Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (28)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ica7 spune:

fetelor,

nu mai trebuie sa lipsesc nici macar o zi pentru ca altfell greu va fac fata.

a intrebat cineva de arsuri. si eu am de fiecare data cand mananc, dar am constatat ca trec imediat cu lapte sau iaurt.

am vazut pozele voastre..aveti niste burtici tare dragutze si niste bombonele de copilasi...mai vreau sa fac o remarca. mylady arati super bine in uniforma

alice super ideea cu fb. ti-am trimis pe pm numele meu ca sa ma adaugi la grupul bulgarasilor.

alina, stai linistita, odiseea ramane prima dragoste.

va pup...ma duc ca fac zacusca...ma rog, eu sunt doar ajutor de bucatar, dar am sarcini bine definite.


26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ica7

.mai vreau sa fac o remarca. mylady arati super bine in uniforma


26+


Aratam



25+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina1983 spune:

Alina promit solemn ca nu abandonez odiseea precis aici vom ramane mult mai multe decat pe facebook iar prima dragoste nu se uita niciodata :P. Asa cum am promis incerc marea cu degetu si pun un link cu poze sper sa fi reusit sa il fac sa fie functionabil daca nu promit ca insist https://picasaweb.google.com/100859748719447545167/Mami

+29de FETITA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biancabia spune:

Alina eu ma refeream la analiza de glucoza ca e gratuita. Eu am rh+ dar si vaccinul e tot gratuit

Bianca ALEXIS-ARIAN (5/01/2009) si cu 24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anahadasa spune:

Gianina, eu am intrat pe site, dar n-am reusit sa-ti vad pozele...
Alina, si mie imi place aici, la odisee, desi sunt noua... Adica n-am mai avut contact cu despre.copii pana acum, insa m-ati primit cu multa dragoste si chiar imi place aici si-mi doresc sa avem continuitate in prieteniile noastre si sper se reusesc sa intru si dupa ce se nasc gemenasii, chiar daca va fi mai rar...

Ana, mami de Darius('05) si Sara('07) si 28+ cu

https://picasaweb.google.com/117260797393410259869/Anahadasa#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biancabia spune:

luptam pe 2 fronturi

Bianca ALEXIS-ARIAN (5/01/2009) si cu 24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi23 spune:

Gianina nici eu nu reusesc sa vad pozicile,mai incearca odata...
multumesc pentru aprecieri Ana si Alina,si voi sunteti niste gravidute foarte frumoase mai ales ca sunteti mamici deja, eu sper sa imi revin la greutate dupa nastere, deaia si ma amagesc cu ceva exercitii dar nu mereu...
vad ca vorbiti despre rh-uri, eu mi-am facut si este pozitiv dar sotul nu stiam ca trebuie sa-si faca si el...adica nu mi-a zis nimeni nimic....riscam ceva oare?
fetele un week end fain va doresc, Alina distractie faina la petrecerea de mot...si stai linistita nu vom abandona proiectul"odiseea" este mult mai intim aici si simt ca suntem mai apropiate ca pe fb....e bun si fb, mai vedem niste pozite cu gravidute si mamici frumusici...

+28 cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitzuza spune:

fetelor azi am program administrativ gospodaresc ....bineinteles ca nu am sa termin ceea ce mi-am propus dar singure am vazut ca nu se fac ... de treburi prin casa ...ok intre timp mai trag cu ochiul pe aici sa vad noutati..
Happymumy... ma bucur ca esti mai bine ... si a propos de calcat ... ia o sticla de sticla de 1l sau de jumatate (de bere)vezi tu ce faci cu continutul pune-o jos culcata si incearca cu laba piciorului afecat sa plimbi sticla de colo colo atat cat iti permite apasand pe sticla cat poti si nu te doare f tare , este un excelent masaj ptr talpa.. muschi ligamente si ce s-o mai gasi pe acolo ... spor la treaba si sa te faci repede bine ..maine ai sa joci sotromul
pupici si numai bine

28 + de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi23 spune:

Alice, ti-am vazut pozele pe FB si trebuie sa-ti spun ca esti o mamica super frumoasa si super tinerica si slabuta si ai o printesa foarte dulce, sa-ti traiasca si sa-ti aduca numai bucurii....super poze, m-am distrat un pic.

+28 cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina1983 spune:

BUNA ziua din nou grea treaba asta cu tehnologiazic eu ca lam facut public acum si sper sa functioneze daca nu imi pun sotu la treabava poop fetele si aveti grija de voi https://picasaweb.google.com/100859748719447545167/Mami


+29de FETITA

Mergi la inceput