Brum.N-D(90)-Bv Arleza,Ramo!Hai Lia, blackcat!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns arleza spune:

BRAMBU,tu pe cat ai programata cezariana sapt viitoare,pe 9 sau pe 11 pana la urma,ca vad ca pe prima pag e iar trecuta la tine data de 9?

37+ cu Sara Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Citat:
citat din mesajul lui arleza

BRAMBU,tu pe cat ai programata cezariana sapt viitoare,pe 9 sau pe 11 pana la urma,ca vad ca pe prima pag e iar trecuta la tine data de 9?

37+ cu Sara Elena


hmmm ... curioasa mica, ce esti, mai treci si pe fb sa te informezi mai bine .

******
Doamne-Doamne, ai grija de noi 37s

Lacrimile sunt limbajul tacut al durerii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleza spune:

Mi-a dat si mie sms LIA,si a zis ca tot nu o doare nimic,se simte super bine si asteapta ca poate,poate s-o indura Matei sa vina,si sa nu mai plece acasa.

37+ cu Sara Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Am vb cu Lia,i-a facut si eco de dimi,Matei are 3100 gr.
Nu o mai doare nimic,e tare vesela,dar si prima nastere a avut-o super usoara,fara travaliu lung,asa ca nu se stie...



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010
www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=233441013381432&set=o.203278583023213&type=1¬if_t=like" target="_blank">un LIKE please


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wildorchid spune:

Hai, Lia, nastere usoara sa ai!

Fetelor, credeti ca se supara fie-mea daca ii iau balansoar de baietei, adica bleu? Mi s-a parut tare dragut.
http://www.bestkids.ro/showproduct.aspx?ProductID=6905&SEName=balansoar-precious-planet


Emma 34 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

cristina - multumim de vesti!! Asa sa fie, cum zici!!

Dar o tine in spital in noaptea asta? Ca maine vine Mateiut . Deschide oficial odiseea de brumarei!!

******
Doamne-Doamne, ai grija de noi 37s

Lacrimile sunt limbajul tacut al durerii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Citat:
citat din mesajul lui Wildorchid

Hai, Lia, nastere usoara sa ai!

Fetelor, credeti ca se supara fie-mea daca ii iau balansoar de baietei, adica bleu? Mi s-a parut tare dragut.
http://www.bestkids.ro/showproduct.aspx?ProductID=6905&SEName=balansoar-precious-planet


Emma 34 saptamani


sa stii ca pana o sa ajunga ea sa isi exprime nemultumirea de culoare, o sa il foloseasca cu placere (sau nu).

Oricum, e colorat, nu e numai bleu, merge si la fetita, zic eu.

******
Doamne-Doamne, ai grija de noi 37s

Lacrimile sunt limbajul tacut al durerii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Citat:
citat din mesajul lui abramburika

cristina - multumim de vesti!! Asa sa fie, cum zici!!

Dar o tine in spital in noaptea asta? Ca maine vine Mateiut . Deschide oficial odiseea de brumarei!!

******
Doamne-Doamne, ai grija de noi 37s

Lacrimile sunt limbajul tacut al durerii.
Da,o tine,nici nu are unde sa se mai duca pentru ca sotul ei s-a apucat de zugravit



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010
www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=233441013381432&set=o.203278583023213&type=1¬if_t=like" target="_blank">un LIKE please


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Wildorchid

Hai, Lia, nastere usoara sa ai!

Fetelor, credeti ca se supara fie-mea daca ii iau balansoar de baietei, adica bleu? Mi s-a parut tare dragut.
http://www.bestkids.ro/showproduct.aspx?ProductID=6905&SEName=balansoar-precious-planet


Emma 34 saptamani
Ma bag si eu in seama,o fata de la scutecele lui Sebi,le cumpara gemenelor ei tot timpul culori diferite,bleau,verde,galben,portocaliu si e f misto diversitatea.De ex scaunele de masa le are mov si bleau.



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010
www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=233441013381432&set=o.203278583023213&type=1¬if_t=like" target="_blank">un LIKE please


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

Saraca Lia, cred si eu ca nu mai vrea sa plece acasa...ooof.
cred ca trebuie sa ii facem galerie lui Matei...HAI AFARA!!! hai ca e frumos..o sa vezi

wild - hai mah ca nu e de baieti acum nu o sa cumperi totul roz doar pt ca e fata

mama de mic +s34+ AMR 5sapt.

Mergi la inceput