Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (1)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Bine v-am regasit...desi mi-am promis sa nu, cineva, a reusit sa ma "darîme" in dimineata aceasta. Avem o casuta minunata, pentru care iti multumesc d-na C, sper sa avem parte aici numai de bucurii si vesti minunate de la toate mamicile.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirella76 spune:

Sa spun si eu bine v-am gasit pina nu se trezeste pitica
Multumim pentru mutare carpatina

Si eu care credeam ca doar eu am cazut in butoi ieri, dar voi m-ati facut sa plang cu lacrimi de crocodil de fericire bineinteles....

Hai sa fie intr-un ceas bun si sa umpleti de zece ori mai multe capitole ca la scutece; sa umpleti pentru ca eu mai putin am contribuit; promit totusi ca o sa va ajut mai mult, caci prea sunteti toate minunate si inca o data am regretat ca nu am fost mai aproape de voi

O PRIMA ZI EXCELENTA IN FLOAREA COPILARIEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Buna dimineata, din Floarea Copilariei!

Tare m-am emotionat citind mesajele voastre de aseara, cand eu n-am avut net!

Bine ne-am reintalnit cu toate pe ultima sita de metri la scutece si bine v-am regasit aici!
Carpatina, multimim pentru trecere si pentru locsorul construit aici!
Yaia, esti mortala cu "Soacre dulci sau acre". Musai vreau sa ne intalnim si in etapa asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

@neata :)



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Cum mi-am alaptat copiii


Sabina's blog, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Valentina, sa-ti aduca etapa asta numai bucurii, sanatate si in nici un caz sa nu mai fi incercata cu cate poti duce! Esti un exemplu de putere si daruire pentru noi toate, cu atat mai mult cu cat esti singura.

Sabina, sanatate si tie si numai zile bune!

Erina, la intalniri live ma bag si eu! Si promit sa ma straduiesc sa nu mai ratez nicio sansa de a ne vedea impreuna cu copii, dupa ce am admirat efortul Mirunicii si al mamicii ei de a bate atat drum pentru a ajunge la petrecerea aniversara de anul acesta.

Si ca sa pastrez nota, Andries, sa ne organizam atunci. POate ciocnim impreuna cu copiii pentru un 2012 mai bun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Bine v-am regasit dragi prietene, bine v-am regasit dulceturi si papanasi in jeans!

Carpatina, multumim tare mult pentru intrarea in casuta noastra plina de flori. Minunata si plina de vorbe dulci ca totdeauna!

Va regasesc pe toate in lacrimi de emotie si ma simt oarecum ciudat pentru ca nu ma simt plina de melancolie, ci de sperante si de vise pentru copiii mei. Ma uit cu drag in urma, dar mai am inca atata iubire de daruit incat nu pot sa nu ma intorc catre viitor.

Asa ca va salut si eu in noul capitol, cu multa buna dispozitie. Haideti sa ne distram ca si pana acum, si chiar mai mult, haideti sa traim din plin si sa facem praf jeansii de atata joaca.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

bun gasit, va spun si eu!
sper sa citim numai de bine, si aceste "flori ale copilariei" sa ne calauzeasca spre ce e frumos si bun!
va pup dulce!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Va salutam si noi!

Multumim Carpatina!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Sanatate multa tuturor si la cat mai multe clipe minunate in "CASA COPILARIEI"!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancasilv spune:

Minunata trecerea de la scutece la jeansi.Cu ochii usor inlacrimati, dar cu zambetul pe buze, ma alatur si eu celor care au urat BINE ATI VENIT dragi dulceturi si papanasi intr-o noua etapa a vietii voastre/noastre.

Mergi la inceput