Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***357***

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Tufete va multumesc pentru urari si gandurile bune...
Las cateva poze de la party si...
cafa
O duminica minunata va doresc!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui

Tufete va multumesc pentru urari si gandurile bune...
Las cateva poze de la party si...
cafa
O duminica minunata va doresc!


Ce petrecere frumoasa ati avut, Dodo-pui!



Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Buna dimineata!

Haideti la o cafea tarzie! Sau nu chiar tarzie...ca acum mi-am dat seama ca s-a schimbat ceasul

Cu intarziere, dar cu mare drag: La multi ani, Bogdan! Sa ai parte de sanatate si fericire! Dodo, ce petrecere frumoasa: se vede pe fetele copiilor cat de bine s-au distrat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Tot cu intirziere, dar cu mare drag>

LA MULTI ANI, BOGDI!

Si FELICITARI, MAMICO !!!




http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Mai stie cineva ceva de Florinela sau de Nicoleta?




http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui

Tufete va multumesc pentru urari si gandurile bune...
Las cateva poze de la party si...
cafa
O duminica minunata va doresc!


Ce petrecere frumoasa ati avut, Dodo-pui!



Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

subscriu...La multi ani, Bogdi!

programul ma gandeam ca nu te pasioneaza, ati prins exact la fix expozitia, dar macar ghivecele ti-au plakut.eu nu le-am admirat inca...

visasem ca era Sf Andrei...of cu datele astea de obicei nu le incurc, insa se vede clar batranetea...am liste-n cap numai pt botez, si am primit 2 vesti de divort , cupluri apropiate noua, ca m-au resetat.
wk plakut..ce-a mai ramas(noi suntem cu un platou de mere, nuca si gutui...ca rulada cu nuca si gem de mure s-a executat rapid)




www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Dodo ce petrecere frumoasa ati avuuuuuuuuuuuuuuut. Ma bucur tare mult sa-l vad pe Donu' asa fericit si inconjurat de atatia copii. Si ma inclin in fata ta pentru modul cum multumesti tu, de fiecare data, pentru absolut orice. Dumnezeu simte, si nimic nu o sa se opreasca aici, pentru ca la voi in casa este atat de multa dragoste... incat se simte pana si-n poze. Stii, uneori cand te uiti la poze frumoase iti dau lacrimile.... acolo nu e decat sufletul care "simte". Iar lacrimile sunt doar fericirea care-ti arata cum e sa traiesti din cand in cand in iubire si frumos. Va imbratisez cu tot sufletul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Am toata bucataria vraiste. I-am avut pe ai mei la masa si m-am apucat sa fac cam multe... asa ca acum e balamuuuuuuuc.. Doarme mutzu, asa ca nu se pune problema sa fac ceva deocamdata. A, bine ca mi-am amintit ce aveam de facut we asta: sa bag hainele de vara in saci si sa le scot pe alea de iarna. E, mai e timp pana la noapte, nu?
Mi-am cumparat azi o canita suuuuper, si acum beau must din ea. Am inceput sa ma bucur de lucrurile mici, asa cum sunt canile si castronelele din care mananc. Mai intai ma uit in dulap si vada care-mi place atunci pe loc, si abia a poi imi pun sa mananc. La fel fac si cu mancarea... studiez oferta si mananc numai ce ma inspira atunci pe loc. Am dat jos chiar si vreo 4 kg alegand asa si mancarea, si bautura... si castronelele. Daca am 5 feluri la masa pentru ceilalti si eu vreau doar unul, mananc din ala cat imi trebuie si sunt perfect multumita. Nu mai simt "nevoia" sa gust din toate doar pentru ca sunt. Daca-mi plac toate... foarte bine, le gust pe toate fara sa-mi fac probleme de cate calorii si amestecaturi sunt. Si-mi e foarte bine asa. Invat in fiecare zi tot mai mult sa-mi ascult corpul si sa-i dau fix ceea ce cere, si cand cere... si cat cere.
Ca bine zic, corpul meu cere niste cizme faine... ceva idei???? Am eu niste ghetute.. da' e cam mare tocul pentru alergatura de la servici. Voi de unde mai cumparati haine si incaltaminte???? Eu sunt totaaaaaaal rupta de subiectul asta, dar acum chiar vreau sa-mi iau niste hainute frumoase.... pentru ca merit. Si le iau si XXl, ca nu-i bai, nu trebuie sa fim toti slabi ca sa fim frumosi. Si se apropie Sf Mihail, deci am simtit eu ca e rost de banuti primiti... si macar sa-i mosesc bine si pe ce-mi place.
Bine, mai e si ideea ca oricum o sa schimb serviciul si vreau sa arat bine si sa ma simt bine in hainele mele. Aici unde sunt de multe ori imi pun halat pe mine dimineata, geaca pe deasupra si tup-tup in masina direct la servici. Dar cum la serviciul nou o sa fiu o doamna si o sa am niste oamnei atat de frumosi langa mine, .... atunci ma fac frumoasa in avans, ca sa-i atrag fix pe cei care trebuie. Sunt optimista nu-i asa????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

La Multi Ani, Bogdan!! Aia da petrecere, grozava, reiese din poze ce bine s-au simtit toti copiii, in frunte cu sarbatoritul!
La Multi Ani cu putina intarziere si strabunicii Adei, multi ani fericiti si de acum inainte! Strabunica lui Sophiphi are doar 85 de ani

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Cu intarziere urez si eu: LA MULTI ANI, BOGDAN!



CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Mergi la inceput