat de frumos...Cum strange-n pumni radacini lungi si coapte de-asteptare.
Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

carmen ...sa dea domnul sa fie fara alte simpt ca deja suntem cat de cat ok cu burtica n.as vrea sa o iau dl capat . Andu cum se mai simte?

cocutza..f bn o sa il ajute asta e bun ca impiedica o eventuala infectie , este un bun dezinfectant , dp ce ii dai puful 30 min nu ii dai nimik ( lichide sau mancare) ca sa isi faca efectul
Si al meu noaptea mai tuseste dl mucisori , din pacate de ei se scapa mai greu , sanatate multa !

dar bate vantul rau pe aici :))) ca de obicei cand eu sunt activa ...lumea plc in co:)))



D-zeu, Fecioara Maria , Sf Nectarie si Sf Spiridon m-au binecuvantat cu
aditza ..mami fericita de pui scump Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocutza2011 spune:

Dedicut, am votat si eu. Sper sa castigati. Care este premiul? Am vazut ca sunt foarte multe fotografii. Mai votam si la celalalt concurs? Acolo nu am reusit sa ma loghez poate reusesc acuma.

A da, mei tai de unde ati luat? Eu am un sling dar nu ma prea ajuta la problemele mele cu spatele. Deci daca recomandati ceva, as vrea sa cumpar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Sanatate la bolnaviori
Am frate!!!!!!mi-a venit si flatioluuuu..sta o luna acasa

Am fost la aprins lumanari..la voi nu se obisnuieste?ca n-am citit pe niciuna sa pomeneasca

Zumzu;pozele sunt pe blog?
Decalotarea;stam bine deocamdata
Catalino!!!!sa te faci bine repede mami
S-a spart gheata..Mario doarme la bunica de 2 zile..(la mama mea)..e liniste si pace in casa..oricum buni pleaca poimaine

Buni lenuta!;ati plecat in Canadutz?..mai treceti pe la noi din cand in cand
Ariana/Aditza;ma bucur ca v-ati intors la forumat

Si noi ne confruntam cu dintisorii..bubulina e maraita si nervoasa..dar are si momente bune..

Pup Dariusucu cacacit,care a zugravit la mami in casa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Buna seara!
Nu prea ati fost vorbarete azi
Eu m-am plictisit ingrozitor in casa. Mai stau vreo 2 zile sa scapam de bube, dar e teroare. Eu nu am stat deloc in casa (ca tot s-a discutat azi), nici cand a fost frigb de tot, nici cand a fost mucioasa, nici cand a avut febra...Mai ales de cand avem manduca, suntem tot pe drumuri! Dar acum cu bubitele ma gandesc ca nu e cazul sa ne aventuram prin locuri aglomerate...e rau sa stai atat inchis in casa
Si vroiam si noi la bebeluseala

COCUTZA, fetele au comandat mei tai de aici: http://www.meitaibebe.ro/ sunt de buna calitate si la cel mai bun pret pe care il poti gasi pe la noi.

Nu prea ati lansat subiecte de discutie azi...asa ca ma retrag cu gratie in vastele mele apartamente Va pup

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

TUNDE, Iluminatia, nu? Stiu si eu de la rudele din Fagaras. Aici la Bucuresti nu exista obiceiul asta, e ceva special intr-adevar. Ce ma bucur ca a venit fratele tau in vizita! Sa va bucurati din plin de timpul petrecut impreuna!

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput