Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (68)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

Fetelor, e posibil sa iasa maselute la varsta Catalinei? Ea are cei 4 dintisori din fata, si acum simt la mana ca fiind umflate ultimele maselute de jos

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


nu mai stiu exact varsta, dar la 1 an vlad avea toti dintii si maselele..in jurul varstei de 1 an caninii, iar al doilea rand de masele pana intr-un an jumate..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

happi, nu , nu lucreaza la Samsung dar are mai multe pasiuni si-ti poate vorbi cu orele despre ele: telefoane, trabucuri/pipe, vinuri bune, pescuit...

Ce-ti fac copii?

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


daca mai pui si masini s-ar intelege perfect cu sotul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

am reusit sa culc si eu gogoasa si am mai trecut la citit


somleac - ce emotionantmeritai din plin asa recompensa

ailed - gogo a face bine,multumim de intrebare.chiar merge treaba cu "paratul" pe forum.azi a papat o jumatate de castronel de supica...si e prima data cand nu mai papa lapte completare.si ca sa termin cu "cra-cra" a spun azi ta-ta si pa-pa

catank - ce bine...eu vreau o felie mareeee, ca asa am o pofta de dulce

strumph - ce sperietura...si ce s-o fi speriat Nick...si al meu cand se mai ineaca sau ceva...se sperie nevoie mare...bine ca n-ati patit nimic

mandreeac - felicitari

strumph - pai hai sa iti explic.casa unde stam are parter,etaj, mansarda.cand m-am maritat am stat la etaj cu socrii un an, apoi am inceput sa ne facem parterul.pana acum am facut baie,bucatarie si 2 dormitoare.mai avem de facut un dormitor si livingul.acum am terminat cea de-a doua camera,unde aveam tras un perete,am umplut cu vata minerala si am pus rigips...asta tot mesterim noi... azi nu am mai bagat smotru, am fost cu gogo pe afara si in vizita la o verioara.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

yasmi, ai o fetita superba..felicitari de junior ce sa mai zic, cred ca si el a fost atractia petrecerii, nu ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

mi-am adus aminte ca intreba cineva de oua de prepelita..i-am dat si eu azi andrei, cu spanac si branzica..iesise o bunatate dar a mea nu agreaza deloc spanacul..nu stiu de cate ori trebuie sa mai fac ca sa ma conving

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

miki ce frumos se joaca ei pe covor
asa sunt si ai mei
hai ca asa nu le-am pozat
dar o voi face si eu

yasmi petrecerea cred ca a fost minunata
ce multi copii au fost
foarte dragalas totul
iar iasmina e frumnoasa foc
si tu de ce ziceai ca va avea sotul de comentat caci aratai minunat in ce te-ai imbracat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

viss ce frumosi sunt bebelusii
ai crescut
si sunt in picioareeeeeeeeee
ce superb
nu-mi vine sa cred
maine poimaine vor merge sa te vad atunci mamica
cum mai sunteti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

roxy si mandra ta sta in picvioare
sa va fie de bine
si ce frumos e dezvoltata
bravo mamico

ioanna ce grasunica e mandra ta




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki1979

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

happi, nu , nu lucreaza la Samsung dar are mai multe pasiuni si-ti poate vorbi cu orele despre ele: telefoane, trabucuri/pipe, vinuri bune, pescuit...

Ce-ti fac copii?




daca mai pui si masini s-ar intelege perfect cu sotul meu

mami de 2 prichindei

o daaa, si masini..ca sa nu mai zis cat de curata tine mereu masina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

fug sa iau baiatul de la gradi..azi o sa intarzii pt ca don'soara este pregatita de plecare dar s-a gandit sa mai faca un kk....



Mergi la inceput