Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(100)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

aditza andu se simte bine . azi-noapte a dormit si el foarte bine .. sa vedem in seara asta ! imi pare bine ca ai revenit pe forum
shubulino unde esti ?
tunde pe unde esti femeie ?
vazut si eu poze de zumzu ca de obicei, superbe ! talentatoooo !
dedicut votat

ma duc sa intind rufele...am spalat acum seara la rapid o masina ca am auzit ca e sarbatoare maine ...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Am revenit. Nu am avut net. Mai am vreo 7 pag de citit dar cred ca o las pe maine.
Carmen si eu credeam ca am decalotat de tot dar se pare ca mai e mult pana departe. Am o prietena care a decalotat baiatul la doctor si se trage pielea pana jos. La mine nici nu a ajuns la inel. Cum zici tu asa e si la noi: e pielea rosie si il ustura cand mai inaintez cate un milimetru. Azi insa s-a tras pielea in jos cu vreo 4 mm fara sa trag mai tare sau ceva ... Tipa care a fost la doctor, cand era rosu si opunea rezistenta dadea cu o crema, Dermovate. E pt elasicizarea pielii. Eu o sa incerc cu crema de galbenele de la Weleda ( Tunde) pentru ca la Dermovate scrie in prospect ca se da numai la recomandarea dr si numai pe perioada stabilita de el.

Roxx ce rau imi pare ca nu ne vedem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

tunde ..sa nu ma uiti cu crema te rog . Zile cat mai placute alaturi de frate !

roxx te cred ca te.ai plictisit si eu ma plictisesc rau in casa dar din pacate eu nu ies zilnic afara mai ales daca e frig sau bate vantul , mihai este extrem de sensibil a luat dl mine tot ce e rau !uof

carmen fugi am intins si eu 2 masini , ma bucur pt Andu

D-zeu, Fecioara Maria , Sf Nectarie si Sf Spiridon m-au binecuvantat cu
aditza ..mami fericita de pui scump Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Zumzu;esti foarte priceputa in d'ale pozelorfain fain fain!Sa nu vb de Dariusucu mumos..
Voi ati observat ca am scris in loc de socrul meu..scorul meu?..,moamaa!!!!mi-am dat 2 palmi si am dat si edit..rusineeeeeeeeeee

Irinuk;ti-am scris..
Aditza;maine vreau sa merg la farmacie..daca gasesc crema iti iau
Au program martia si joia cate o ora
Hai ca ma cheama datoria
noapte noapte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

tunde ms sa imi zici la ce bani este
dc tot ai zis acum ai vrut sa scri noapte buna cumva ?

si eu ma bag la nani ...am vz cat e ceasul , cine stie ce mai ma asteapta in noaptea asta sper sa nu cobesc si sa fie ok


somn usor tuturor

D-zeu, Fecioara Maria , Sf Nectarie si Sf Spiridon m-au binecuvantat cu
aditza ..mami fericita de pui scump Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Deci e trecut de miezul noptii... Deci e 8 noiembrie deja... Deci maine vine Elisa... Deci scuturam motzateleee!!!





"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)


World all details Wallpapers on view

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata si multa cafea

Razvi e full de muci, tuseste ca ultimul fumator de carpati
Robi a stranutat de la 6 dimi si am vazut si la el muci

nu mai stiu ca s capie de cap

multi ani sarbatoritilor
si hai ELIZA

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocsanica80 spune:

neata, multa , nu stiu ce o avea fata mea de cand s-a modificat ora avem trezeri numai la 5.30, 6; azi noapte s-a trezit ;la 4 dar am reusit sa o adorm repedee pana la 7;
LA MULTI ANI pentru toti cei care poarta numele de MIHAIL SI GAVRIL;
noi vrem sa ne ducem la biserica ssa ne impartasim azi;
o zi buna ;

Roxana mami de Maria-Sofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Neata!



LA MULTI ANI SARBATORITILOR ZILEI!!
PENTRU CEI CARE AZI MAI IMPLINESC O LUNITA SI PENTRU CEI CE ISI SERBEAZA ONOMASTICA








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Neata! Nu ma mai ajuta nici o perfuzie cu cafea si nici doua! Poate un transplant cu

Dupa 3 ani si 5 luni de mamicie, aproape 10 luni de mamicie dubla, abia azi noapte am vazut io ce inseamna aia "noapte horror"... si m-a prins si singura acasa cu ei!
Am culcat puii, nu mai aveau febra, nimic si dupa jumatate de ora s-a trezit AQna, dar nu ca de obicei, ci in urlete de speriat, a plans ceva d esperiat, ascutit asa, tipat. Am linistit-o, culmea nu voia cu tzitzi ca de obicei, am culcat-o, peste alta jum de ora iar! Si iar! Toata nopatea, efectiv am vazut cum se lumineaza...urla si tipa de nu o puteam consola. Pt ca la un moment dat dadea cate un partz, am zis ca i-a facut rau ca am mancat duminica 3 sarmale cu varza (varza aia mi s-a parut ca a ramas cam tare, nefiarta)....buuun, i-am facut si debridat, daca ma credeti. Disperata eram!!!
Socant cat de profund doarme Robert, care nu s-a trezit desi ii urla asta in cap!

Acum e bine, nu-mi dau seama ce a fost, poate gatul (dar nu s eputea asa dureri mai, asa de des) , dintii...nu stiu!!! Imi vine sa ma impusc, zau!

zumzu artista, da! Superbe poze si culori!!!

Multumim Dedicut pt vot, Doloress ale noastre sunt la pag. 16 lr (parca) 1 siu 2.

La multi ani tuturor sarbatoritilor zilei de azi, mamici, pisici, pitici, tatici, bunici!!!

Roxx da' ce mai, mai are Catalina bube? ca de obocei astea trez sub 14 ore. Robert vad ca nu mai are, s-au estompat aproape de tot.

Mergi la inceput