Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(99)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Lucia;mersi.am sa le incerc!ma dau cu lampa deocamdata..De cand am cerut lampa de bioptron de la o prietena avem ritual in casa..Obrazuc de Sonia,Sinuzita de Mario,brateul meu,burta mea,genunchi de tati,spate de tati ,sinuzita de tati..bolnaviciosi mai suntem

Simo;da LIDL=PLUS!

Angie;sunteti niste frumosi..ai o mocuta fff calda..zambesti asa de frumos..si dupa cum vad te-a mostenit bibi Tudor
Colierul e f frumos..asteptam poza cu bratara

Suflet pereche;nu l-am intalnit inca..
Scaun de masina;deocamdata scoica..adun banuti pt scaun!
As lua si second numai sa fie bun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

trec si io rapid la apel...o avem pe mami la noi si azi ne-am plimbat prin iore, am facut papa..ele dorm si io ma uit pe pereti...asa-mi trebe daca am insomnii:))

simo - bine ca se rezolva...cu putin repaos...da nu de sex...ala n-are nik de-a face...nu le asculta pe fete...ele-s putin invidioase:)))) ca si mine de altfel

pup si o noapte faina!

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

angie-superbe pozele...subscriu la ce a zis Tunde

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Seara buna!
Sa ma bag si eu in seama repede ca azi mi-am terminat "programul" mai devreme. Programul meu a fost de-ala de calcat rufe, nu de-ala de Roxx/ Simo, da?

Simo sa te faci bine repede! Si alta data sa nu mai faci excese . Roxx sustine-o macar tu pe Simo, ca noi restul nu stim de-alea cu luni, marti, miercuri... nici macar daca-mi desenezi nu stiu cu ce se mananca!

Insanatosire grabnica si Catalinei! De fapt sa nu fie nimic... doar o febra aiurea asa!

Andutza fi fara grija si noi a trebuit sa ne "maltratam" puii ca sa reusim sa bagam ser/ scoatem muci. Fi pe pace... asa-s barbatii mai inimosi!
Sa fi vazut ce planset am avut eu de la al meu cand am incercat sa-i dau Eferalgan. Zici ca incercam sa-i dau otrava, n-am vazut asa ceva. Cu BB la fel, asa ca am adoptat si eu metoda olandeza cu bagatul serului pe-o parte pana iese pe cealalta. Nu credeam ca o sa reusesc sincer sa fiu si suna mai rau decat este. Si a mers, Patrick nu plangea chiar asa, doar cand mai incercam sa-i mai scot cativa cu pompita de-aia manuala. Asa ca aplica orice metoda trebuie, ca de placere nu cred ca o sa-ti stea, asta e clar!

Angie sunt bestiale pozele! Ati iesit foarteee bine toti, niste frumosi (altfel nu se putea ca doar asa sunteti si in realitate)!

Carmen eu nu incerc cu testul de sarcina ca nu are rost, dar fac parte din aceeasi categorie cu tine - fara limite!
Si acum cat va scriu balotez la o utie de inghetata care e atat de buna incat nu ma pot opri. Trimiteti-ma la culcare!!!

Si Patrick are 9.350kg la 11 luni! Eu ma declar multumita! Sanatosi sa fie, restul sunt amanunte!

Mamici scumpe multumim frumos de aprecieri.
Se pare ca puiucul meu prinde din ce in ce mai mult curaj si se descurca din ce in ce mai bine. Inca sunt happy-happy-happy!

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

www.dropshots.com/PatrickCristian01#date" target="_blank">Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocsanica80 spune:

buna seara si de la noi, acum ne-am intors de la Bucuresti;
Tunde spectacolul a fost absolut SUPERBBBB, mi-a placut tare, tare mult, iar dansatoarele niste blonde (au o culoare la par de m-au dat pe spate) dementiale; sunt maxim de incantata;
ma duc sa ma culc ca pic de somn, va citesc maine din urma, vroiam doar sa spun despre spectacol (apropo, s-a decalat cu o jumatate de ora, trebuia sa inceapa la 7.30 si a inceput la 8, pentru ca a mai fost si de la 4 la cererea publicului); gata ma duc la nani...
noapte buna ;

Roxana mami de Maria-Sofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Neataaaa!
Azi dau eu un mic dejun copios ca pe vremurile gravidoseniei in care aveam timp berechet si insomnii, acum am un somn pe mine, dar n-am cum! (ce vremuri, zici ca au trecut cel putin 100 de ani!)

Asa... iar apoi o cafea buna, fierbinte, cu lapte (sau fara), un cappucino, o cioco calda... ce mai - un adevarat festin ca este duminica!

Pupacei si sa aveti o zi minunata va doresc!

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

www.dropshots.com/PatrickCristian01#date" target="_blank">Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Neata!

Irina,mi-ai adus aminte de somnul ala..acu ma multumesc si cu 4 ore

Duminica placuta!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

neata

irinuka multumim pt micul dejun ca pe vremurile burticilor ... bun bun !!
angie foarte frumoase pozele, sunteti o familie superba. super tari pozele cu tudor si papionul rosu !!!

ma duc sa paaaaaaaaaap

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata si de la noi
cafea mai e???
Robi s a trezit la 4 si ciuciu somn, ca s a tot foit si a tot urlat si.....aia masii de treaba ca nu ma mai joc

angi frumoase poze si bijuul e superb

pupici la sarbatoritii de azi

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rmbbc spune:

MIRELA fac eu acum repede o cafea (aroma de cardamom) sau asa cum vrei tu!
si briose cu cioco....

si Carmen are deja vreo 5 nopti de cand se trezeste tot din 2 in 2 ore... aste e!

Mergi la inceput