FIV 296

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loretta76 spune:

Aristica, am vazut ca ai endo, putem vorbi pe PM ca am cateva intrebari legat de asta? Sa nu fiu off topic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariuca83 spune:

Buna fetelor
Ce liniste este aici! Doar Anaoi mai este in focuri . Bafta multa Anaoi asteptam vesti bune de la tine sa dea Dumnezeu sa ti se indeplineasca visul.
Cine urmeaza? Preda uratica stafeta curand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Salutare,

Vreo stire de la Uratica?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aristica

Da sunt aici. Pai daca n-ai endometrioza si diabet, da, de ce nu?
Da un ochi la fiv in europa, sa vezi 50% din planurile mele. Celelalte 50% sunt alaturi de samira si Fat-Frumos vecinul din vest

PAI-1 844 heterozigot,MTHFR 1298 A>C heterozigot, endometrioza, sot cu OATS severa, 3 FIVcu ICSI+1 crio-et nereusite

"Niciodata sa nu mergi la un doctor caruia i-au murit plantele din birou !"

banuiesc ca raspunsul este pt.mine
diabet nu am,sau nu stiu ,dar endometrioza am,cum sa nu .Inteleg ca nu le iau,nu?
cred ca e o idee buna cu turcii,laboratorul pare foarte bun si pretul mi se pare ok.
bafta multa,sa iei decizia cea buna

daniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Bubule, cum esti?
ai facut beta?

daniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

"Clubul Babelor Fivoase" mi se pare super

va pup fetelor





3 sarcini extrauterine
FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A
3 FIV-uri nereusite
2 FET-uri nereusite
urmeaza FIV4... in toamna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikoniko spune:

Many, cu intarziere, iti spun si eu sa-ti traiasca baiatul, sa se faca mare si sa-ti umple sufletul si viata de bucurie.

Niko, mami de Alex(1995) si 14+ cu
MTHFR C677 Homozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui nikoniko

Many, cu intarziere, iti spun si eu sa-ti traiasca baiatul, sa se faca mare si sa-ti umple sufletul si viata de bucurie.

Niko, mami de Alex(1995) si 14+ cu
MTHFR C677 Homozigot

Multumim

Sper sa mai fim pe aici, cu pruncii dupa noi si peste cativa ani sa va intorc si eu urarile
W-e placut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicolle88 spune:

Buna dimineata! Am intrat sa va urez un week end placut si cu multe vesti bune si sa va anunt ca azi e ziua 1 de CM!
Nu-mi vine sa cred, am sunat la clinica sa anunt, insa nu venise d-na dr. Acum astept sa ma sune si probabil ca maine dim ma voi duce la analize si sa stabilim protocolul
Mi-au facut foarte bine incurajarile voastre de asta primavara, dovada e BHCG-ul, insa nu a fost sa fie! Dar acum sunt convinsa ca o sa fie bine.
Va poop si va tin pumnii stransi stransi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

Citat:
citat din mesajul lui samira33

"Clubul Babelor Fivoase" mi se pare super



Pai hai. Cine-l face? O propun pe balanta ...am aruncat pisica

daniela pentru tine era.
loreta am de toateee. Intreaba...ca-i adevarat ca nu prea intru la endometriotiza, ca mare lucru n-ai ce-i face, adica se stie atat de putin despre ea, ca citesti in cateva zile innebunita cam tot ce gasesti si vezi ca tre' sa excluzi niste alimente...sami zice ca si carnea, dar eu la asta nu renunt ever, ori te operezi, da-si revine, ori intri la menopauza, dar o iei razna, ori iei ac-uri, dar tot razna e faza urmatoare, ori ramai gravida. Eu atentez la ultima varianta

PAI-1 844 heterozigot,MTHFR 1298 A>C heterozigot, endometrioza, sot cu OATS severa, 3 FIVcu ICSI+1 crio-et nereusite

"Niciodata sa nu mergi la un doctor caruia i-au murit plantele din birou !"

Mergi la inceput