Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(99)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Patricia;habar n-am de ce sunt asa ieftine..dar ma bucur ca se gasesc si am ocazia sa le iau la pretul acesta..mai erau si produse sebamed dar nu mai au acum!
Cu siguranta n-as putea sa-mi permit asemenea maclavaisuri la pret real..asadar pana se gasesc Eu le cumpar!Intr-o zi se vor gata sunt convinsa de asta!
Nu te-am lamurit asai-?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

buna seara
acum am intrat si eu in casa..am fost in noul mall din Constanta..frumoss...frumos...am sarit din 10 milioane scurtacum cenzuram saptamana putin
va multumesc pt like-urima bucur ca v-au placut pozele noastre...am zis noi ca la odiseea noastra sunt numai copii frumosi
pup si ma bag putin in pat ca sunt rupta

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

La noi e liniste.
Edi doarme,Cami lectii,tati cu masina sa schimbe anvelopele..eu pap seminte,citesc presa online.,vad noutatile de pe fb. am si dormit azi doua ore..hmm,e bine si bolnava




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

Buna seara

Roxx ma bucur ca ia mai scazut temp la pitica , doamne ajuta sa scapati , tare curios e faptul ca nu a mai avut si alte simpt si febra destul de ridicata , la dr ai fost cu ea? :d eu sunt mai panicoasa din fire
Eu sunt happy ..pt prima oara strumful meu a mancat 325 fructe cu cereale , am crezut ca nu este adevarat , plus 220 legume cu carne , plus 200 lapte , plus alte 125 fructe dimineata .
DAR a inceput sa tuseasca asa ca l.am trecut pe Stodal si nu stiu daca sa ii dau si panadol sau nu , of , muci avem in continuare au inceput sa curga singurei asa ca am bagat bb si acum iese ceva . Azi noapte se trezea tusind , inecandu.se , cred ca tusea i se trage dl muci . Sper sa nu aiba si gatul varza .
Obs ca sunt mai multe buburuze care se tz noaptea mai des, oare de ce ?



D-zeu, Fecioara Maria , Sf Nectarie si Sf Spiridon m-au binecuvantat cu
aditza ..mami fericita de pui scump Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

angie...m.am uitat la pozele cu tudor ...doamne cat este de frumos !!!! sa va traiasca , sunteti o familie fff frumoasa

D-zeu, Fecioara Maria , Sf Nectarie si Sf Spiridon m-au binecuvantat cu
aditza ..mami fericita de pui scump Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

Citat:
citat din mesajul lui bebelusi

Simo, eu ii dau Irinei magiun de prune de Topoloveni, ii place la nebunie, se gaseste prin plafaruri

Vlad Mihai 05.02.2009 si printesa Irina Ana 29.12.2010
http://cutiutacubijuuri.blogspot.com

"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Se gaseste si in hipermarketuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

carmen nu mi-a venit sa cred ca te-am sarit in mesaj, m-am pus pe cautat sa iti dovedesc ca ai gresit...dar ai avut dreptate

si eu sunt in cautare de scaun, dar noi luam cu Isofix,astea sunt asa de scumpeee

e bine ,vad ca sunteti de acord cu ora 10. o sa va dau pm cu adresa si telefon cand apuc. puteti si mai devreme sa ajungeti,nu-i pb.

Ieri am fost in gradina botanica, frumosss, soare, am facut poze.Dupa ne-am intalnit la o ciorba cu niste prieteni, ne-am gandit sa mergem la antipa dar era coada si am venit la noi si am jucat un boardgame.a fost bine..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Buna seara!
Ce faceti plimbaretelor? Foarte slaba activitatea in w-e asta. Ieri inteleg ca ati fost afara dar si azi asa ... chiar toate?
Eu ieri am mers cu Razvan in brate vreo 4 km si pe tocuri. Aseara ma simteam de parca ma calcase trenul. Ma dureau picioarele, talpile, spatele iar mainile mi le simteam pana la calcaie.
Fetele 'purtatoare' s-a tot vorbit mai demult daca mai exista protectie de iarna si in alta parte decat hiphip unde e f scumpa. Am gasit aici: http://www.organicbaby.ro/protectie-de-iarna-pentru-orice-port-bebe-p1009-cat40 . E olecuta mai ieftina.
Va urez noapte buna. Ma duc sa imi spal din cap masca cu miere, ulei de ricin, vit A si E ca deja mi se scurge in ochi.
Ne 'auzim' maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Capitolul nr. 100!




Mergi la inceput