Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(99)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:

Stiu ca e bine dar mie asa-mi plac grasuneii mititei ca al lui Simo sau al lui Mayane sau Angie si care mai este grasun...Sanatosi sa fie ca parca eu am fost mai grasa!

AMR:5 kg

Mamica de minune Antonia Luiza (18 feb.2011)
Multumesc Doamne, multumesc parinte Arsenie Boca, multumesc sfintelui Spiridon si Fecioarei Maria.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

monica ..tb sa ne multumim cu ce ne da d.zeu ,el stie mai bine cum da fiecaruia ! si mie mi.ar placea mai grasan ..dar daca e slim ce sa.i fac ? poate dc o merge sa il umflu cu pompa :)))

D-zeu, Fecioara Maria , Sf Nectarie si Sf Spiridon m-au binecuvantat cu
aditza ..mami fericita de pui scump Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Monica..noi avem 9.3 kg la 11 luni. deci nu suntem asa grasunei




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocutza2011 spune:

Andutza, eu ii pun serul direct cu seringa. Dupa 4zile, Andreea s-a obijnuit acuma tine si ea manutza pe seringa si rade dupa. Stie si ea ca ii va fi mai bine dupa. Si noi suntem super mucioase.

Monika, si Andreea mea e nascuta tot in 18 feb, ca si fetita ta, si are tot 8 kg si 71 cm. Da mie mi se pare pufoasa asa, are obrajori rotofei, parca are gogosi in ele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Magnetism79 spune:

Laura, scuze ca nu am mai iesit azi insa am venit destul de tarziu, copii erau rupti de somn shi i-am bagat la culcare , acum s-au trezit, sa vedem ce facem la noapte!!!!
Asta ,mica a mea merge cu masina lui frasu prin hol pe post de premergator, mai precis o impinge!!! Imi place ca merge bine pe ambele talpite , calca cu toata talpa shi nu ii e frica sa se desprinda .A mea are 9550 g la 9 luni am cantarit-o pe 3 Noiembrie.

Azi am fost la Lidl shi am ramas surprinsa sa vad ce preturi mici au shi lucruri de calitate.Asa ca am luat cate ceva pt cei mici shi ceva pt casa, tot felul de nimicutze care vor zacea prin sertare(chestii de bucatarie) pana le va folosi sotzul, shi ceva de papa.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Cocutza, deci? Te declari buburuza cu acte in regula? Trecem la listuta?



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)


World all details Wallpapers on view

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Ah, mi-am amintit, rusine sa-mi fie

Mimo, sa-ti traiasca flacaul, sa creasca mare, sanatos si fericit





"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)


World all details Wallpapers on view

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Vai fetelor ce ma bucur cand aud ca aveti putine kg, credeam ca numai Irina e asa, s-a nascut cu 2.500 si acum are 7.800-7.900, cam asa

Missmj noi cred ca avem cam aceleasi probleme cu pacatosul de reflux,am inceput si noi nexium

PATRICIA, mama puiutului Vlad Mihai 05.02.2009 si printesa Irina Ana 29.12.2010

"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Magnetism79

Laura, scuze ca nu am mai iesit azi insa am venit destul de tarziu, copii erau rupti de somn shi i-am bagat la culcare , acum s-au trezit, sa vedem ce facem la noapte!!!!
Asta ,mica a mea merge cu masina lui frasu prin hol pe post de premergator, mai precis o impinge!!! Imi place ca merge bine pe ambele talpite , calca cu toata talpa shi nu ii e frica sa se desprinda .A mea are 9550 g la 9 luni am cantarit-o pe 3 Noiembrie.

Azi am fost la Lidl shi am ramas surprinsa sa vad ce preturi mici au shi lucruri de calitate.Asa ca am luat cate ceva pt cei mici shi ceva pt casa, tot felul de nimicutze care vor zacea prin sertare(chestii de bucatarie) pana le va folosi sotzul, shi ceva de papa.


Mami de Bogdanici Pogonici si pisicutza Teo

Nu-i nimic, mai avem timp pana vine zapada. Mi-am dat seama ca erau obositi. Sper sa dormiti la noapte asa cum doarme Stef acum.
DE Lidl eu mai mult de acolo fac cumparaturi. Luni e oferta buna la imbracaminte de bebe(costumas de casa catifea=40ron,2 bluzite=25ron, dress=9lei, 2 body=25lei). Ma terorizeaza astia cu pliantele, incat le cam stiu ofertele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Mai..Lidl,nu e marca care a cumparat Penny Market ?


Edit : sau PLUS ??

Mergi la inceput