Fluturasi si floricele de Mai-Iunie 2012 (6)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns virgiL spune:

MMAMITA,pozele mele le-ai prins calde...acu le-am ”operat”.Ioana mea are acum aproape 9 ani (in decembrie ii implineste).Multumim pt aprecieri!Chiar stai geana pe picasa!!
Fetele,sa va traiasca si bebeii din fotografii si cei din ecografii!!.Acusi ma duc si eu sa fac o poza la ecografia mea sa pun si o poza cu broscoiu din burtik..sper sa se transforme intr-un baietel la fel fel de simpatic precum cel al ELEI,sau RAMONEI,sau TIGRUTEI......parca nu mai erau alti barbatzei pe acolo..
Deocamdata back to work!Azi m-a durut burtik si spatele...da-mi trece...
si
Virginia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tigruta spune:

Am terminat si eu curatenia..am pus sa fac o ciorba de peste pt Luca si felul 2 pastrav la cuptor..
Am admirat poze frumoase, familii fericite si pline de viata si o fetitza grasana cu niste ochi frumosi foc..mamita neaparat sa o prezinti lui Luca
Cine are poza la Venezia? sa stim si noi pe cine admiram..
Toate sunteti frumoase ma bucur sa va cunosc si asteptam mai multe poze..

Elena mami fericita de Luca (22.06.2010) si 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tigruta spune:

Virginia acum am realizat ca fetita din poza e de fapt fata ta..9 ani, multi inainte..ce zice ca va avea un fratior sau surioara??

Elena mami fericita de Luca (22.06.2010) si 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joana2672001 spune:

Ramona sau una din fete, imi dati si mie PM cu parola ca mi am activat si eu mesajele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella81it spune:

Am vazut si eu pozele de pe picasa .
TIGRUTA,RAMONA aveti 2 baietei tare frumusei
CORINA sotul meu m-a anuntat ca daca o sa avem fetitza isi cumpara pistol
Oricum baietelul meu Alex e convins ca e un fratiorcred ca ii este greau sa inteleaga ca se poate juca si cu fetitele
TIGRUTA eu eram in poza de la VENEZIAam crea 2 albume din greseala

www.flickr.com/photos/22873079@n04/2215811271/" target="_blank">POZE
ELLA mamica de Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tigruta spune:

Citat:
citat din mesajul lui ella81it

Am vazut si eu pozele de pe picasa .
TIGRUTA,RAMONA aveti 2 baietei tare frumusei
CORINA sotul meu m-a anuntat ca daca o sa avem fetitza isi cumpara pistol
Oricum baietelul meu Alex e convins ca e un fratiorcred ca ii este greau sa inteleaga ca se poate juca si cu fetitele
TIGRUTA eu eram in poza de la VENEZIAam crea 2 albume din greseala

www.flickr.com/photos/22873079@n04/2215811271/" target="_blank">POZE
ELLA mamica de Alex


Si eu si mai si n-am observat..dar la prima vedere nu mi-am dat seama.trebuie sa studiez mai bine pozele sa va cunosc mai bine

Elena mami fericita de Luca (22.06.2010) si 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joana2672001 spune:

Ramona mersi mult de ;parola, am adaugat si eu cateva poze. momentan doar cu noi, vine si baitelul nostru mult asteptat.:)

Sunt foarte faine pozele, e fain sa asociezi o fata unui nickname:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tigruta spune:

Joana cate saptamani ai, deja stii sexul??
Sunteti dragute cele care nu mai aveti trecuta semnatura sa o treceti, ca ne e mai usor sa vorbim asa fara sa mai intrebam mereu cate sapt ai..

Elena mami fericita de Luca (22.06.2010) si 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joana2672001 spune:

Tigruta eu am 13 saptamani si cateva zile. Am stiu sexul de la 12 saptamani dar acum luni la eco 3d ne a spus sigur ca e baitel , se si vedea :))

pe mine nu ma doar eburtica deloc acum, ma mai inteapa asa din cand in cand, la tine Elly cum este?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgiL spune:

.TIGRUTA,multumim de urari.Ioana nu e foarte incantata de ”concurenta”,dar daca ar fi sa aleaga ar prefera o surioara.Din pacate sau din fericire pentru ea ecografia de la 12 sapt zice ca-i baiat asa ca simt ca va urma un
Sa va traiasca si voua pustiul!
ELLA,sa stii ca si barbat-miu isi cumpara pistol pt protectia fetei,dar in 9 ani totusi n-a mai apucat....si deja e ”curtata”....a zis ca mai incearca peste cativa aniSi voua sa va traiasca printul!
EllYSHOR ma bucur sa te cunosc!Asteptam poza cu bobita din burtik!
MMAMITA,sunteti super!asa vreau si eu un bebel cu falcute si manute grasute!Sa va traiasca printesa!
Ma bucur sa va cunosc pe toti...incepem sa semanam a familie
Virginia

Mergi la inceput