Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(100)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rmbbc spune:

Mersi mult LORI! vroiam sa ma asigur ca in caz de ceva am macar "basic" in casa; ala ce am io e dinainte sa venim acasa si vroaim sa ma asigur ca e acelasi lucru (adica antitermic). Da, stiu, ai dreptate, sper si eu sa fie bine; Voua MAI ALES VA DORESC MULT SANATATE!!! sper sa scapati repede. noi asa din umbra tinem pumnii pentru Robert...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

O reteta interesanta de "ciocolata" http://www.cristelageorgescu.ro/?p=4201 .

Puiul meu doarme de pe la 3. Eu nu am avut stare langa el. Nici de iesit afara nu am avut chef... macar daca se arata putin soarele.

Vine si mama la noi miercuri.. abia astept sa o mai las cu Tudor sa ma mai pot misca si eu putin. Acum astept sa vina sotul acasa si sa plec la prima mea clasa de cycling pt incepatori. sper sa mai pot merge cand o sa plec de acolo

Va pup pe toate, dar in principal pe cele cu puiuti bolnaviori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

iar ati scris o tona si in we nimic, cand eram si eu prin zona mai libera

Cadou inca nu stiu ce sa iau, lui Vlad cred ca ii voi lua LEGO din alea faine ca e pasionat

Vlad e bine la cuc, am fost azi la control, maine il trimit la gradi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

zumzu ..off asa era nepotul meu m.am chinuit eu sa ii fac un pik dar nu am reusit abioa abia ca am zarit cv acolo , au fost la grigore cu el la 5 luni si ia fc decalotare totala , la durut saracul 3 zile a plans cand facea pipi acum e ok .
Noi suntem ok ..avem ceva ceva acolo :P o dr cand l.a vz pe mihai a zis perfect e decalotat de tot dar nu este total si imi este frica de fimoza de asta intreb

temp in fundulet e normala si se mai scad 4 unitati , la axila e cea care arata termometrul


D-zeu, Fecioara Maria , Sf Nectarie si Sf Spiridon m-au binecuvantat cu
aditza ..mami fericita de pui scump Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns de_ea spune:

Buna dragi mamici!

Wudy-multa sanatate micutei Anais.Inseamna ca o infectie urinara e cauza lipsei poftei de mancare.
Lori-mai poti mami?

Multa sanatare tuturor puiutilor bolnaviori,sa se faca bine repede.


Irinuka-felicitari micutului mergator!

Eu sunt fff fericita.Am scapat de problemuta cu urechile,iar de ieri a inceput si puiutul meu sa manance cate putin.Imi e si frica sa zic ca nu cumva sa se razgandeasca.

Andreea, mami fericita de printesa Medeea 14.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

fetelor nu stiti pe cineva care ar vrea un pisic? sunt disperata
e birmanez, castrat si are,nici nu mai stiu cati ani-cred ca vreo 8, e sanatos si face la ladita. e pisicul la ai mei (a fost al meu, a lui sormea) dar a devenit motiv de certuri si scandaluri.lu tata parca i s-a pus pata pe el, nu il mai lasa pe nicaieri in casa decat pe hol, urla la el il goneste iar saraca maicamea e cu nervii la pamant, are probleme si la munca ca s-ar putea sa ramana fara.sa il dea afara nu se indura nimeni, la mine nu ma lasa al meu sail iau sub nicio forma.poate stiti pe cineva, o batranica sau cineva cu curte..ii asiguram noi si toata mancarea dc e nevoie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariana2005 spune:

Lori, camillia se comercializeaza la noi?..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Citat:
citat din mesajul lui ariana2005

Lori, camillia se comercializeaza la noi?..



doar pe ocazii.ro,insa avea roxx (hahaha care s-a dotat si dintii nu mai apar - F bine, Cata!) numarul lui nenea ala direct!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocutza2011 spune:

Hello fetele,

O intrebare din lumea mamiciei fara experienta, dupa entero,viroza si muci, am un bebe ragusit si mucios bineinteles. Sa ma mai duc la doctor again, ptr ragusala? Fara febra,fara tuse poate sa fie ceva grav? Ii tot dau lichide calde, altceva habar nu am. Nurofen?stiu ca e antiinflamator??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariana2005 spune:

cocutza, o fi facut si o laringita..raguseala a aparut acum sau a avut-o de la inceput?..oricum ar trebui urmarit si daca nu se amelioreaza raguseala ar trebui sa-l vada si pediatrul..ca si antiinflamator e bun nurofenul dar nu stiu...i-ai mai dat si inainte..nu prea e bine dat prea mult..

Mergi la inceput