Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (68)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Alexina eu o fierb fara piele... am luat pulpitze dezosate si dezpielitzate...

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

Si sa va spun ce era mai important Rares a dormit la el in patut singurel 5 ore si jumatate. Uraaaaaaaaaa uraaaaaaaaaaaaaa, bravo mami, m-ai facut fericita

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011




bravooo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

bravo rares!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

alexina, poti da si pulpita..de fiert cum vrei tu, insa blenduiesti doar carnita fara piele..
strumph brrr ce patanie..o fi dormit nick azinoapte ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

Mandreac- nu stiu ce fel am scris mai devreme 14.30-15 e ok? Atunci terminam cu papa

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

Delia,miki

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Multumim fetelor pentru felicitari. Eu sunt mandra de el, ca el nu dormea la el in patut asa ca am reluat operatiunea si a fost un succes.

Miki al lui Rares nu sunt curgatori. Il mai las o zi doua sa vad care e treaba si apoi macar o data i-as putea daca si dezinfecteaza. Multa sanatate. Scapati de una , dati de alta. Andra e bine?

Alexinapai e foarte bine. Oricum eu am nr tau de tel si te sun cand ajung in parc ca sa ne vedem.Abia astept, mai schimb si eu o vorba cu o mamica.

Delia Dodo se simte f bine de la sperietura aceea , nu? Nu a mai avut niciun simptom care sa te mai sperie.

tuturor

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

Mandreac-ok super!
Apropo bravo pt rares cel voinic si somnoros

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

sa va mai zic de vlad..

ieri repeta prin casa.."merge vlad cu talpa jos, nu vine doctoru' sa taie piciorul cu cutitul..merge vlad pe varfuri , vine doctorul si taie piciorul cu cutitul"
azi a luat niste bete mari, sine de masina de fapt si le pune in cruce si zice mami, "vladu a facut o cruce"..eu cine te-a invatat ? "Doamne Doamne "

eu nu stiu de unde le scoate..habar n-am de unde stie el de cruce..pot doar sa-mi imaginez ca a vazut in biserica picturile..ca pe urma mi-a mai spus si ca Doamne Doamne e pe cruce..

si are un accent si un stil de a pronunta cuvintele..imi vine sa-l mananc..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Neatza si de la mine, si eu am fost harnicuta astazi, am dus copii la scoala , gradi, am fost la munci si am rezolvat o problema ce nime na putut sa o rezolve , ma dau rotunda dar na mi-au murit laudatorii, am datla galusca si acum tre sa fac ceva de papa la trupeti dar nu prea stiu ce.

Mandreeac felicitari pentru somnul in patut. Hidrastis da-i de 3 ori pe zi.

Felicitari sarbatoritilor de azi ca sunt tare multi, a fost o zi cu spor la nascut.

In mod special pentru frumoasa de Catank multe lunite sanatoase si luminoase.

Strumph asa am patit si eu cu Ilinca atunci cand mi-a iesit din colac.

Miki exact sentimentul ala de mandrie il am si eu dupa ce izbandesc singura trupa la culcat.

BByasmi superba petrecere, se vede pe Iasmina ce fericita e. Iar tu mami arati bestial.

Fug la treaba ca imediat se trezeste Ilincuta si eu nici macar nu m-am hotarat ce sa gatesc.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput