Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (68)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Catank e un remediu homeopat pentru mucisori albi spumosi.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Pisuc, am zambit cand ai spus de iaurt si ca le intelegi frustrarea mamicilor carora nu le papa puii Eu spun ca nu-i bai cu iaurtul, mai icnerci cu alta combinatie, sau alt desert pentru oara aia cand ar trebui sa ii dai, ti-au spus fetele cu experienta ce si cum. Ma bucur ca e mai bine Petru la capitolul mucisori, nici sa nu mai aiba parte de ei prea curand cat despre poze, sa stii ca imi place sa ii fac poze, sa am amintire, pentru ca timpul trece asa repede si apoi cand ne dam seama mai atrziu ca nu am apucat sa ii fotografiem mai des ne para rau... Eu iti sugerez sa incepi s afaci si tu cate o sesiune foto pe sapt sau macar la 2 sapt, ca tot ai aparat bun, nu e pacat ca nu-l folosesti ?

Madutza multa sanatate si spor la shoppinguit, vezi poate cumperi si multe lamai si miere sa ai pentru ceai rad eu rad, dar si pe mine vad ca ma incearca cate un stranut ici colo, dar eu in fiecare seara imi iau portia de vit C si lamaie, beau un ceai inainte de culcare cu multa lamaie si miere Cat despre colaj, buna idee deja ma gandesc ce si cum sa fac, trebuie sa imi vina mie o idee ceva

Simona vad ca dai cam rar pe aici , scumpa la vedere ce iti mai fac baietii? tu cum stai cu dieta ? sau nici o dieta ca tot vine Craciunul ? nici eu nu ma mai tin, naibii cu atatea dulciuri si cioco in weekend s-a dus naibii dieta mea ...ahh s ama pun pe cantar ca tot sunt curioasa cate kile am luat in weekend de la atata dulce si gogosi cu nuca

Catank, sa iti traiasca finutii ce frumos trebuie sa fie sa cumperi pentru gemeni , fetita si baiat Multumim de parecieri, nu le meritam pe toate

Somleac , m-ai dat gata cu declaratia lui Matia, vai scumpul de el cat de frumos trebuie sa o fi spus si tu cred ca te-ai topit toata il] imi pare bine sa aud ca petrecerea a fost super reusita, nici nu ma asteptam la altceva Piscoata mea avea asa o burtica mare pentru ca bostanelul, costumul de pe ea , era inatrit, ca sa arate mai rotund, deci nu degeaba i-am spus eu bostanica pentru ca asa era facut costumul sa stea umflat

yasmi, super petrecere si tu mami mai ai loc de vreo 2 kile, ti le trimit la pachet ? iar Lucutza a tau pare asa de mare, zici ca are anisorul pe putin ... mi-a placut freza lui dar si de pisicuta de Iasminuta

Miki sanatate la pui si tie cat despre barbati, cunoastem la fel cu venitul acasa tarziu... aseara la 8 mi-a ajuns acasa

Fetele va multumesc de ideile cu telfonul lidia, irinuca si mada le-am cautat pe amazon sa citesc reviewuri pentru ele si trebuie sa ma hotarasc candva curand ca se pare ca al meu ce il am acum da coltul curand

Ma duc sa schimb una bucata mofturoasa si kkcioasa si sa incerc sa o puns a faca putin nani

Revin mai tarziu si mai scriu una alta

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

Vai strumph cred ca s- a speriat rau Nick.lasa ca ei copii sunt f rezistenti..o sperietura si gata uita repede nu- ti fa griji.

Yasmi-supert party,ce draguta era mascarita iasmina si ce cavaler era lucas
De tine nu mai zic nimik ca ma enervez.....mananci tu mananci si totnca o gazela arati

Miki- imi plac mult baile si parchet si tot..fff nice si pe vladut sa ii treaca repede

Bubulina mea a adormit fff greu desi era franta. Nu stiu dc de la o vreme adoarme f greu si se zbate si se miauna...apoi cade la datorie. Nu vrea nici in brate nici pempernuta nici pe picioare..deci?
Ma duc acum sa bag o baie cat doarme ea sa ma fac fresh apoi sa pun supa pe foc.
Mai fetelor carnea de pui o fierbeti cu tot cu piele nu? Apoi blenduiti doar carnita? Si e ok daca dau si pulpita? Acum nici nu stiu ce am scos ca nu se mai intelege nimic din pachetelel alea mici din congelator

Am fugit ca in 30 min e fresh don'soara




Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

catank, sa-ti traiasca Ioana , sa te bucuri de ea!
vai strumph, ce patanie... saracul Nick! eu ti-=as recomanda sa o speli mai cu dusul vreo 2 zile poate uita piscoata... sa nu faca fata vreo fobie

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Strumphy vai ce sperietura ati tras.

Yasmi super pozele. Vrem mai multe, mai multe.

Alexina

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Si sa va spun ce era mai important Rares a dormit la el in patut singurel 5 ore si jumatate. Uraaaaaaaaaa uraaaaaaaaaaaaaa, bravo mami, m-ai facut fericita

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

Strumphy vai ce sperietura ati tras.

Yasmi super pozele. Vrem mai multe, mai multe.

Alexina

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011





Draguta nu iesi azi prin parc?

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui AlexinaA

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

Strumphy vai ce sperietura ati tras.

Yasmi super pozele. Vrem mai multe, mai multe.

Alexina



Draguta nu iesi azi prin parc?

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)


Pe la ce ora iesiti voi. Eu pe la 12 il culc pe Rares, acum nu stiu exact cat doarme,cam o ora - ora jumatate maxim ii dau sa pape si as veni in parc daca stiu ca te gasesc. Ce zici ne pupam la program?>

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

La multi ani tuturor sarbatoritilor, sa cresteti mari si sanatosi!

COLARGOLUL ASTA CUM IL DAU CA AM LUAT CAND SUNT MUCII ASCUNSI SAU CAND CURG RAU???????

Somleac super petrecerea din tot ce ai descris, iar ce ti-a spus Matia m-a emotionat pe mine, imi dau seama ca pe tine.. I-am luat lui Rares Ch15 Hydrastis, de cate ori ii dau pe zi 5 granule? Eu i-am dat pana aacum doar o data pe zi.

tuturor

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011




cica pt muci curgatori ca el usuca..dar si dezinfecteaza..
dar uite ca mie acum mi l-au recomandat pt vlad desi nu-i curge nasul, nu se vad nici muci nici nimic..desi dupa 3 zile de tratament azi au inceput sa-i curga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

Citat:
citat din mesajul lui AlexinaA

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

Strumphy vai ce sperietura ati tras.

Yasmi super pozele. Vrem mai multe, mai multe.

Alexina

Nasterea miracolului meu

Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011






Pai eu ies dupa masa de pranz care e la 14....deci pe la 14.30-15 as putea eu
Cred ca ne pupam deal?

Draguta nu iesi azi prin parc?

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)


Pe la ce ora iesiti voi. Eu pe la 12 il culc pe Rares, acum nu stiu exact cat doarme,cam o ora - ora jumatate maxim ii dau sa pape si as veni in parc daca stiu ca te gasesc. Ce zici ne pupam la program?>

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011




Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput